• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ATI Sun Power, ATI Powermodule

Annyit csináltam hogy beállítottam az időt. Utána a dátumot. Belementem hogy dim 1 . Beraktam hogy mikor kapcsoljon utána meg hogy 100%on legyen rá egy percre. Lekapcsolásn ugyanez. És ezt csinàltam meg mindkettő chanelnél. Igy jó?
 
na factory-t nyomtam és előről mindent, de most úgy csináltam, hogy a bekapcsolást 10 percel a beállítás utánra állítottam és vártam, hogy ő csinálja, így egyből kapcsolta a ventit is :D ami elég hangos ugyebár :D
remélem jó lesz. majd azért írok ha valami mégsem kóser
 
Nálam chanel 1-2nél így van:
01 16:00 100%
02 22:00 100%
03 22:00 OFF

Mivel most indult az akva csak 6 órát világítok és nem dimmelek a fénycsövek bejáratása miatt.
 
Ha az üres szobába egyedül este ülsz akkor sem hallod ?
Ilyen alkalom még nem volt mióta megvan a lámpa. :)
Mondjuk a gépnek amiről most írok, kicsit zavaró a venti hangja, igaz nem egy mai darab.

De meghallgattam egészen közelről és semmi hangja nem volt 100% fényerőn.
 
Bocsi, hogy teleírom a topicot, csak van pár gondom és bosszantó. Végre bekapcsol a venti, de most meg az a baj, hogy bazi hangos legalábbis nekem. Olyan mintha egy hangos szűrő menne. Kicsit ilyen kerregő. Illetve a jobb felső sarokban van egy felkiáltójel. Amint hazaérek rakok róla képet fel :)
 
A venti vagy csapágyas lehet, vagy beleérhet kicsit az ATI jel (kvázi venti rács)
Nekem is ki kellett hajtogatni belőle. :confused:
Azért a csomagolást nem viszik túlzásba ATI-ék.
 
A venti vagy csapágyas lehet, vagy beleérhet kicsit az ATI jel (kvázi venti rács)
Nekem is ki kellett hajtogatni belőle. :confused:
Azért a csomagolást nem viszik túlzásba ATI-ék.
Ha csapágyas akkor mit kell csinálni?
 
Amennyire én tudom a felkiáltójel a beépített védelem, hogy ne süsd meg a trafót. Túlmelegedés. Tartósan melegen a lámpa visszavesz a teljesítményből, ha ez sem segít, akkor kikapcsolja a fényt teljesen.

Ha nagyon zajos a ventillátor, akkor csere. Ez gumitapikkal van bent ha jól tudom ezért otthon is cserélhető.
Kérlek írj egy emailt az info kukacra a hibáról és ha tudsz mellékelj egy hang/videó file-t is a hibáról. Utóbbi ha nem megy akkor mind1.
@Nigro intézi a gari részét ha cserés az alkatrész.
 
Amennyire én tudom a felkiáltójel a beépített védelem, hogy ne süsd meg a trafót. Túlmelegedés. Tartósan melegen a lámpa visszavesz a teljesítményből, ha ez sem segít, akkor kikapcsolja a fényt teljesen.

Ha nagyon zajos a ventillátor, akkor csere. Ez gumitapikkal van bent ha jól tudom ezért otthon is cserélhető.
Kérlek írj egy emailt az info kukacra a hibáról és ha tudsz mellékelj egy hang/videó file-t is a hibáról. Utóbbi ha nem megy akkor mind1.
@Nigro intézi a gari részét ha cserés az alkatrész.
Rendben írok, de a felkiáltójel az sehogy sem alszik ki. Folyamatosan világít sajnos :(
 
Rendben írok, de a felkiáltójel az sehogy sem alszik ki. Folyamatosan világít sajnos :(

http://atiaquaristik.com/en/webdisk/Bedienungsanleitungen/BedienungsanleitungdimmbareSunpowerENG.pdf

The active cooling is managed by the Temperatur Man
agment System (TMS).
If the temperature is to high inside the Fans will
be running at higher voltage first. If that will be
not
enough, the TMS will dimm the T5s down until the te
mperature is okay and get back to the setting.
A operate by the TMS will be shown by a exclamation
mark at the right
top of the display (see fig. right).

Aktív hűtés

Az aktív hűtést a hőmérséklet vezérlő rendszer felügyeli.
Ha a hőmérséklet túl magas a házon belül, akkor a ventik először nagyobb teljesítménnyel kapcsolnak be.
Ha ez nem elég, a TMS rendszer csökkenti a T5 fénycsövek teljesítményét, amíg a hőmérséklet normalizálódik. Akkor automatikusan visszakapcsolja a lámpák teljesítményét maximumra.
A hőmérséklet vezérlő akkor működik, ha a felkiáltójel van a kijelzőn.
 
http://atiaquaristik.com/en/webdisk/Bedienungsanleitungen/BedienungsanleitungdimmbareSunpowerENG.pdf



Aktív hűtés

Az aktív hűtést a hőmérséklet vezérlő rendszer felügyeli.
Ha a hőmérséklet túl magas a házon belül, akkor a ventik először nagyobb teljesítménnyel kapcsolnak be.
Ha ez nem elég, a TMS rendszer csökkenti a T5 fénycsövek teljesítményét, amíg a hőmérséklet normalizálódik. Akkor automatikusan visszakapcsolja a lámpák teljesítményét maximumra.
A hőmérséklet vezérlő akkor működik, ha a felkiáltójel van a kijelzőn.
Akkor nekem valami nem kóser mert akkor is ég ha nincsenek bekapcsolva a csövek. Rögtön ha bedugom már ég is.
 
Akkor nekem valami nem kóser mert akkor is ég ha nincsenek bekapcsolva a csövek. Rögtön ha bedugom már ég is.

Ventik nem mennek, ha jól rémlik ezt írtad.
A kettő összefügg. Valószínűleg venti csere lesz, de ezt így könnyebb elmagyarázni a gari miatt is.

Intézzük.
 
Ventik nem mennek, ha jól rémlik ezt írtad.
A kettő összefügg. Valószínűleg venti csere lesz, de ezt így könnyebb elmagyarázni a gari miatt is.

Intézzük.
Már mennek a ventik is :) tegnap nyomtam egy resetet és ment. Be kell vinnem a lámpát?
 
Már mennek a ventik is :) tegnap nyomtam egy resetet és ment. Be kell vinnem a lámpát?

Akkor mi a pontos probléma?

Venti megy, de a felkiáltójel nem tűnik el. Ennyi?

Milyen meleg van a szobában? Simán lehet, hogy túl meleg van nálatok, mint nálam most....
 
Back
Oldal tetejére