• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 20l Pond at The Shop

Én is érdeklődtem tegnap Tamásnál, engem a szűrő érdekelt, az állítólag remekül muzsikál, kristálytiszta a víz.
Talán ma lő nekünk pár aktuális fotót a "mester".:snaphappy:
 
Érdekes ez a Flexi. Az biztos, hogy a gyári fénynél sokkal jobb. Messze nem olyan erős mint egy aquasky, de nem is arra való.
Viszont a fénye miatt pl a Ludwigia SP (most már palustris) remekül fest benne. Épp tegnap volt nyírva, így lehet nem adja azt a hangulatot még.

Szűrő teszi a dolgát, mondjuk sok dolga nincs :) Yellow Fire garnélák lakják a kis nanot.
 
Szép ez, kis kompakt cucc, a színek izgalmassá teszik, de a két kő, két fa -- s persze mert savazós genya vagyok -- engem zavar. sorry
 
Köszi a képeket Vik ;)

Pár szóban a változásokról:
A marsilea nagy része elolvadt, a glosso túlélte, a lyukakba meg bekerült egy kis parvula, ami kezd is gyepesedni.
A palustris gyönyörűen vörösödik a flexi alatt!

És nagyjából ennyi, egyre jobb látványt mutat a boltban, feldobta azt az üres sarkot és a pultból pont rálátunk :)
 
A jobboldali nagyobbik lapos kő közepébe nem akartok egy kis mohát ragasztani? Megtörné egy kicsit a két kő effektust...
 
Hali!

Két hét alatt mennyit alakult a helyzet?:snaphappy:

Szerintem Ozzy savazására tekintettel - meg az akvárium kis mérete okán - a két követ nyugodtan kivehetnéd, szerintem nem rontana a képen a hiányuk!
 
Back
Oldal tetejére