• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok! Apisto Inka van most nálatok, jól látom?
Vmint dennerle növény szállítmány várható mostanság?
inkát itthonról nem látjuk, csörögj be a boltba nyitvatartási időben és ránézünk. dennerle és tropica növények minden kedden/szerdán érkeznek frissen, ha konkrét elképzelésed van, érdemes vasárnap délig leadni rá a rendelést és berendeljük frissen.
 
inkát itthonról nem látjuk, csörögj be a boltba nyitvatartási időben és ránézünk. dennerle és tropica növények minden kedden/szerdán érkeznek frissen, ha konkrét elképzelésed van, érdemes vasárnap délig leadni rá a rendelést és berendeljük frissen.
Rendben, köszönöm!
 
Azért ma is csomagoltunk egy tonna növényt. Ha van konkrét növény amit keresel csörizz be a boltba és megmondják a többiek, hogy rá kell repülni vagy érdemes várni néhány napot. :)
Oksi!(y)
Amúgy ma voltunk bent, vettünk pár növényt, de pár héten belül majd még kell rendelnem ezt-azt, majd akkor!
Vettünk 3 vitorlást is, azt meg tudjátok mondani h milyen, valami különlegesek?
 
16 ezer lenne mire ideérne. Azt gondolom ez inkább a gyűjtőknek és a fanatikusoknak lehet érdekes. Vagy én öltözködöm rossz helyről :) :)
Szóval akkor mennyit kérjek?

Még jó hogy ültem :D Ennyiért hozzácsapnak egy nadrágot, kabátot és pulcsit is? :D Részemről meg sem szólaltam inkább, majd hátha egyszer a GA kitalál valami jó kis pólót töredékért ;)
 
16 ezer lenne mire ideérne. Azt gondolom ez inkább a gyűjtőknek és a fanatikusoknak lehet érdekes. Vagy én öltözködöm rossz helyről :) :)
Szóval akkor mennyit kérjek?
Na oké.:nailbiting:Átgondoltam,és inkább a helyi pólódekorosnál csináltatok egyet.;)
Na nem az ára miatt,inkább azért mert nem tudom kivárni mire megérkezik:LOL::ROFLMAO:
 
Sziasztok,

meg szeretném kérdezni, hogy a boltban melyik szűrőanyag kombináció jött be a legjobban? Egy eheim 2075-öt szeretnék megtölteni a legjobb minőségű szűrőanyagokkal, mindegyik tálca üres.

köszi Srácok előre is
 
Back
Oldal tetejére