• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ELOS termékek a Green Aqua kínálatában (Kifutó akció!)

@viktorlantos mi újság ezen gyártó termékeivel????Anno nagyon be lettek harangozva,láttunk bemutatóakváriumokat is amik ezekkel készültek (megjegyzem szépek lettek,ha jól emlékszem @Cecska mester,és @attibva készítette őket),de kíváncsi lennék a tapasztalataitokra ennyi idő elteltével.Beváltotta a márka a hozzá fűzött reményeket,vagy a többi esetleg elnyomta?????
 
@viktorlantos mi újság ezen gyártó termékeivel????Anno nagyon be lettek harangozva,láttunk bemutatóakváriumokat is amik ezekkel készültek (megjegyzem szépek lettek,ha jól emlékszem @Cecska mester,és @attibva készítette őket),de kíváncsi lennék a tapasztalataitokra ennyi idő elteltével.Beváltotta a márka a hozzá fűzött reményeket,vagy a többi esetleg elnyomta?????

Remélem nem gond ha én (is) válaszolok. Nekem a Fase család nagyon bejött. Igen tömény tápokról beszélünk, elég kevés is elég belőle, még a gyári ajánláshoz képest is. De úgy tudom érdeklődés hiányában az "előadás elmarad". Szerintem még nem elég nagy a közösség ahhoz, hogy túl sok féle tápot elbírjon a piac. Az Elos meg elég drága ahhoz, hogy bárki csak úgy váltson egy bevált tapozásról. Ha drága tápozás, akkor ott van az ADA, ami mégis csak a fő márka. De amúgy az Elos tápok többre hivatottak, mint amire itthon futotta szerintem.
 
Hát igen a márka némileg parkolópályára került a többi prémium mellett. Nem hoztunk mindent tőlük korábban sem csak egy nagyobb merítést.
Jelenleg is legalább 10 féle növénytáp és ugyanennyi vízkezelő stb van készleten. Sajnos a márkának már nincs hely.

Ehhez persze hozzá tartozik néhány dolog a gyártó részéről is:

- bizonyos termékeknél minőségi problémák
- gyors termékfejlesztés. pl amikor elkezdtük hozni a tápokat akkor volt új csomi, erre most nézem megint teljesen átalakult a hétvégi kiállításra Nápolyban. Ugyanez igaz minden másra. Szettek világítás stb. A gyors váltásnak egy termék kiforrottsága látja majd a kárát és természetesen a support ami nem lesz mögötte mert már új termék van.

Csak most hétvégén új szettet, új tápot stb mutat be a cég megint.

A tápok és a kiegészítők ettől még szuperek voltak. Az akvárium szett kevésbé bár nem a szuper prémium szettet hoztuk.
Világításban ma megveszel egy drága ledet. 1 év múlva már más van helyette..... ez nem ok.

Van még pár cuccunk amit kipörgetünk, de inkább fókuszálunk az ADA-ra ami állandó magas minőséget tud szállítani kiszámítható termékciklusban.
 
Back
Oldal tetejére