• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Eheim powerCleaner

kuchi

Kertész bálvány
A napokban lättam,es erdeklödnek kinek mi a tapasztalata??szerintem sokunknak segitene az akvärium üvegenek tisztitäsäban.välaszokat elöre is köszi.
 
Es egy foto
500932f83df87.jpg
 
Megtörtent a proba,hogy öszinte legyek vegyes erzeseim vannak.Egyszerü öszeszerelni,de az embernek furcsa erzese van ha egy penget kell az aki falän vegig huznia.Töbször ovatosan äthuzva az aki üvegen,majdhogynem hiba nelkül müködik,ha belejön az ember talän nagyobb rutinnal,nem fog paräzni az aki +karcoläsän.:mad:. A beepitet led-nek nem tudom mi ertelme van,de majd lämpa oltäs utän kiprobälom.;)
IMG_0288.JPG
IMG_0290.JPG
IMG_0291.JPG
 
Valahogy én nem látom értelmét egy ilyen elektromos dolognak. Egy pengés algakaparóval hamarabb végig tolom az üveget, mint hogy szüttyögjek. Ami a youtube-os bemutató videón van algás akvárium olyan nem létezik az életben, hogy ilyen vastagon legyen alga valamin.
 
Valahogy én nem látom értelmét egy ilyen elektromos dolognak. Egy pengés algakaparóval hamarabb végig tolom az üveget, mint hogy szüttyögjek. Ami a youtube-os bemutató videón van algás akvárium olyan nem létezik az életben, hogy ilyen vastagon legyen alga valamin.

Na na !! A kicsi amanok meglátták a videót és elkezdtek kimászni a monitorom irányába :D
Ez egy igazi Amano szaporítására előkészített akvárium, egy ilyennel tuti sikereket lehet elérni.
 
Valahogy én nem látom értelmét egy ilyen elektromos dolognak. Egy pengés algakaparóval hamarabb végig tolom az üveget, mint hogy szüttyögjek. Ami a youtube-os bemutató videón van algás akvárium olyan nem létezik az életben, hogy ilyen vastagon legyen alga valamin.
A szüttyöges nekem se jön be,de most,hogy az akit nezem olyan mint ha nem lenne benne viz.:)
 
Back
Oldal tetejére