• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ajándék kupon a vásárlások utáni termék véleményezésekért

Szerinted hasznosak a vélemények, visszajelzések?

  • Szerintem nem. Sosem olvasom ezeket.

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    77

viktorlantos

Alapító
Admin
Ismét felélesztjük a webshop termék véleményezésért járó akciónkat! :woot:

A megvásárolt termékek után leadott véleményekért a következő vásárlásnál kedvezmény jár nektek.
:greedy::greedy::greedy:

Eddig is rengeteg visszajelzést kaptunk tőletek, amit a lenti linken tudtok megnézni, de szeretnénk, ha még több vélemény érkezne, ezzel segítve a későbbi tájékozódást és vásárlást. :bookworm:

Fontos! A véleményt úgy tudjuk elfogadni, ha a vásárlások után kiküldött automata e-mailekre válaszoltok. :spam::)

A véleményezés csak ebben az esetben visszaellenőrizhető! Nem szeretnénk fals véleményeket, így csak tényleges vásárlások után jár a jutalom :) Természetesen ettől még lehet a weben is értékelni, de csakis önszorgalomból :)

Ha érdekel mit írtak a korábbi vásárlók, itt megnézheted:

Green Aqua - Törökbálint - Dierentuin en aquarium - Yotpo Testimonials | Facebook

Több mint 1800 vélemény, ami a téma sajátossága miatt mindenképp különleges eredménynek számít hazai viszonylatban.

ui: ha játékos kedvedben vagy, válaszold meg a fenti kérdést, és biztosan kikerültél a körből, akik virgácsot kapnak Télapótól :p;)
 
Mit lehet még tudni róla? Mikortól indul? Hogy lesz visszajelzés a véleményezés elfogadásáról?
 
Hopp, én már válaszoltam egy ilyen levélre a hétvégén. :DAz értékelésem felkerült a termékhez; a kupont hol kellene látnom?
Több terméket vettem, de csak egyről "kértetek" értékelést. Ez szándékos?
 
Hopp, én már válaszoltam egy ilyen levélre a hétvégén. :DAz értékelésem felkerült a termékhez; a kupont hol kellene látnom?
Több terméket vettem, de csak egyről "kértetek" értékelést. Ez szándékos?

Az akció tegnaptól indult. Csak a mostantól leadott értékelésekért jár kupon. Abból is csak azokra amire email megy véleménykéréssel.:)

A rendszer csak 1 véleményt kér minden vásárlásnál ahogy látom. Gondolom hogy ne legyen spam áradat. De ezt megnézem még.
 
Mit lehet még tudni róla? Mikortól indul? Hogy lesz visszajelzés a véleményezés elfogadásáról?

Tegnaptól indult. A rendszer ugyanaz, mint az elmúlt hónapokban, csak most a vélemény után egy kupont küldünk.
99.9%-ban minden vélemény megjelenik a shopban. Általában a duplikált véleményeket szoktuk csak kiszedni.

Tehát minden vélemény felmegy a shopba. De azért szeretnénk ha nem az lenne a vélemény, hogy "Jó" vagy "baba" vagy "karesz" :)
 
beküldtem a Nagybetűs Meglátásaimat a vásárolt termékekkel kapcsolatban, de úgy látszik a Viktor előbb átnézi, hogy ne legyen bennük gyurcsányozás meg orbánozas :D
 
Az akció tegnaptól indult. Csak a mostantól leadott értékelésekért jár kupon. Abból is csak azokra amire email megy véleménykéréssel.:)
Most nézem, 9-én került fel az értékelésem. Ezek szerint nem is hétvégén írtam, hanem tegnap?? Komolyan fogalmam sincs mikor írtam vissza... De ma ugye kedd van?
 
beküldtem a Nagybetűs Meglátásaimat a vásárolt termékekkel kapcsolatban, de úgy látszik a Viktor előbb átnézi, hogy ne legyen bennük gyurcsányozás meg orbánozas :D

Naponta 2-3 alkalommal nézünk rá a rendszerre. Ilyenkor hagyjuk jóvá a visszajelzéseket. És általában heti 2-3 alkalommal szemezgetünk egy véleményt ami felkerül a facebook falra is.
 
Viszont azon gondolkozom, hogy a többiek kedvéért akik nem "akarnak" vásárolni :)és tojnaak a véleményekre :mooning:
szóval hogy ők se maradjanak ki a jóságokból, felélesztenénk a Facebook játékunkat.

Naponta kétnaponta kérdések. És a válaszokkal lehet nyerni.

Ha 15 like-ot kap ez a hozzászólás, akkor a héten elkezdjük. Múlt évben nagy sikere volt, és egyébként jó buli is volt. Szóval mit gondoltok? Legyen vagy ne legyen? Like!

13 like még 2 és indul a játék! :)
 
Utoljára módosított:
Nekem működött, köszi(y)
Megjegyzem jó hogy nem értem rá hétvégén :D Csak olvastam a mailt és felfogtam, hogy ok akkor majd küldök véleményt :)
 
Back
Oldal tetejére