• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2015. Jul 18 ] Iwagumi Contest 2015 - Július 18. - FOTÓÖZÖN!

Úgy néz ki, hogy a család marad itthon, úgyhogy még van 2, maximum 3 hely a kocsiban Kaposvár - M7 - Törökbálint és vissza útvonalon. Érdekel valakit?
 
A korábbi "ovodás" megjegyzésem után már iskolaelőkészítőbe kötelező jelentkeznem. + egy az igenre!
Akkori javaslatomat itt is megismételve: Olyan tanuló - oktató csoport létrehozása, ahol a mögöttes filozófiát, technikákat is magyarázva, közösen mészül el egy elrendezés, mindenki hozzátéve a saját elképzelését, ugyanakkor tanulva egymástól és a tudatosan alkotó akvarista társtól. És utána csekély tudásunk, de hatalmas önbizalmunk bírtokában, büszkén megengednénk, hogy a közös alkotásunk is szerepeljen a versenyen.
 
Nekem van egy barátom... "heineken", s kéne egy autóban 2 hely nekem, hogy a a sofőr mondhassa hej!nekem egy heineken-t! :D
Stadionok buszpályaudvaron leledzem majd másodmagammal, s fuvart keresek a környékéről a GA-ba :) csokit, sört, emers növényt fel tudok ajánlani ;)
 
Back
Oldal tetejére