• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok.
Ne haragudjatok de nem feltétlen a témához tartozik viszont muszáj ezt megosztanom.
Ma meglátogattam a GA boltját, hát igazából leesett az állam konkrétan ami ott megy komolyan mondom, ha van ilyen akkor a rajongótok vagyok :D (Létezik ilyen hogy egy élmény volt a bolt meglátogatása vagy csak én vagyok ilyen kattant hogy ez élmény?! o_O)
Az a szakértelem és elhivatottság ez a hobbi iránt, a rend és fegyelem, nem beszélve a raktárkészletről és hogy minden jól rendszerezve megtalálható, le a kalappal előttetek! Viktor volt a segítőm, inkognitóban voltam így nem tudta meg, de nagyon rendes és segítőkész ember vagy, köszönöm neked ;) Megérte a 400km autózást a halak gyönyörűek, nem beszélve a szép amanokról, nem is figyeltem milyen szép példányokat csomagoltál fel a hosszú útra.
Az új verseny akvárium hihetetlen lett, durván jól sikerült, mindenkinek látnia kell aki arrafelé közlekedik, sőt már csak a terem miatt is megéri bemenni, sokat tanultam a növényekről hogy mi is az igazi formájuk, a rendszerekről ahogy össze vannak állítva a dolgok és ezt mind csak szinte kutyafuttában, már tudom hogy merre kell haladni az embernek ha hasonlóan gyönyörű dolgokat akar kivitelezni, azért jó túra ez így! :)
Számomra élmény volt, ha létezik ilyen ha nem, és egy GA pólóra vevő lennék bármikor (bármennyiért) :D :p
Nyár elején remélhetőleg visszatérek egy kis zsákmányért, kövekért és fákért legfőképp :)
Nem csak Te voltál így vele. Én azt mondtam, hogy mennyország :)
 
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, mégpedig a 2010-es Book of ADA könyv egy pár oldaláról. Akinek megvan befototózná esetleg nagyban ezt a pár oldalt? :) Szerettem volna megvenni, de csak az új katalógus volt, amiben a növények nyírási technikái és az indítás nincs annyira jól szemléltetve. Viszont már kiolvastam, nagyon jó műszaki leírást ad egy akksiról, de nem adja a karbantartáshoz szükséges információt.
Nigró írt róla:
http://www.nigro.hu/2010/12/28/akvarium-inditasa-ada-concept/
És Viktor is:
http://viktorlantos.com/wordpress/2010/10/16/the-book-of-ada/
A Lets Start With A és a Starting with Q már megvannak és kinyomtatva olvasgatom is őket.
Köszi előre is! (y)
 
Kedves Hozzáértők! (talán @viktorlantos ,@danyi03 , @inadsz )
Valami nem stimmel a személyes üzeneteinknél :Többen jelezték felénk, hogy nem tudnak nekünk üzenni - hasonlóan,mint amikor régen betelt a postaládánk-, de ez elméletileg nem történhet meg amióta 'Legendák' vagyunk és korlátlanul fogadhatunk leveleket... Vagy mégis?!o_O
Segítségeteket előre is köszönjük!
 
Sziasztok!
Csak jelezném, hogy leesett az állam Balázs böszme nagy akváriumától! :wideyed::woot: Nagyon toppon van (y) Alig várom a versenyfotót :rolleyes::)

Viszont lenne egy kérdésem is amit a gyors látogatás miatt nem tudtam megejteni. A böszme mellett minek a bútorát láthattam (a kis nano kockák helyén)? Ránézésre ott is valami 3-400 literes monstrum készül :whistle: Szintén verseny akvárium lesz? Illetve ha így egymás mellett maradnak akkora födémmel nem lesznek gondok? :alien: Komolyan érdekel a kérdés mivel nem értek hozzá, de a szoba egyik sarkában közel 1 tonna teher rakásához biztosan kikérném egy építész véleményét
 
Sziasztok!
Csak jelezném, hogy leesett az állam Balázs böszme nagy akváriumától! :wideyed::woot: Nagyon toppon van (y) Alig várom a versenyfotót :rolleyes::)

(y)

Viszont lenne egy kérdésem is amit a gyors látogatás miatt nem tudtam megejteni. A böszme mellett minek a bútorát láthattam (a kis nano kockák helyén)? Ránézésre ott is valami 3-400 literes monstrum készül :whistle: Szintén verseny akvárium lesz? Illetve ha így egymás mellett maradnak akkora födémmel nem lesznek gondok? :alien: Komolyan érdekel a kérdés mivel nem értek hozzá, de a szoba egyik sarkában közel 1 tonna teher rakásához biztosan kikérném egy építész véleményét

Nem lesz gond. Ennél többet bír az épület, de valószínűleg nem ott lesz ahol a bútor volt. Csak még kiszórunk 1-2 szettet, hogy elférjünk. A workshopon volt 30-35 ember is a jelenlegi terhelés mellett és mindenki a lépcsőn jött le az esemény végén. :) :)

Ez nem titkos projekt lesz. Csinálunk hozzá folyamatosan vidiket.
 
(y)



Nem lesz gond. Ennél többet bír az épület, de valószínűleg nem ott lesz ahol a bútor volt. Csak még kiszórunk 1-2 szettet, hogy elférjünk. A workshopon volt 30-35 ember is a jelenlegi terhelés mellett és mindenki a lépcsőn jött le :) :)

Ez nem titkos projekt lesz. Csinálunk hozzá folyamatosan vidiket.

Kíváncsian várom :)
 
Sziasztok!
van rá esély hogy JBL NO3 teszt döglött? Pénteken vettem (GA ban). Ma gondoltam felszentelem, de a hightecben csak 5-7ppm nitrátot mér. Még volt az előzőből éppen összekaparható egy mérésnyi azzal a szokásos 20+ ppm jött ki. Hol a hiba? :(
Egy haramdik (sera) is 15+ nak méri.
 
Sziasztok!
van rá esély hogy JBL NO3 teszt döglött? Pénteken vettem (GA ban). Ma gondoltam felszentelem, de a hightecben csak 5-7ppm nitrátot mér. Még volt az előzőből éppen összekaparható egy mérésnyi azzal a szokásos 20+ ppm jött ki. Hol a hiba? :(
Egy haramdik (sera) is 15+ nak méri.

Hát passz. De a véleményeket szemezgetve azért nem felhőtlen az öröm másnál sem:
http://www.greenaqua.hu/hu/jbl-no3-nitrat-cseppteszt.html
 
Akkor kb tegyem vele azt amit Csoki ajánlott Lalinak az alkohol mentes sörrel kapcsolatban?
Az én örömöm sem felhőtlen mert 4790,- nem olcsó ellenben drága, ennyiből ha az ember akarja kijön 2 másik teszt. Dísznek nem vettem volna meg mert szépnek meg nem szép.
 
Akkor kb tegyem vele azt amit Csoki ajánlott Lalinak az alkohol mentes sörrel kapcsolatban?
Az én örömöm sem felhőtlen mert 4790,- nem olcsó ellenben drága, ennyiből ha az ember akarja kijön 2 másik teszt. Dísznek nem vettem volna meg mert szépnek meg nem szép.
Irj emailt, jelezzuk a jbl fele es kitalalunk valamit ;)
 
Back
Oldal tetejére