• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Aquascaping Wold Competition

Két szavazás között azért egy filozófikus kérdés jutott eszembe..... Mindig azt szeretnénk, hogy valahogy bevonjuk a közönséget a döntésbe. De ahogy az ASW példája mutatja tényleg jó ez így?

Minden nap szavazhatsz? Csalást nem lehet kizárni, ezért IP játékok stb? WTF?

Ennél már csak az lenne mókásabb, ha a kiszelektált 12 akvárium ellenére Alekosz lenne az ASW nyertes a sok szavazattal. :?

Profin megcsinálták az oldalt. Jópofa az ötlet. Szépek a leszelektált akik is. Szuper érzés, hogy egy magyar akvárium is bent van a krémben, de tényleg nincs egy normális módja, hogy győztest hírdessenek? Nem jó ez így....

Drukkolok Hunornak/Orpheus természetesen, de ez egy elbaltázott dolog.

Azért szavazzon mindenki, mert az akvárium megértdemelten van a legjobbak között, csak kicsit magamban dühöngök. :angel:
 
viktorlantos said:
Két szavazás között azért egy filozófikus kérdés jutott eszembe..... De ahogy az ASW példája mutatja tényleg jó ez így?
... de tényleg nincs egy normális módja, hogy győztest hírdessenek? Nem jó ez így....
Drukkolok Hunornak/Orpheus természetesen, de ez egy elbaltázott dolog... az akvárium megértdemelten van a legjobbak között, csak kicsit magamban dühöngök. :angel:
Hoppá, akkor te most jól felmérgelted magad. Látom, szét esz a pipa. :D :D
 
KaZe said:
Hoppá, akkor te most jól felmérgelted magad. Látom, szét esz a pipa.

Valamiért utálom a csalást, trükközést.

De bontottam egy sört az egészségetekre és azt mondogatom magamban Szuuu-száááááá, szuuuu-száááá :angel:
 
Viktor: egyetértek, ezért írtam én is, hogy elég szkeptikus vagyok ezekkel a netes szavazásokkal kapcsolatban... Mondjuk az azért valamennyire tompítja a dolgot, hogy a zsűri pontjai hangsúlyosabbak, 70/30 arányban, és a kettőből jön össze a vége.

Arról nem is beszélve, hogy ismerjük már ezeket a nemzetközi jellegű szavazásokat, azt, hogy mennyire nincs közük a valósághoz. Pl. az euróvíziós dalfesztivált azt hiszem senkinek sem kell bemutatni. :)
 
Viktor holnap vágd hanyatt magad az üzletben a szőnyegen és szíjjj el egy "füstölőt" és gondolj a kis CRS-ekre! :mrgreen: Tuti lelazulsz! :ugeek:
 
attibva said:
Viktor holnap vágd hanyatt magad az üzletben a szőnyegen és szíjjj el egy "füstölőt" és gondolj a kis CRS-ekre! :mrgreen: Tuti lelazulsz! :ugeek:

Szívok én eleget anélkül is. :lol: ;)

Na de ne erről szóljon a dolog. Végre egy magyar aki a krémben. Rock'n'roll! :thumbup:
 
viktorlantos said:
Valamiért utálom a csalást, trükközést.

De bontottam egy sört az egészségetekre és azt mondogatom magamban Szuuu-száááááá, szuuuu-száááá :angel:

És nem véletlenül kezdtem így a hozzászólásomat: "Tudom nem szép dolog :oops: "
de tényleg sokkal kevesebben vagyunk ("Dakota" közmondás átalakítva: Kevesen vagyunk és marhára nem elegen :silent: ) mint más európai nemzetek tagjai, pláne mint az újvilág déli részén élők............ Na mindegy! Ég a pofám és szavazok............még sört sem ittam, na majd most :crazy: -
 
Megszületett a nyertesek listája. :thumbup:

http://www.aquascapingworld.com/competi ... ANKING.pdf

Gratulálunk Hunornak az előkelő összesített 7. helyért a HAC nyertes akváriumával. :clap: :thumbup:

Kis akváriumok:
9. Green Of Nature Tibor Szecsei Hungary
10. Territory of hiding cliffs János Gerg Simon Hungary

Közepes akváriumok között:
13. Cydonia Attila Fekete Hungary
21. Little Paradise Buzás Gábor Hungary

Nagy akváriumok:
2. Forgotten grove Hunor Orbán Hungary
7. Slow Motion Zoltan Koczka Hungary

Gratulálunk minden magyar indulónak. Ügyesek voltatok és szép helyezéseket sikerült elérni.
Remélem az AGA és a HAC versenyen is sok indulót láthatunk az év hátralévő részében.

:clap: :clap: :thumbup: :angel:

szerk: most már minden akvárium megtekinthető a galériában: http://www.aquascapingworld.com/competi ... ge=gallery
 
Gratu srácok! Szép eredmények. ;)
(Én is az előbb láttam, hogy megvannak az eredmények, de hát Viktor a villámkezű megelőzött :p)
 
Annyira nyomon követtem, hogy csak na, már el is felejtettem... :) Hunoréra szorgalmasan szavazgattam az elején.

... a sajátoméra is lehetett volna egyébként, vagy csak a kijelöltekre?
:wtf:
 
Csak érdemes volt nyomkodni azt a gombot. :) Az akváriumhoz sokadszorra is gratulálok, lassan tapétázhatsz a sok oklevéllel. :)
 
atti76 said:
Annyira nyomon követtem, hogy csak na, már el is felejtettem... :) Hunoréra szorgalmasan szavazgattam az elején.

... a sajátoméra is lehetett volna egyébként, vagy csak a kijelöltekre?
:wtf:

Csak a leszelektált legjobbakra lehetett szavazni. Minden kategóriából a két legjobb jutott tovább szavazásra. Mivel Hunor második lett kategóriájában így ott volt a krémben. ;)
 
HUH végre egy jó hír, tök jó a 9. hely is!! ;) :thumbup:
S természetesen gratula az összes magyarnak, HUNOR csak gratulálni tudok neked!!! :thumbup:
 
viktorlantos said:
Csak a leszelektált legjobbakra lehetett szavazni. Minden kategóriából a két legjobb jutott tovább szavazásra. Mivel Hunor második lett kategóriájában így ott volt a krémben. ;)

Én is így gondoltam, de amikor rákattintottam most a képem melletti linkre, ugyanúgy megjelent a szavazási lehetőség, mint Hunorénál (persze nem engedte).
 
atti76 said:
viktorlantos said:
Csak a leszelektált legjobbakra lehetett szavazni. Minden kategóriából a két legjobb jutott tovább szavazásra. Mivel Hunor második lett kategóriájában így ott volt a krémben. ;)

Én is így gondoltam, de amikor rákattintottam most a képem melletti linkre, ugyanúgy megjelent a szavazási lehetőség, mint Hunorénál (persze nem engedte).

Jaja, erre már nem fordítottak figyelmet, hogy kivegyék. ;)
 
Back
Oldal tetejére