• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

54 L

PGabor

Kertész szaki
Sziasztok!

Gábor vagyok ,Tatabányán élek.Nem vagyok nagy fórumozó,inkább csak olvasgatok csendben.
Szeretném én is,bemutatni,hogy mennyit számított az akvárium fejlődésében az itt fellelhető információ áradat,az internet,a Green Aqua bolt és az ott dolgozók hozzáállása.Köszönet érte mindenkinek.

Az akvárium 54 L ,hirtelen felindulásból vásárolt gyári szett...minden velejárójával,a fénytelen tetőbe épített lámpa,és a kerregő belső szűrő,kvarchomok...utána kezdtem csak el olvasgatni itt.

Az adatok:
60x30x30
Odyssea 2x24w a gyári 15w helyett.
Tetra EX700 kerámia gyűrű,siporax,bio rio,szivacs,perlon a kerregő belső szűrő helyett.
Manado,JBL Aquabasis,Green Aqua macro,micro,easy carbo és 2kg nagynyomású CO2,Sera akril diffúzorral.
Heti 50% vízcsere.
Alga itt ott van azért.

Rotala sp "Green",Taxiphyllum sp. "Spiky","Flame"HC,Sagittaria subulata,hygrophila corimbosa,Vesicularia dubyana "Christmas",Staurogyne repens,Hydrocotyle Japan (Nigro ajándéka),valamilyen Bacopa,és úszó májmoha.

Az indulás augusztusban volt,közben talajcsere.
December192012


És a mai állapot.
December192012


Köztes képek is vannak,ha igény van rá.
 
Valamiért nem hozza be a képeket. Az én akim is szinte ugyanilyen adatokkal rendelkezik, csak az iwagumi :)
 
Back
Oldal tetejére