• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok!

2600 GPD RO membránhoz keresek nyomásfokozó pumpát. Esetleg van valami ötlet, hogy merrefelé keresgéljek?
Köszönöm!
 
Sziasztok!

2600 GPD RO membránhoz keresek nyomásfokozó pumpát. Esetleg van valami ötlet, hogy merrefelé keresgéljek?
Köszönöm!
Szia!

Az ~10m3/nap RO viz + "szennyvíz", ami már ipari kivitelű többlépcsős szivattyút igényel szerintem. WILO és társai körül lehet keresgélni és persze jó drágák is.
Persze lehetséges, hogy olcsóbb megoldás is, de én ekkora kivitelben csak ipari változatot láttam eddig RO gépből.
 
Szia!

Az ~10m3/nap RO viz + "szennyvíz", ami már ipari kivitelű többlépcsős szivattyút igényel szerintem. WILO és társai körül lehet keresgélni és persze jó drágák is.
Persze lehetséges, hogy olcsóbb megoldás is, de én ekkora kivitelben csak ipari változatot láttam eddig RO gépből.
Dolgozunk a géppel, ez már nem az akvához gyártja a tiszta vizet.
 
Dolgozunk a géppel, ez már nem az akvához gyártja a tiszta vizet.
Akkor még mindenképpen valami olyan kell, amit erre találtak ki.
WILO szivattyúknál keresgélj, de itt már nem árt konkrétan méretezni is, mert szabályozott hajtással drága mulatság.
 
Sziasztok,
Ha halat veszek azokat mennyi ideig lehet a zacsiban tartani?
Max. 4-5 óra lenne a GA-tól hazáig, stabil hőmérsékleten. Ez még megoldható?
Kisebb méretű halakról lenne szó - hengeli, Galaxy, Oto, valami Cory, kolibri, ilyesmik...

Köszi!
 
Sziasztok,
Ha halat veszek azokat mennyi ideig lehet a zacsiban tartani?
Max. 4-5 óra lenne a GA-tól hazáig, stabil hőmérsékleten. Ez még megoldható?
Kisebb méretű halakról lenne szó - hengeli, Galaxy, Oto, valami Cory, kolibri, ilyesmik...

Köszi!
megmondod a GA-ban, hogy messzire viszed, ennek megfelelően kérj oxigént a zacskóba. ha sok halat viszel akkor érdemes két zacsiba kérni, hogy elegendő oxigén maradjon a halaknak (15hal/zacskó)
 
6-os picit merevebb, kevésbé hasasodik. 5-ös pénztárcabarát.
Anno csak 6-os létezett, ezért a galériában csak 6-os van.
A ragasztás minden ugyan olyan szép mint a GA-s üvegé?
Egy szabvány 45P akvát szeretnék és hát a GW. olcsóbb :) csak még nem jutottam el hogy személyesen megnézzem :)
Köszi!
 
Úgy tudtam a GreenWorks (GW) a Green Aqua (GA) termékek márkaneve. Úgyhogy ugyanaz a minőség kell, hogy legyen.
Vagy tévedek? 🤔
A webshopban van mindkettő! Nem tudom ezért kérdezem :) az egyik 5mm üvegből a másik 6 mm üvegből az GW fele annyi :)
De ha csak ennyi a különbség akkor nekem tökéletes a GW!
 
Back
Oldal tetejére