• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ATI Sun Power, ATI Powermodule

Ez volt sajna nálam is :(
Csak egy 4x39 -el. Gari és addig valami pótvilágításon gondolkozz, mert nem 2 nap.

Le kell lopnom akkor egy utcai lámpát.
Ma adtam oda kollegámnak a régi akvárium DIY lámpáját.
Itthon nincs más, csak 15 méter LED szalag...
 
Le kell lopnom akkor egy utcai lámpát.
Ma adtam oda kollegámnak a régi akvárium DIY lámpáját.
Itthon nincs más, csak 15 méter LED szalag...
Az f@ca!
Nekem annyi volt a szerencsém, hogy meghagytam az előző armatúrákat, így az aki kibírta azt az időt, amíg ATI oda volt.
 
ATI T5 Sun Power 4x54 watt, július végén vásárolva.
Chanel 2 nem világít.
Olyan mintha kapcsolna, de semmi fény nem jön a két csőből.

Ilyenkor mi van?
Értem én, hogy garis, vigyem vissza, de black out-ot nem terveztem jelenleg!
Igényes helyen ilyenkor adnak cseredarabot a szerviz idejére. Legalábbis kocsinál, telefonnál, stb teljesen megszokott dolog.
 
Azért le a kalappal a közösség előtt!
Többen is ajánlottak fel a javítás idejére lámpát, mindenkinek köszönöm, így nem lesz sötétség, meg gányolás! (y)


Ez típusba? Most tervezem egy 4x39W beszerzését..

Szerintem nyugodt szívvel. Én ennek ellenére sem bántam meg.
Az, hogy valami elromlik, előfordul. Viszont az, hogy munkaidőn kívül, hétvégén is reagál rá a forgalmazó (@viktorlantos ) az egyedi eset. Ilyen szolgáltatást mástól nem kapsz.


Mondjuk úgy, hogy néha előfordul a dimmeres változattal.
Aztán amit javítanak másodszorra már nem jön vissza.

Ilyenkor mindkét csatorna esetében cserélik az adott alkatrészt vajon?
Nem mintha megrendülne a bizalmam a gyártó terméke felé, csak úgy kíváncsiságból.

S akkor még egy kérdés: Ezt a gyártónak külditek vissza, vagy Ti végeztetitek el Mo-n a szervizeltetését?
Kérdem ezt azért, mert adott esetben kellemeset a hasznossal összekötve...
Szerintem tudod mire gondolok. :D
 
Utoljára módosított:
Ilyenkor mindkét csatorna esetében cserélik az adott alkatrészt vajon?
Nem mintha megrendülne a bizalmam a gyártó terméke felé, csak úgy kíváncsiságból.

Azt hiszem nem a ballaszt hibádzik ilyenkor. Csak valamilyen kapcsoló elem. Ritkán fordul elő, de a javított lámpás tulajok eddig még nem szóltak, hogy további javítás kellene.
Ezért arra gondolok, hogy esetleg valami más alkatrész kerül bele vagy egyszerűen csere.

Bolti és ügyfeles lámpákon sem tapasztalunk rendellenes dolgot.

S akkor még egy kérdés: Ezt a gyártónak külditek vissza, vagy Ti végeztetitek el Mo-n a szervizeltetését?
Kérdem ezt azért, mert adott esetben kellemeset a hasznossal összekötve...

Ezt általában a gyártóhoz viszik vissza. Ezért fontos, hogy a lámpák ne legyenek barkácsolva, pl kábel levágás stb, mert a gyártó elállhat a garis intézéstől.
 
Azt hiszem nem a ballaszt hibádzik ilyenkor. Csak valamilyen kapcsoló elem. Ritkán fordul elő, de a javított lámpás tulajok eddig még nem szóltak, hogy további javítás kellene.
Ezért arra gondolok, hogy esetleg valami más alkatrész kerül bele vagy egyszerűen csere.

Bolti és ügyfeles lámpákon sem tapasztalunk rendellenes dolgot.



Ezt általában a gyártóhoz viszik vissza. Ezért fontos, hogy a lámpák ne legyenek barkácsolva, pl kábel levágás stb, mert a gyártó elállhat a garis intézéstől.

Semmi barkács nincs rajta. Ezek szerint szerencsére.
 
Sziasztok,
Most szereztem be egy 4x39W Sun Power-t. Olvastam valahol itt a fórumon, hogy a csöveket érdemes bejáratni. Ez mit jelent pontosan, mit is kell csinálni?
 
Sziasztok,
Most szereztem be egy 4x39W Sun Power-t. Olvastam valahol itt a fórumon, hogy a csöveket érdemes bejáratni. Ez mit jelent pontosan, mit is kell csinálni?

Próbáltam megkeresni az ATI leírását, ahol olvastam nemrég, de jelenleg nem találom.
A lényege, hogy ha jól emlékszem, akkor az első 50 órában dimmelés nélkül kell használni a fénycsöveket, s elvileg növekszik valamennyit az élettartalmuk.
 
Próbáltam megkeresni az ATI leírását, ahol olvastam nemrég, de jelenleg nem találom.
A lényege, hogy ha jól emlékszem, akkor az első 50 órában dimmelés nélkül kell használni a fénycsöveket, s elvileg növekszik valamennyit az élettartalmuk.

Megtaláltam: http://www.atinorthamerica.com/cmsAdmin/uploads/Digital_ATI_DSP_Quick_Start.pdf

ATI_www.kepfeltoltes.hu_.png
 
Sziasztok,
milyen magasra kellene felfüggeszteni a lámpámat 96 liter és 4*24w dimmelhető Ati lámpa :)
 
Tedd 25 centiméterre az üvegtől, aztán nézd meg majd berendezve, hogy egyenletes a fény vagy sem.
 
Az mindegy hogy az 50 órát mekkora periódusokkak csinálom. Éghet csak 8 órát is naponta ugye?
 
57 fokot ír de nem indult el a venti az normális? manualban 100%-on vannak a csövek és a fan pedig auto
 
Back
Oldal tetejére