• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Anonymous

Milyen stílusú akváriumot rendeznél be,a leírásban megjelölt paraméterekkel.


  • Total voters
    15
  • Poll closed .
Ez szinte valtozatlan. Minimalis ecset eldurvult. Am legyen. Visszakotom a co2-t. Kell az ide. Valahogy nem kedvelem a szoros novenyeket. A barnaviz sem volt hosszu eletu. Tele vagtam eger tobazzal szep barna volt. Kocsog szuro nem ki szedte? Dark akva sem nyert.
Hiaba.... Marad a stabil, jol mukodo hightech. Abban nem csalodtam eddig. A heten visszaallitas kovetkezik. 0ea322606995bc80e7a596948c713294.jpg

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
El kell kezdenem a garnikat ki szelektálni mert nagyon fel fog hígulni. Van nagyon kék, ez lenne az irány. Van jó pár feka, erre már van jelentkező, és van jó pár halványkék, az megy a keretesbe amibe közel 300+ vadas garnéla van, szép tigriscsíkosak, hála az égnek nem látom őket soha. Na azt szeretném bevadítani még egy kis halványkékkel, hogy keveredjenek a színek így valamivel több lesz, az ugyan olyan átlátszóból mint ami van benne :cry:
Valami csapdafélét kell kitalálnom amivel ki tudom őket pecázni mert eddig nem sok mindenre ugrottak ami kaja. Hálózni nem tudom sajna értelme sem lenne. Csak a csapda jöhet szóba.
 
El kell kezdenem a garnikat ki szelektálni mert nagyon fel fog hígulni. Van nagyon kék, ez lenne az irány. Van jó pár feka, erre már van jelentkező, és van jó pár halványkék, az megy a keretesbe amibe közel 300+ vadas garnéla van, szép tigriscsíkosak, hála az égnek nem látom őket soha. Na azt szeretném bevadítani még egy kis halványkékkel, hogy keveredjenek a színek így valamivel több lesz, az ugyan olyan átlátszóból mint ami van benne :cry:
Valami csapdafélét kell kitalálnom amivel ki tudom őket pecázni mert eddig nem sok mindenre ugrottak ami kaja. Hálózni nem tudom sajna értelme sem lenne. Csak a csapda jöhet szóba.
Üvegcső végére gumilabdás pumpa. Felszippantod a kiválasztott garnélát, majd elengeded egy másik edényben, mint egy nagy pipettával. Egyenként ki tudod szelektálni őket.

Tapatalkkal küldve az én D5503 eszközömről
 
Üvegcső végére gumilabdás pumpa. Felszippantod a kiválasztott garnélát, majd elengeded egy másik edényben, mint egy nagy pipettával. Egyenként ki tudod szelektálni őket.

Tapatalkkal küldve az én D5503 eszközömről
Ba___i. Es igazad van.. Pont ma mutatott Zs baratom egy ilyet pulyka tomo vagy tolto neven, es ez nem jutott eszembe. Valahogy nem allt ossze a kep. Na csak menjek be hetfon dolgozni. Bukta a ceg a fagyallo minta vevot.. Ezer koszonet. Majd rad fogom.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Sziasztok.
Osszedobtam 2 garnis kis akvat es kellettek a kis leecom lampak ezert bedurrant a regi armaturam igy 2 akvat vilagitok 80 cm t5 4x39 wattal. A kepeken szepen kiemeli a voros szineket. 2x6500 2x4500.
View attachment 43406View attachment 43407

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Nagyon jól mutat a két akvárium egymás mellett.
Csak egy kérdés.Mit csinál a bal olfali aksiban az üveg üveg befolyó? :D
Gondolom,hogy nem véletlenül van bent a zöld eheimes,de ha kurtítol az esőztetőn egy kicsit,akkor talán beférne. :)
 
Nagyon jól mutat a két akvárium egymás mellett.
Csak egy kérdés.Mit csinál a bal olfali aksiban az üveg üveg befolyó? :D
Gondolom,hogy nem véletlenül van bent a zöld eheimes,de ha kurtítol az esőztetőn egy kicsit,akkor talán beférne. :)
De jo a szemed [emoji3]
Teszt idoszakon megy at. Torotten tettek fel a forumra ingyen es megvolt a letort darab is. Megragasztottam es aztatom, hogy birja e a vizet a ragaszto. Nem vennem a szivemre ha elengedne es mire hazajovok az osszes garnéla a szuroben vegezne. e47551d7c4f45c2a21440e40765d4c92.jpg

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
De jo a szemed [emoji3]
Teszt idoszakon megy at. Torotten tettek fel a forumra ingyen es megvolt a letort darab is. Megragasztottam es aztatom, hogy birja e a vizet a ragaszto. Nem vennem a szivemre ha elengedne es mire hazajovok az osszes garnéla a szuroben vegezne. View attachment 43425

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Na,ennyire nem volt jó a szemem,hogy a törést is lássam.
Nekem is egy törött befolyóm van,arra húztam rá a garnéla biztos rácsot.Így nem kell félnem,hogy nem működik a ragasztás. :)
 
Back
Oldal tetejére