• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Dantesix 30as kockája

Egy 95 g-os palack 50000 ml gázt tartalmaz, a mi 3 bubi / perc (3 mg/liter) adagolással kb. 200 napig elegendő, viszonylag alacsony igényű növények esetén. Tessen átszámolni.
 
Nálam kicsit lassabban pöfékelt, így sokkal tovább bírta, most kell ürítenem talán 4-5 hónap között ment így. Alapvetően azt mondanám, hogy ha van lehetőség 1-2l-es palackos rendszert beszerezni és tárolni, akkor az jobban megéri, időben és pénzben. Nálunk azért van így, mert nem tudom olyan helyre elrakni, ahol a feleségem nem köt bele, így marad ez a megoldás. De teljesen jó. :)
 
Nálam kicsit lassabban pöfékelt, így sokkal tovább bírta, most kell ürítenem talán 4-5 hónap között ment így. Alapvetően azt mondanám, hogy ha van lehetőség 1-2l-es palackos rendszert beszerezni és tárolni, akkor az jobban megéri, időben és pénzben. Nálunk azért van így, mert nem tudom olyan helyre elrakni, ahol a feleségem nem köt bele, így marad ez a megoldás. De teljesen jó. :)
Ugyan az a problemank[emoji1]

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Back
Oldal tetejére