• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Distance 2015 - 223L OptiWhite

Háát ez nagy dilemma lehet. A solar szépen mutat a szobába és érdekes látvány a fénye de én biztos, hogy egy 6X54-es ATI-t raknék fölé.
Amig nekem Ati volt az aki fölött,nem gondoltam volna,hogy mäs kene!Most,hogy 2 solar van az aki fölött vissza nem tennem az Ati-t!
 
Örülök, hogy feléledt a topik :) Legyen bármi is a téma :)

A két lámpás között kb olyan dilemma van mint a jelenlegi akvárium és egy nagyobb között.

Nézni inkább a solart nézném 10-ből 10x
Van sok layout ami jól működne alatta, de nem minden és minden körülmény között. Így szétcseszne az ideg, ha egy sötétebb sarokban a lámpa miatt nem fejlődne a növény amit oda kitaláltam. Vagy nem tudnék beteg vöröseket csinálni ha épp az a vágy.....
Persze bámulnám a zavaróan éles fényt egész évben hozzá, ami az ATI-val jár........ :)

Most hogy mondjátok még ezt sem tudnám eldönteni :) :)
 
Nézzetek körbe..... Solar

11457632685_c1ffeef5bb_b.jpg


ATI daylight csövekkel. Úgy hogy le van csavarva a fényerő és ND is van mert kinyomná a szemünket :)

Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

A zöld erdő, a zöld akvárium Solar NAG semmi más. Ezen a Dim sem segít.
Jah erről jut eszembe az ADA kifuttatja az NA fénycsöveit.... így már csak a Solar NAG marad az eredeti színvilágból. Egészen addig amíg őt is le nem váltja az ADA és már csak egy szép emlék marad a hideg fényű világban...
 
Nézzetek körbe..... Solar

11457632685_c1ffeef5bb_b.jpg


ATI daylight csövekkel. Úgy hogy le van csavarva a fényerő és ND is van mert kinyomná a szemünket :)

Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

A zöld erdő, a zöld akvárium Solar NAG semmi más. Ezen a Dim sem segít.
Jah erről jut eszembe az ADA kifuttatja az NA fénycsöveit.... így már csak a Solar NAG marad az eredeti színvilágból. Egészen addig amíg őt is le nem váltja az ADA és már csak egy szép emlék marad a hideg fényű világban...
Akkor bespäjzolok pär evre!
 
Nu hát leporolom akkor kicsit a naplót mert vagy a 9. oldalig kellet visszalapozni mire előkerült :mad:
Ha ezt tudom akkor írtam volna a Jézuskának, hogy nem viselkedsz rendesen. :)
Szeretném ha arról informálnál, hogy már meg van az új szép nagy akvárium, következő héten mész a bútorért és hogy már hazatoltál egy talicska követ meg egy kaloda fát.;)
 
Nu hát leporolom akkor kicsit a naplót mert vagy a 9. oldalig kellet visszalapozni mire előkerült :mad:
Ha ezt tudom akkor írtam volna a Jézuskának, hogy nem viselkedsz rendesen. :)
Szeretném ha arról informálnál, hogy már meg van az új szép nagy akvárium, következő héten mész a bútorért és hogy már hazatoltál egy talicska követ meg egy kaloda fát.;)
Szerintem éppen a talicskát meg a kalodát tolja be a házba% :D
De tényleg,mi a helyzet?Mond,hogy már legalább az üveg alapanyagát meg olvasztották?!(y)
 
most gyors photoshoppi hogy mi mindennel lehetne megtolni a látványt.

Fák bemoházva és valami izgi fülledt háttér. GERONIMO? :) Most szóljatok!
ui: többet is tökölhettem volna de még oda akartam szúrni lefekvés előtt :)

sketch.jpg
Na ha ezt végig vitted volna anno.
 
Back
Oldal tetejére