• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok!
Tetratec ex 700 v. Oase filtosmart 200 meccs hogy alakulna? Nézegetem a leírásokat, és az ábrákat, de nem tudom, érdemes-e cserélni. Később a hydor külső fűtő helyett is szűrőbe tehető oase fűtő állna munkába........
Nektek mi a véleményetek?
:unsure:
(Szerk: lecseréltem a smile-t, telefonról valami mást sikerült választani, mint a mi szerettem volna.:eek::))

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
 
Utoljára módosított:
A fenti esetet leszámítva az év végi akciók olyan termékekre érvényesek, ami készleten van és a webshopon szerepel.
Spec igények, egyedi gyártások, jövőbeli beszerzések nem lesznek akcióban. Az elmúlt évekből kiindulva ez így mindenkinek jobb.
Azon leszünk, hogy az akciós napok után gyorsan letoljuk a rendeléseket, készülünk rá, épp ezért az év közben szokásos spec kérdésekre nem biztos, hogy tudunk figyelni.

Ez csak az akciós napokra érvényes természetesen.

Pénteken Internetes Vásárlás Napja lesz. November 24 Black Friday.
 
Sziasztok!
Tetratec ex 700 v. Oase filtosmart 200 meccs hogy alakulna? Nézegetem a leírásokat, és az ábrákat, de nem tudom, érdemes-e cserélni. Később a hydor külső fűtő helyett is szűrőbe tehető oase fűtő állna munkába........
Nektek mi a véleményetek?
[emoji16]

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

Én nem cserélném.
 
Sziasztok
Köszönöm a pakkot megérkezett, és nem tört el semmi királyak vagytok.
Egy kérdésem lenne, a dennerle hőméröknek mennyi a mérési hibahatára?
Mert amit most kaptam 1 fokkal kevesebbet mér mint a másik ugyanolyan hőmérő.
 
Sziasztok
Talajba nyomható táprudak/kapszulák közül mit ajánlanátok? Van táptalaj az akváriumban de van egy hely ahol kb 9-10cm talaj fedi így gondoltam oda tennék pár táprudat. Marsilea Crenata lenne ott kb 25x7cm terület. Vagy nem szükséges? GA mic/mac tápozás mellett.
Még valami, eheim compacton 1000-nek a be és ki-folyó csöve 12/16 os cső?
Köszönöm :)
 
Sziasztok
Köszönöm a pakkot megérkezett, és nem tört el semmi királyak vagytok.
Egy kérdésem lenne, a dennerle hőméröknek mennyi a mérési hibahatára?
Mert amit most kaptam 1 fokkal kevesebbet mér mint a másik ugyanolyan hőmérő.

Hibahatár: +/- 1 fok :D (viccen kívül más márkánál láttunk sokkal nagyobb különbséget is, szerencsére az akvarisztikában 1-2 fok semmit nem számít. )
 
Sziasztok
Talajba nyomható táprudak/kapszulák közül mit ajánlanátok? Van táptalaj az akváriumban de van egy hely ahol kb 9-10cm talaj fedi így gondoltam oda tennék pár táprudat. Marsilea Crenata lenne ott kb 25x7cm terület. Vagy nem szükséges? GA mic/mac tápozás mellett.
Még valami, eheim compacton 1000-nek a be és ki-folyó csöve 12/16 os cső?
Köszönöm :)

Személyes kedvencem:
Tropica kapszula

.... az akváriumban de van egy hely ahol kb 9-10cm talaj fedi így gondoltam oda tennék pár táprudat...
Csak emiatt nem szoktunk táprudakat tenni. Bár a crenata gyökérzete elég rövid, éppenséggel rakhatsz is.

eheim compacton 1000-nek a be és ki-folyó csöve 12/16 os cső?

Valamiért nem teljes a lírás a terméknél. Gyári oldalon viszont fent van:
https://www.eheim.com/en_GB/products/technology/pumps/new-compacton_1000

Tehát mindkét oldal vastagabb. Az egyik 16-os (nyomó) a másik 19-es (szívó).
12/16-osra szűkíteni ezzel tudsz
https://www.greenaqua.hu/hu/eheim-szukitoidom-16-22-rol-12-16-ra.html
 
A nap kérdése következik! :)

Rendelnék 4 db pumpafejet, de sajnos sosem volt kicsi (250, 500 ml-es) GA tápom, így nem tudom, hogy mekkora a pumpafej menete, 24-es vagy 28-as? Azt írjátok, hogy minden Seachem palackkal kompatibilis, Seachem Stability-t néztem, az 24-es lehet... Stability palackra is rámehet, vagy arra pont nagy (tehát 28-as volna)? Nem tilos megmérni sem :D Nagyon köszi! :)
 
A nap kérdése következik! :)

Rendelnék 4 db pumpafejet, de sajnos sosem volt kicsi (250, 500 ml-es) GA tápom, így nem tudom, hogy mekkora a pumpafej menete, 24-es vagy 28-as? Azt írjátok, hogy minden Seachem palackkal kompatibilis, Seachem Stability-t néztem, az 24-es lehet... Stability palackra is rámehet, vagy arra pont nagy (tehát 28-as volna)? Nem tilos megmérni sem :D Nagyon köszi! :)

Rámegy az összes Seachem flakonra.
 
Sziasztok Srácok!
A webshopban úgy látom, hogy Elatine hydropiper nincs készleten, se GA, se Tropica, lesz belőle a közeljövőben?
Köszi
 
Back
Oldal tetejére