• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás 25L Wide-Screen CRS Reality Show

Hát nem biztos hogy az esztétikai értékét növeli majd az akváriumnak, de nem is ezért szerváltad be, hanem a garnélák miatt.
Időnként sajnos kompromisszumokat kell kötni.

Esetleg legközelebb próbáld meg egy kis edénybe alaposan elkerülni mielőtt beteszed.
Ja, úgy nem zavar, csak pont ez jutott eszembe pl., hogy lehet, hogy hülye vagyok és el kellett volna keverni előtte. Amúgy az nagyon gáz ha csak hetente a vízcserénél adagolom? Az van ráírva ugye, hogy 3-4 naponta, de ismerem magam, örülök, ha emlékszem a heti vízcsere napjára..
 
Na, végre volt alkalmam kimenni a GA-ba és beszerezni a Mironekutont. Be is szórtam két kanállal a 20 literhez, viszont nem nagyon szeretne feloldódni, olyan mintha hamueső lepte volna el az akit, a dekoron meg a növényeken is üldögél ez a szürke por. Ez normális? Amúgy a TDS-t csak 3-mal növelte (azonnal is rámértem meg egy órával később is, a kettő közt már nem volt különbség).
szerintem ez nem visszasózásra való, arra vannak direkt erre fejlesztett porok, GH+, GH/KH+ ilyesmi
 
Ez a vedlésben segít, nekem kő formájában van és néha csámcsognak rajta a garnélák, de ez tényleg nem jó visszasózásra. Nagyon nem is fog eltűnni a növényeidről, hacsak a garnélák nem kajázzák fel, nem egy oldódó cucc. Nézzél ki egy helyet az akiban és pakold mindig arra a helyre, ha a garniknak szükségük lesz rá, megtalálják. Milyen a tápozásod? Carbo?
 
Ha folyamatos pusztulásod van, akkor én leállnék a tápozással és a carboval is. Sajnos nálam is sok volt nekik a tápozás, így át kellett állnom tropica tápra, a carbot teljesen elhagytam.
 
Ha folyamatos pusztulásod van, akkor én leállnék a tápozással és a carboval is. Sajnos nálam is sok volt nekik a tápozás, így át kellett állnom tropica tápra, a carbot teljesen elhagytam.
Dehát elejétől kezdve ugyanígy tápozok, több mint két hónapig semmi gond nem volt, most meg pár nap alatt pusztult el három CRS. Ráadásul nagyok, a kicsiknek semmi baja.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére