• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Before the man appeared on Earth

Most nézem csak az akvárium helyét a lakásban. Esélytelen, hogy elkerülje a vendégek figyelmét. Gondolom, még ha aperitívvel fogadnál is mindenkit, le se sz*rnák a pazar belépő miatt :D
A postást se lehet egyszerű elhajtani mindig.. :)
A csőhöz mit kötöttél ki?
Hehe köszi, hát amúgy is pici a lakás, nehéz lenne elrejteni akármilyen kicsi az akva. Csőhöz? Sajnos nem tiszta mire gondolsz.
 
Hát ezt eddig Én sem figyeltem :D,nem lehet egyszerű nekiállni a heti vízcserés baszkurálós takarításnak,főleg ha nyakig benne vagy és kopognak :LOL:


Szerintem az a takarításkor használt törölköző tartó :smug:
Ja hogy az eredetileg egy wabi tál tartó volt két hurkapálcika. De most csak tápokat tart
 
Szentgyonak köszönhetően 7 hógolyó várja a fotózást izgatottan. Nagyon szépek.
23389392220_af2e80f156_h.jpg
 
Nagyon egyedi az elrendezés, és a mohásítás is pazar. Szívesen megnézném technika nélkül, egy "versenyfotón" :)
 
Fotózás meg volt. Halak sajnos stresszeltek a felszín mozgatás miatt sajnos szép rajban úszós kép nem született. Aludnom kell...
View attachment 1479
Hú, ha most valaki kinyitná az ajtót... Biztos szép lett a fotó, nekem a halak jelen helyzete is tetszik. Ha felébredsz írj pár szót okulásképpen a fotózásról, milyen gép, milyen objektív, beállításai, kiegészítő fények!
 
Köszönöm mindenkinek hogy likeolt és benézett hozzám.
Hú, ha most valaki kinyitná az ajtót... Biztos szép lett a fotó, nekem a halak jelen helyzete is tetszik. Ha felébredsz írj pár szót okulásképpen a fotózásról, milyen gép, milyen objektív, beállításai, kiegészítő fények!
Egyik kedves kollegám fotózott pont mint tavaly, ugyanazokkal a beállításokkal mentünk. Kit obival...
23730347786_0f1e125f6e_b.jpg
Világítás daylight 6500k 20watt+11watt+85watt+85watt kompakt izzók mind. Remington hajszárító és fejenként 2 hell Eheim Classic energia ital mivel 3 óra alvás után reggel 7:30 kor kezdtünk neki.
Holnap PS.
 
Köszönöm mindenkinek hogy likeolt és benézett hozzám.

Egyik kedves kollegám fotózott pont mint tavaly, ugyanazokkal a beállításokkal mentünk. Kit obival...
View attachment 1514
Világítás daylight 6500k 20watt+11watt+85watt+85watt kompakt izzók mind. Remington hajszárító és fejenként 2 hell Eheim Classic energia ital mivel 3 óra alvás után reggel 7:30 kor kezdtünk neki.
Holnap PS.
Köszönöm, hogy beavattál a részletekbe, a hajszárító márkáját feleslegesen írtad meg, én azt rögtön láttam a fodrozódásból.:D
 
Back
Oldal tetejére