• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Internetes vásárlás napja a GA-nál, elvileg.

12%-os oxydator oldatot nem akartok felvenni a shopba? Máshol van, csak azért kérdezem. És rendelnék. Tőletek. :)
10% folott elvileg csak gyogyszertar es vegyi cuccokkal foglalkozo uzlet arulhat hidrogen peroxidot
 
Igen, a grolux a legsötétebb lila. Eheim és Giesemann is gyengébben színezett. Szerintem ezek jobbak pont a harmonikusabb lilás szín miatt.
Kérdezni szeretném , hogy ha van négy db vénycsövem . Akkor ebből 3 db Eheim freshpower plants t5 és 1 db Daylight fénycső legyen?. Valószínűleg szombaton bevásárolok egy kicsit .
 
Kérdezni szeretném , hogy ha van négy db vénycsövem . Akkor ebből 3 db Eheim freshpower plants t5 és 1 db Daylight fénycső legyen?. Valószínűleg szombaton bevásárolok egy kicsit .

Alapban daylight csöveket használunk. Akkor vegyél színes csövet, ha célod van vele. Pl halak vagy növények színét kiemelni kicsit.
 
Sziasztok ! Aszt szeretném kérdezni, hogy tegnap voltunk a párommal törökbálinton a GA ban . S kértem a eladótól tetra ec 1200 plus hoz kerámia töltet stb. S a végén még egy tömitést is . Ami nem pont olyan mint ami benne van . Amit kaptam az sima henger formájú de a régi nem teljesen (lázsd fotok )
Kérdésem attól jó használhatóm vagy sem . Addig nem akarom kibontani , hogy ki lehessen cserélni .
Köszi
 

Attachments

  • 20171022_140023.jpg
    20171022_140023.jpg
    168.4 KB · Megtekintések: 0
  • 20171022_140043.jpg
    20171022_140043.jpg
    70.2 KB · Megtekintések: 0
Sziasztok ! Aszt szeretném kérdezni, hogy tegnap voltunk a párommal törökbálinton a GA ban . S kértem a eladótól tetra ec 1200 plus hoz kerámia töltet stb. S a végén még egy tömitést is . Ami nem pont olyan mint ami benne van . Amit kaptam az sima henger formájú de a régi nem teljesen (lázsd fotok )
Kérdésem attól jó használhatóm vagy sem . Addig nem akarom kibontani , hogy ki lehessen cserélni .
Köszi
A sima kerek EX1200-hoz való, a fekete profiltömítés EX1200 Plus szűrőhöz van. Természetesen cseréljük, csak hozd vissza blokkal, számlával.
 
A sima kerek EX1200-hoz való, a fekete profiltömítés EX1200 Plus szűrőhöz van. Természetesen cseréljük, csak hozd vissza blokkal, számlával.
Rendben köszi! A blokk természetesen meg van . Csak szombaton tudok majd kimenni mert meló után nem érnék ki csak zárás után. Úgy is kell még venni egy pár dolgot.
 
Sziasztok, van most a boltban olyan L-es vasfa, ami 30x50-es alapterületű akvába passzolna (35 magas), és kicsit ágas-bogasabb?
Ha nagy a választék, lehet amikor kinézek jövő héten hozzátok raknék a kosárba azt is. :)
 
Back
Oldal tetejére