• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

@Viktor, olyan kérésem lehet, hogy az új "Legjobb napló" plecsni mutasson a megfelelő linkre vagy ha ráállok egérrel akkor a napló címe megjelenjen?
 
@Viktor, olyan kérésem lehet, hogy az új "Legjobb napló" plecsni mutasson a megfelelő linkre vagy ha ráállok egérrel akkor a napló címe megjelenjen?

Sajna ennek technikai akadálya van. A plecsnik nem ilyen okosak :)
Dátumot és bizonyos szabályt vesznek figyelembe. De mint csoport működik. A te plecsnid még egy csomó másik Legjobb napló tulajnál jelenik meg. Nem lehet egyediként kezelni őket. :(
 
ma sikeresen intéztem egy repedést az üveg szűrőcsövemre takarítás közben... lehetséges ezeket javítani? nem törött el, de félő hogy hasonló gondatlanságot már nem visel el mégegyszer :)
2013-09-01%2020.15.05.jpg
 
Sajnos a javítás abból áll, hogy levágják a sérült részt és új elemet raknak rá. A hevítés miatt a bevágások tönkremennének. Szeintem a bevágások felett levágnák és csinálnak rá egy új beszívó részt.
Ha még bírja, hagyd. Ha eltörik lehet javítani.
 
Sajnos a javítás abból áll, hogy levágják a sérült részt és új elemet raknak rá. A hevítés miatt a bevágások tönkremennének. Szeintem a bevágások felett levágnák és csinálnak rá egy új beszívó részt.
Ha még bírja, hagyd. Ha eltörik lehet javítani.

aggódtam, hogy ezt írod :) kb mennyibe kerülhet a javítás (ha oda jutunk?)
 
ma sikeresen intéztem egy repedést az üveg szűrőcsövemre takarítás közben... lehetséges ezeket javítani?
Szerintem még most vidd el üvegeshez, mert rámelegítéssel talán javítható.
Viszont, ha eltörik, akkor már nem lesz javítható mert nem lehet belefújni. Ez utóbbit az üveges mester mondta nekem, aki nekem készítette a csövezést.
 
Arra lennék kiváncsi, hogy van-e és mennyiért Amanda lazac? Szeretném lecserélni a "törpe" pettyes kalászhalakat, mert nem mutatnak jól a jelenlegi scapeben! :)
 
Szerintem még most vidd el üvegeshez, mert rámelegítéssel talán javítható.
Viszont, ha eltörik, akkor már nem lesz javítható mert nem lehet belefújni. Ez utóbbit az üveges mester mondta nekem, aki nekem készítette a csövezést.
meg tudnád adni az elérhetőségét, hogy rákérdezhessek nála?
 
Jobb helyet nem találtam hirtelen ezért ide írok.
Lehetne esetleg nyitni egy topicot a dekorhomokról? Esetleg oda lehetne feldobni képeket, hogy melyik hogy néz ki. Tudom hogy GA oldalon is lehet nézni de szerintem azok a képek nem adják annyira vissza. Esetleg akvákat válogatni össze egyes fajtákhoz mintaként.
Ha van ilyen akkor bocsi az offért!
 
Jobb helyet nem találtam hirtelen ezért ide írok.
Lehetne esetleg nyitni egy topicot a dekorhomokról? Esetleg oda lehetne feldobni képeket, hogy melyik hogy néz ki. Tudom hogy GA oldalon is lehet nézni de szerintem azok a képek nem adják annyira vissza. Esetleg akvákat válogatni össze egyes fajtákhoz mintaként.
Ha van ilyen akkor bocsi az offért!
remek ötlet, egyébként az kellene, hogy mindenki betaggeli az akváriumát ilyen szempontokból, most mindjárt be is írom, hogy az egyikben nile sand a másikban la plata sand van.
 
Tengeri halból egy darabot tudsz venni ennyiből ;)

Tudom tudom, de nem akarok tengeri halat. Azt mondták, hogy a só nem egészséges! :)

Egyébként is nem az árával van baj, hanem a szeptember hónap egyéb kiadási oldalával!

Különben meg már azon is elgondolkodtam, hogy egyáltalán jól mutatna-e az én akváriumomban. Mert a workshopon abban a szép nagy aksiban csodálatos volt, de nem vagyok benne biztos, hogy nálam is megfelelő látványt nyújtanának-e?
 
nekem volt amandám és nagyon ajánlanám őket, de mivel marha félénkek, ilyen 6-10 fős csapat nem ér semmit, azok csak bújkálni fognak. ha tudsz sokat venni, akkor mindenképp érdemes viszont. nagyon szépek.
 
Back
Oldal tetejére