• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ajándék kupon a vásárlások utáni termék véleményezésekért

Szerinted hasznosak a vélemények, visszajelzések?

  • Szerintem nem. Sosem olvasom ezeket.

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    77
Pár hónappal ez előtt rendeltem tőletek pár dolgot!
Hamarosan kaptam tőletek e-mailt a fent említett véleményezd a terméket címszóval de én nem véleményeztem mindent mivel akkor rendeltem
akkor kaptam meg tehát semmi tapasztalatom nincs a termékről(pl vízforgató)akkor,hogy írjak róla jót vagy rosszat!
Ha rendelek és külditek az e-mailt akkor ha pár hónap múlva véleményezek azt is el tudjátok bírálni vagy csak azt amit rögtön visszaküldünk!
Üdv Jani!
 
Pár hónappal ez előtt rendeltem tőletek pár dolgot!
Hamarosan kaptam tőletek e-mailt a fent említett véleményezd a terméket címszóval de én nem véleményeztem mindent mivel akkor rendeltem
akkor kaptam meg tehát semmi tapasztalatom nincs a termékről(pl vízforgató)akkor,hogy írjak róla jót vagy rosszat!
Ha rendelek és külditek az e-mailt akkor ha pár hónap múlva véleményezek azt is el tudjátok bírálni vagy csak azt amit rögtön visszaküldünk!
Üdv Jani!

Ha jól tudom nincs lejárata az email emlékeztetőnek.
2 héten belül küldjük ki az emailt, addigra megérkezik a cucc és az első tapasztalatokról lehet írni.
Természetesen nem gond ha később írsz.

Részünkről lenne inkább gáz fél év múlva emailt küldeni. Lehet már nem is emlékeznek ránk mi a túrót akarunk :)
 
Technikai kérdés:
1. Volt 2 vélemény kérésem, amit kitöltöttem. Meg is jött érte a 2 kupon, de mindkettőnek ugyan az a kódja. Lehetséges?
2. Internetes vásárlásnál vásárlásonként csak 1 kupon érvényesíthető?
3. Személyes vásárlásnál mi a teendő?

Üdv
 
Technikai kérdés:
1. Volt 2 vélemény kérésem, amit kitöltöttem. Meg is jött érte a 2 kupon, de mindkettőnek ugyan az a kódja. Lehetséges?
2. Internetes vásárlásnál vásárlásonként csak 1 kupon érvényesíthető?
3. Személyes vásárlásnál mi a teendő?

Üdv

A rendszer még bevezetés alatt van. Néhány dolog finomításra szorul.
Most sajnos külön kérdezi meg a rendszer a véleményt minden termékről, ami nem ok. Ezért dupla kupont ad.
Viszont csak 1 kupon érvényesíthető 1 embernek az érvényességi időn belül.
Ezért megnöveltük a kupon értékét, hogy kompenzáljuk. Korábban minden termék véleményért csak töredéke mennyiségű jutalom járt.

Személyes vásárlásnál kérlek add le a webshopban a rendelést személyes átvétre. A boltban a kupont lassabban lehet intézni.

Tehát most csak 1 kupon van akármennyi terméket vásároltok. A jelenlegi visszajelzések alapján lehet átállunk egy rövidebb érvényességi ciklusra és akkor az új kuponok megint érvényesíthetők lesznek.
 
Tart még ez a kuponos dolog?Ha van még nem lejárt és fel nem használt kuponom akkor is kapok új kupont új vásárlásnál?vagy amíg fel nem használom,addig nem kapok újat?(mármint,ha tart még egyáltalán az akció:))
 
Tart még ez a kuponos dolog?Ha van még nem lejárt és fel nem használt kuponom akkor is kapok új kupont új vásárlásnál?vagy amíg fel nem használom,addig nem kapok újat?(mármint,ha tart még egyáltalán az akció:))

Valaki tudja a választ esetleg?
 
Nekem lenne egy fontos kérdésem. tegnap kaptam egy újabb értékelésről szóló levelet, de hasonlóan az előző kettőhöz, ezt sem tudtam elküldeni az email címemről (citromail). Megírtam a GA oldalán a véleményt, nevet és email címet is kért, majd az email címre jött is egy visszaigazolás, hogy én írtam-e. A kérdésem az lenne, hogy így is el tudjátok fogadni az értékeléseimet? (láttam már kettőt, hogy kint van [a harmadikat ma küldtem], de nem tudom hogy elfogadta-e a gép) :/
 
@viktorlantos, megkaptad az üzenetem? Sikerült megnézni a rendszerben? Lehet, hogy ott rontottam el, hogy csak a kupon számát írtam a megrendeléshez, de nem válaszoltam az email-re? A mostani vásárlásért még nem kaptam meg a mail-t, hogy értékelhetek.
 
@viktorlantos, megkaptad az üzenetem? Sikerült megnézni a rendszerben? Lehet, hogy ott rontottam el, hogy csak a kupon számát írtam a megrendeléshez, de nem válaszoltam az email-re? A mostani vásárlásért még nem kaptam meg a mail-t, hogy értékelhetek.

Ha minden igaz 1x mar felhasználtad a kupont. Így csak új kupon kóddal tudsz majd újra kedvezményt kérni. Mivel a kuponok lejárati időhöz kötöttek, még nem készült új kupon.
Az egész kuponos rendszer automatikus. Nem mi küldjük ki a vélemény bekérést én már csak azt látom mit írtok vissza.
 
Értem és köszönöm! Azért is volt furcsa, hogy elküldte még egyszer a rendszer, mert már felhasználtam. Akkor a következő rendelésemnél már valószínűleg megérkezik az előző kupon. Akkor a növényekhez és pár aprósághoz felhasználom.:)
 
Értem és köszönöm! Azért is volt furcsa, hogy elküldte még egyszer a rendszer, mert már felhasználtam. Akkor a következő rendelésemnél már valószínűleg megérkezik az előző kupon. Akkor a növényekhez és pár aprósághoz felhasználom.:)

A rendszer automatikusan küld vélemény kéréseket különböző termékekről. A kupon amit küld 1x használható fel függetlenül attól, hogy 1 vagy 5 véleményt írsz.
A véleményért kupont küld, de az adott időszakban csak 1 félét. Ha új kupon készül újra lehet használni 1x a lejárati időig.

Ezért ilyen magas a véleményért járó kupon értéke :)

Ez egyébként a vélemény bekérő email alján is szerepel :)
 
Azt szeretném megkérdezni a kupon aktiválásnak menyi az átfutási ideje?
2014.09.12 kaptam egy kupont, de azóta is érvénytelennek írja a kódot pedig már több alkalommal néztem.
 
Azt szeretném megkérdezni a kupon aktiválásnak menyi az átfutási ideje?
2014.09.12 kaptam egy kupont, de azóta is érvénytelennek írja a kódot pedig már több alkalommal néztem.

Kérlek dobj egy privátot erről. Pontosan milyen lépéseket tettél stb.
A kupont amikor megkapod x ideig érvényes egyszeri használatra. És azonnal használható.
Fontos, hogy szóköz nélkül másold be a kódot ahogy az emailben van.
 
Kérlek dobj egy privátot erről. Pontosan milyen lépéseket tettél stb.
A kupont amikor megkapod x ideig érvényes egyszeri használatra. És azonnal használható.
Fontos, hogy szóköz nélkül másold be a kódot ahogy az emailben van.

Sajnos az még nem megy, nem vagyok egy szószát-jár típus.
P 2014.09.12. 19:16 ekkor kaptam egész pontosan.
 
Sajnos az még nem megy, nem vagyok egy szószát-jár típus.
P 2014.09.12. 19:16 ekkor kaptam egész pontosan.

Kellene több infó, mert így nem tudom megnézni. Kérlek írj az info kukac Green Aqua pont hu címre ha a fórum üzenet nem megy.
Írd meg milyen email címmel vagy regisztrálva a boltban stb.
Csak így tudjuk megnézni.
 
Back
Oldal tetejére