• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAPLC 2015 (GAPLC) - eredmények okt 16

Beszeltem vele es nem indulhatok :(
Nem gondoltam volna. Nem értem az ilyen szabályokhoz való rugalmatlan ragaszkodást. Nem ismerem a körülményeidet, hogy csak egy időre költöztél el vagy tervek szerint már örökre, de szerintem én addig indulnék hazai színekben, addig neveznék európaiként, magyarként, ameddig én magamat annak tartom, akár elköltöztem itthonról, akár nem. De persze ez csak egy verseny a sok közül. Ott lesz az AGA, ott van a Brazil verseny is, ezekre biztosan nevezhetsz.
 
Hát gondolhattál volna erre is, mielőtt itthagytad ezt a kánaánt! :p

Az USA-ban nincsenek ilyen események még?

Esetleg proxy mögül? Vagy itthoni ismerős által beküldve?
Csak az aga, de oda mar bekuldtem :) Arra en is gondoltam, h haza kuldom a kepet, de nem tudom az mennyire lenne etikus.
 
Nem gondoltam volna. Nem értem az ilyen szabályokhoz való rugalmatlan ragaszkodást. Nem ismerem a körülményeidet, hogy csak egy időre költöztél el vagy tervek szerint már örökre, de szerintem én addig indulnék hazai színekben, addig neveznék európaiként, magyarként, ameddig én magamat annak tartom, akár elköltöztem itthonról, akár nem. De persze ez csak egy verseny a sok közül. Ott lesz az AGA, ott van a Brazil verseny is, ezekre biztosan nevezhetsz.
Az osszes versenyre amire elkuldtem magyarkent akartam nevezni, de azt sehol nem kerdeztek, h milyen nemzetisegu vagyok, szoval a cim alapjan meg automatikusan az allamokhoz tartozom :/
 
Az osszes versenyre amire elkuldtem magyarkent akartam nevezni, de azt sehol nem kerdeztek, h milyen nemzetisegu vagyok, szoval a cim alapjan meg automatikusan az allamokhoz tartozom :/
En is így jártam az Ialpc-vel!Magyarként akartam nevezni,de a Nemet cím miatt Németnek vettek!Igaz Nemet vagyok,vagyis a nevem Németh!
 
Back
Oldal tetejére