• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Mivel nem találtam jobb helyet neki ide teszem fel, de tényleg csak érintő jelleggel kérnék rá választ.
Mikor lesz Tetratec ex 900 vagy 1000 a shopban? :) Na jó, nem tervezi a Tetra betömni az ex700 és ex1200 közötti szakadékot?
 
Mivel nem találtam jobb helyet neki ide teszem fel, de tényleg csak érintő jelleggel kérnék rá választ.
Mikor lesz Tetratec ex 900 vagy 1000 a shopban? :) Na jó, nem tervezi a Tetra betömni az ex700 és ex1200 közötti szakadékot?

Ahogy elnézem a fejlesztéseiket, szerintem ne várj erre :)
 
Legközelebbi nagy termékdömping a jövő évi Interzoon várható. Ez még fél év. Nem fűzök hozzá sok reményt, hogy szűrő fronton innováció lesz vagy igazi újdonságok, de majd meglátjuk.
Amcsiknál most tart a MACNA ez picit az előszele az Interzoo-nak. De szűrő témában csend van. LED LED LED kb erről szól minden.
 
Jó estét GA vezér!
Érdeklődnék hogy megoldható lenne e ha kérnék egy fotót ,a nagyobb darab dekorfáitokról?Akkor én lestipistoppolnám az egyiket.Nem vagyok megelégedve az "akvárium:)" elrendezésével ,és kellene egy nagyobb méretű fa ,de nem hiszem hogy mostanság csak ugy fel tudok ruccanni hozzátok.
 
és hova?mert az elérhetőségek között nincs mailcím.jól tudom hogy info kukac Green Aqua pont hu ? amugy talawa féleség kellene de valami nagyobb, ágasabb darab
 
Utoljára módosított moderátor által:
Back
Oldal tetejére