• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Bubbles Aquarium frissítés

Gyönyörűek. Talán mindhárom akit láttam az idei ADA versenyben ha jól rémlik.

Köszi a fotókat :thumbup:
 
Hát eddig is tudtam, hogy ezek a srácok iszonyat profik, de ettől lehidaltam: http://www.bubblesaquarium.com/Aquascap ... Tank01.htm

A layout nagyon komoly, ráadásul mindez ebben az óriási méretben ezekkel a halakkal és növényekkel! Több mint 1000 liter víz, majd 300 kg kővel! Hihetetlen! :shock: A technikáról meg már ne is beszéljünk. Korábban egyébként akartam tőlük növényeket rendelni, fel is vettem velük a kapcsolatot, de mikor megkaptam az árlistát világossá vált, hogy a növényeiknek nem én vagyok a célközönség... :)
 
oRphEus said:
Hát eddig is tudtam, hogy ezek a srácok iszonyat profik, de ettől lehidaltam: http://www.bubblesaquarium.com/Aquascap ... Tank01.htm

A layout nagyon komoly, ráadásul mindez ebben az óriási méretben ezekkel a halakkal és növényekkel! Több mint 1000 liter víz, majd 300 kg kővel! Hihetetlen! :shock: A technikáról meg már ne is beszéljünk. Korábban egyébként akartam tőlük növényeket rendelni, fel is vettem velük a kapcsolatot, de mikor megkaptam az árlistát világossá vált, hogy a növényeiknek nem én vagyok a célközönség... :)

pff van benne anyag. a durva az, hogy mindezt hiába adnák a kezünk közé valószínűleg nem lennénk képesek ezt megépíteni ;)
 
Hát igen. Így kell ezt. :cool:

Ennek az oRphEus által belinkelt akinak egyébként ugyanaz a hatása, hangulata van, mint a 2009-es ADA győztesnek:

gp200803.jpg


312wsi.jpg


Ugyanaz a "természetes sziklás hegység" hatás mindkettőben, de más megoldással.
Egyébként nekem a bubblesaquarium aki halválasztása nem jön be, a nannostromus-ok (?) túl nagyok egy ilyen scape-hez.

Összedobtam nektek egy összehasonlítást:
comparisonx.jpg

Azért vagy az aquascaping kompozíciós szabályai vannak kőbe vésve, vagy valakit nagyon inspirált valaki más. ;)
 
Hát az a helyzet, hogy bárkit is inspirált a dolog mindkét akit elfogadnám ;)

:thumbup:

Én minden nap photoshop mellett ülök, de ezekkel a bekarikázós őrületeiddel mindig meglepsz. Tök jó szemléltető.
 
keymaker said:
Hát igen. Így kell ezt. :cool:

:mrgreen:

viktorlantos said:
Én minden nap photoshop mellett ülök, de ezekkel a bekarikázós őrületeiddel mindig meglepsz. Tök jó szemléltető.

És milyen sokat lehet belőle tanulni!
 
keymaker said:
Hát igen. Így kell ezt. :cool:

Bizony egyet értek, kora reggel jól is esik az ilyen képeket nézegetni a kávé szürcsölése közben ;)
 
Megkérnék mindenkit, hogy ne offoljátok szét a topikot... Ha nagyon úgy érzitek, hogy fontos, akkor a "Saját szubjektív vélemény" topikban tegyétek. Köszönöm.
 
Ja, ja. Kár volt. Bocsi N-dee és többiek !!!
Kigyomláltam a hülyeségemet, ezáltal pár hozzászólás nem érthető, a gazdája nekimehet, vagy hagyja így, stb.
 
Back
Oldal tetejére