• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAPLC 2015 (GAPLC) - eredmények okt 16

Van egy gondom skacok!Ami a legjobb kép lett szerintem a tálról az nem üti meg a méretlimitet.:(Meg lehet nagyítani a fotót ,hogy elérje a 2 mb-ot????
 
Van egy gondom skacok!Ami a legjobb kép lett szerintem a tálról az nem üti meg a méretlimitet.:(Meg lehet nagyítani a fotót ,hogy elérje a 2 mb-ot????

Persze, ha már ilyen gyogyó szabályt kreáltak akkor gondolom bekalkulálták, hogy kapnak majd néhány felskálázott képet is.

Úgyhogy hajrá!
 
Jó de hogy kell? :D

Mondjuk ha photoshopot használsz, akkor behívod és az image size-ban átállítod a szélességet. Az átméretező ablakban mutatni fogja a kép méretét mb-ben. Csak meg kell ütni amit kérnek.
Ezért is értelmetlen. Egy 2000 pixeles kép 1 mega. És ha van rajta rendesen adat nem csak mosott pixelek akkor abból azért lehetne építkezni. Értelmetlen 2x ekkora képet kérni minden versenyzőtől. Ettől nem lesz szebb a print egy újságban vagy plakáton stb.
Szétesik, homály lesz megeszi a képet az alias :)
 
@viktorlantos ,te profi vagy ebben,ha a kép egy nézőprogiban a tulajdonságoknál 1,05 mb,viszont a PS-ban meg ezek az adatok vannak:4160*3120,és "képpontméretek 37,1M.
Foggalmam sincs ez most mi.Itt most 37,1 megás a kép ,vagy ez 37 millió pixelt jelent???
 
Mondjuk ha photoshopot használsz, akkor behívod és az image size-ban átállítod a szélességet. Az átméretező ablakban mutatni fogja a kép méretét mb-ben. Csak meg kell ütni amit kérnek.
Ezért is értelmetlen. Egy 2000 pixeles kép 1 mega. És ha van rajta rendesen adat nem csak mosott pixelek akkor abból azért lehetne építkezni. Értelmetlen 2x ekkora képet kérni minden versenyzőtől. Ettől nem lesz szebb a print egy újságban vagy plakáton stb.
Szétesik, homály lesz megeszi a képet az alias :)
köszi!!! megvan :)
 
Nah örülök, hogy megoldódott. Sok sikert minden indulónak. Én a másik oldalról mazsolázgatom majd az akváriumokat és a tálakat :)
 
Másodszor is neveztem, az elsőnél is bejött ez a képernyő, de visszaigazolás nem érkezik:
eaplc_zpsoreunhhe.jpg

Lehet erről most lecsúszok.
 
Back
Oldal tetejére