• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Első sziklásom

Eltelt újabb 5 nap, történt azóta 2 vízcsere, és a mai csere után csináltam gyorsan két telefonos képet az akvárium mostani állapotáról.
Habár a képek nem túl jók, de annyi talán látszik, hogy a növények szépen növögetnek, és nem csak a stemmek hanem a HC és parvula mini is szépen fejlődik.


20140212_1
by ppuuffyybacsi, on Flickr

Azt már most látom, hogy elvetélt ötlet volt azt hinni, hogy megfér egymás mellett a HC és parvula és nem lesz keveredés :), na de jó lesz a vegyes gyep is, csak gyep legyen.

20140212_2
by ppuuffyybacsi, on Flickr
 
Jól néz ki még nagyon! :) Legelőször az jutott eszembe, hogy fú de sok a technika, kb annyi így ránézésre mint a kő benne. :D
A tehnika engem is zavar. Hamarosan külső fűtőre fogok váltani, de a scumtól nem tudom mikor fogok tudni megszabadulni.
 
A tehnika engem is zavar. Hamarosan külső fűtőre fogok váltani, de a scumtól nem tudom mikor fogok tudni megszabadulni.
A külső fűtő nagyon tuti, nekem is olyan van! Próbáltad esetleg a lilyt egy picivel fentebb emelni, hogy éppen borzolja már a vízfelszínt? Én így szoktam eltávolítani a scumot. (vagyis én jó hangosan csobogtatom - olyan magasra emelem - de csak egy órára és az annyira letisztítja, hogy mindennap elég egyszer elvégeznem ezt a metódust)
 
A külső fűtő nagyon tuti, nekem is olyan van! Próbáltad esetleg a lilyt egy picivel fentebb emelni, hogy éppen borzolja már a vízfelszínt? Én így szoktam eltávolítani a scumot. (vagyis én jó hangosan csobogtatom - olyan magasra emelem - de csak egy órára és az annyira letisztítja, hogy mindennap elég egyszer elvégeznem ezt a metódust)
Ki fogom próbálni és majd referálok. Kösz a tippet.
 
Gyönyörûen bubizik a HC, meg a stemmek is (csak náluk nem meglepô
)
ry3eje8y.jpg
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére