• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ELOS termékek a Green Aqua kínálatában (Kifutó akció!)

8645248047_c228e4164e_b.jpg
 
Jó az Elos haltáp (y)

Az egyik Amano garnim 4 teljes akvárium kört írt le miután beraktam a haltápot (HuU de keresett vmit :D ),de olyan tempóban hogy alig tudtam szemmel követni. Szegénykém sajnos végül nem találta meg a fincsi illatok forrását hisz úszott a vízfelszínen. :couchpotato:
 
Na de végre látunk téged is Atti. Baba mellett nem egyszerű kertészkedni. De biztosan szép lesz ahogy az előzőek is azok voltak (y)
 
Ne is mond... Két etetés és büfiztetés közöttt csaptam szét az akit.. :) Most meg a nappali egy csatatér, mert egy kisakiban telelnek a halak és a garnélák, egy 20literes vödörben megy a külsőszűrő, egy nagy kajásdobozban a parvula a vasfák a bolbival és microval pedig egy nagy lavorban hesszelnek :D :D Holnap a nagy redmoor vagy láncfűrész vagy körfűrész alá megy és megnyessük a talpát faterral :D
 
Sziasztok,

Elos növénytáp kapcsán olvasgatom a termék leírást, de nem áll össze a kép... Most akkor melyik kombináció a teljesértékű micro+macro?
1) Planta 1 + Planta 2
2) Fase 1+ Fase 2 + K40

vagy ezek egymás helyettesítő termékei? Easy carbot érdemes használni ezekhez is?

Előre is köszönöm
Zoli
 
A Planta sorozat egy univerzálisabb növénytáp, mint a Tropica, Profito stb.

A Fase 1-2 és a K40 meg a booster az ELOS növénytápja profiknak. Ebbe a kategóriába tartozik a Green Aqua Micro Macro. Hogy könnyebb legyen értelmezni.

Carbo minden táphoz jó lehet, de tudni kell mikor és hogyan lehet alkalmazni. Én ha szükség lenne rá használnám ugyanúgy.
 
Ha profiknak, ha nem profiknak a Fase 1-2 kapcsán az nagyon erős érv, hogy ezért az árért cca 400 napot tudok tápozni az 50L akiban. Ár/érték arányt nézek mindig, ez itt nekem nagyon begyere (y)
 
Ezért vagyok én is kíváncsi, hogy tényleg elég-e gyári adagolás és ha igen, akkor meddig és milyen körülmények között. Azt meg sem merem kérdezni, hogy van-e tudományos alapja az ilyen koncentrált tápnak - mert amenyire látjuk senkinek sincs még hasonló sem - amiről szintén jó lenne olvasni. Nem tudom illik-e ilyesmit bevizsgáltatni, vagy legalább megtudni a gyártótól hivatalosan, hogy mi is van benne. De lehet, hogy titkos mint az Unicum agy a Coke receptje :)
 
Ezért vagyok én is kíváncsi, hogy tényleg elég-e gyári adagolás és ha igen, akkor meddig és milyen körülmények között. Azt meg sem merem kérdezni, hogy van-e tudományos alapja az ilyen koncentrált tápnak - mert amenyire látjuk senkinek sincs még hasonló sem - amiről szintén jó lenne olvasni. Nem tudom illik-e ilyesmit bevizsgáltatni, vagy legalább megtudni a gyártótól hivatalosan, hogy mi is van benne. De lehet, hogy titkos mint az Unicum agy a Coke receptje :)

Megnézem majd, de szerintem rajta van a csomin mi van benne.

A k40-ről tudom, hogy nagyon tömény azokhoz képest amit eddig próbáltunk.
 
Back
Oldal tetejére