• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Distance 2015 - 223L OptiWhite

Nyáron 40 leszek. Megelégszem ezzel a helyezéssel :)
B idén puha volt. Nem maradt benne kraft az idei évre a múlt évi sikerek után.
Vagy egyszerűen érezte hogy idén felszívtam magam mint a michelin baba, letoltam volna :D:p;)

Akkor szerintem: nájsz dzsáb! :D
 
Képet!!!!!!!! :)

:)

Bontás előtt állok. Per pillanat még a régi megy de a növényzet nagy részét kiszedtem 1 hete. Tyúklépésben haladok valami új felé :)
Megfordult a fejemben, hogy minden növényt kiszedve kis átalakítással csináljak belőle egy brazilos stemes layoutot, deaz is lehet, hogy teljesen kicserélem az akváriumot és a bútort. Jó lenne váltani a 39-es mélységről valami férfiasabb irányba :)
 
Jó lenne váltani a 39-es mélységről valami férfiasabb irányba :)
Ez a beszed!Minimum 50cm mélység,esetleg 60.Na abba lehetne nagyokat alkotni.
Egy kérdés,keres:lefotoznäd a hätter foliädat?Mert idén kicsit variältäl rajta.En keresek mindenhol fotókartont,de 120 cm-es sehol se lehet kapni.
 
Ez a beszed!Minimum 50cm mélység,esetleg 60.Na abba lehetne nagyokat alkotni.
Egy kérdés,keres:lefotoznäd a hätter foliädat?Mert idén kicsit variältäl rajta.En keresek mindenhol fotókartont,de 120 cm-es sehol se lehet kapni.

A hatteremet egyedileg gyartottam. Megrajzoltam a hegyet es a szinatmenet is photoshop volt. Az egeszet olyan felbontasban csinaltam hogy a nagy meretu print utan is tueles maradjon (300dpi). A vegen kinyomtattam poszternyomtatonal egy borzalmasan draga anyagra. A 4 print 40 rugo volt...
 
Sajna a nyomat még nem készült el, így kénytelen vagyok kék kartonnal játszani, ami már bevált a scaper's day-es akváriumok fotózásánál.

Most csak így nyersben, legalább látszik hogyan készül a természet pfff :)

View attachment 393

A nyomtatott háttérnél pont fordítva lesz az átmenet. Így természetesebb lesz.
Ha minden igaz holnap elkészül, akkor a héten még tudok vele játszani.
Hol lehet ilyen meretben vilägos kek kartont kapni?
 
Hol lehet ilyen meretben vilägos kek kartont kapni?

2x A1-es karton volt. De hogy ne zavarjon a vizuális élményekben PS-ben eltüntettem a karton találkozásánál lévő vonalat. Ha megnézed az akvárium felett középen ott látszik meddig ért a karton.

A végleges háttérnél nem volt már erre szükségem mert méretre nyomtattam egy anyagot.
 
Csapass valami jó mély akit,aztán előzd be Balázst a következő versenyen,mert ez így már nem állapot! :)
 
Back
Oldal tetejére