• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 2 - Level

Köszönjük mindenkinek a figyelmet!
Egyúttal megkérünk egy modit, hogy helyezze át a befejezett naplók közé!
 
Nem sok akvárium képét szoktam lementeni, ötlethozónak, de a
Ti akitokról most vettem észre már több is van.
Még mindig lenyűgöző, megszakadna a szívem, ha nekem kellene idővel szét szednem. Várom az újjat!
 
Nagyon szuper akváriumot sikerült összehoznotok-nevelnetek.A sok növény kicsattan az egészségtől.Nekem valahogy ilyen egy növényes akvárium mint ez.A tájak leképezése elég idegen dolog,számomra.A halválasztás szerintem elég jól sikerült.(y)
Gratulálok,és kíváncsian várom az új napló indulását,és a friss képeket ! :)
 
Nagyon szuper akváriumot sikerült összehoznotok-nevelnetek.A sok növény kicsattan az egészségtől.Nekem valahogy ilyen egy növényes akvárium mint ez.A tájak leképezése elég idegen dolog,számomra.A halválasztás szerintem elég jól sikerült.(y)
Gratulálok,és kíváncsian várom az új napló indulását,és a friss képeket ! :)
Nagyon köszönjük!
Az újról meg természetesen naplózni is fogunk!
 
Sziasztok!

Nos akkor a"cseppek" után a verseny fotó, ami augusztus 26-án készült. A kép elkövetője egy fórumtársunk, Dr. Oga volt, akinek ezúttal is nagyon köszönjük ezt a profi munkát és a hozzánk való türelmét!(y)

Ezennel ezt a naplót befejeztük. Az új már folyamatban van!:)

Niki, Attila
Ez fantasztikus (volt!)!
Elismerésem!



Fullness by Luigipapa13, on Flickr
 
Ha jól látom, a napló május elején indult, eszerint az akvárium kicsivel több, mint 4 hónapot futott. Meg szabad kérdezni. hogy miért szedtétek szét? Meguntátok, vagy már nagyon szeretettek volna újat készíteni?
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére