• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Before the man appeared on Earth

Gratulálunk még 1 X a születésnapodhoz, a klassz tortádhoz és a szimpatikus ünneplő csapathoz! (y)
+ Örülünk, hogy egy kicsit hozzájárulhattunk az akváriumod szépségéhez! Kíváncsian várjuk, hogy hogyan végez majd a HAC-on!:)
 
Gratulálunk még 1 X a születésnapodhoz, a klassz tortádhoz és a szimpatikus ünneplő csapathoz! (y)
+ Örülünk, hogy egy kicsit hozzájárulhattunk az akváriumod szépségéhez! Kíváncsian várjuk, hogy hogyan végez majd a HAC-on!:)
Köszönöm szépen, nektek is sok sikert kívánok. Már várom a galériát!
 
Szuper lett! Nagyon szép kis aki!
Ha nagyon szőrös szívű akarok lenni és mint versenyfotó tekintek rá akkor azt mondom, hogy a jobb oldali tükröződés egy picit zavaró!
De hát ez ennél a scapnél kivédhetetlen!
(y)(y)(y)
 
Szuper lett! Nagyon szép kis aki!
Ha nagyon szőrös szívű akarok lenni és mint versenyfotó tekintek rá akkor azt mondom, hogy a jobb oldali tükröződés egy picit zavaró!
De hát ez ennél a scapnél kivédhetetlen!
(y)(y)(y)
Igen de elvileg a tükröződést figyelmen kívül hagyják a pontozásnál. De nyilván az összbenyomásnál elkerülhetetlen hogy az ember szeme kiszűrje. Engem amúgy ez nem zavart de sok más dolog igen.
 
A mult evi fotodat is nagyon szerettem. Egy picit vissza hozza ez az uj akvarium is. Talan a jobb also hatter feny az amitol nem tokeletes, de tok jo, hogy idoben be tudtatok fotozni meg.
 
Nagyon egyedi aki ez, nagyon tetszik. ;) Vidám kis rocker-hajas, unott arcú teknősbékára emlékeztet némi tarajjal...:D De ez csak vicc, nagyon szép munka, mint az előző évi, GRAT!!! ;) :)
 
A mult evi fotodat is nagyon szerettem. Egy picit vissza hozza ez az uj akvarium is. Talan a jobb also hatter feny az amitol nem tokeletes, de tok jo, hogy idoben be tudtatok fotozni meg.
Köszönöm szépen. Ehhez a scapehez kellet volna még egy lámpa. Választanom kellett vagy a háttér vagy a szikla néz ki jól. A sziklát választottam. Nagyon élveztem a kezdeti nehézségeim után nevelgetni ezt a kis akvát. Izgatottan várom a galériát.
 
Nagyon egyedi aki ez, nagyon tetszik. ;) Vidám kis rocker-hajas, unott arcú teknősbékára emlékeztet némi tarajjal...:D De ez csak vicc, nagyon szép munka, mint az előző évi, GRAT!!! ;) :)
Nagyon szépen köszi. Nagyon komoly amit belelátsz a scapebe. Boldog karácsonyt
 
Idei év első takarítása. Már gyakorlatilag nem láttam be az üvegen az algától. Karácsony szilveszter időszak kicsit gátolt a hobbiban. Tegnap éjszaka nem kegyelmeztem és keményen megnyírtam a zöldséget. Majd a köveket is megtisztítom valamikor.
23581702023_d070dab517_h.jpg
 
Az az érdekes, hogy úgy néz ki mintha barna alga lenne, ami csak a kezdetekben jelenik meg. Szoktál vízcserékhez adagolni valamilyen baktérium kultúrát?
 
Az az érdekes, hogy úgy néz ki mintha barna alga lenne, ami csak a kezdetekben jelenik meg. Szoktál vízcserékhez adagolni valamilyen baktérium kultúrát?
Mindig van kis mennyiségben az üvegen meg a kövön de most hogy 12 napig nem cseréltem a vizet(a normál 3 nap) és majdnem egy hónapja nem volt semmilyen takarítás vagy nyírás, kicsit elszabadult dzsángó ;). Baci kultúrát nem adagolok amúgy. Barna alga meg nem csak kezdetekben jelenik meg viszont ez az az alga amit legszivesebben látok az akiban mert a legkönnyebb eltávolítani és galibát se okoz.
 
Nos növögetnek a kis garnélák egyre többet látok belőlük. Idő közben a másik kismama is elengedte a kicsiket úgyhogy rengeteg kis garnira számítok. Borarasoktól úgy vettem észre meg vannak. 1 hét után már akkorák hogy nem vadásznak rájuk és elő jönnek.
24150691720_eac98991e1_h.jpg
 
Egy kis helyzetjelentés. Az akvárium lassan 5 hónapos baj nincs vele, beállt. garnélák növögetnek bátrabban jönnek elő és szép egészségesek. A halacsok is meg vannak. Az aki tele van élettel a mérete ellenére ezért baromira tetszik. Csak a lágy víz hiányzik még nekem hogy aztán mindenem meglegyen, de rajta vagyok.
24526409095_aa47223cdb_h.jpg
24444079131_64cb295b7c_h.jpg
23899650003_0352c162c7_h.jpg
23899670973_91ce4c27f9_h.jpg
 
Nagyon szêp az aki.
Figyu, kb 5 percre laksz tőlem (gyalog), ha kell RO víz, gyere, bármennyit adok amíg össze nem hozod a készüléket..
 
Back
Oldal tetejére