• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új TGM demo akvárium

viktorlantos

Alapító
Admin
Egy új akváriumot telepítettek az angol TGM shopban. Amiért betettem ide, mert szokatlan módon használja a fa és kő dekorációt, egyedi képet varázsolva az akváriumnak. Izgalmas és természetes. Jó péda rá, hogyan lehet a Dragon követ használni úgy, hogy ne a kő vigye el a fókuszt az akváriumról. Kiváncsi leszek milyen lesz, ha teljesen benövik a növények.

A setup a co2 palack kivételével csak ADA termékeket használ.

http://thegreenmachineonline.com/articl ... dium=email
 
Nem értem, hogy miért 10 mm-es opti üveget használnak 8 mm helyett a 90x45x45-ös akihoz... Simán forgalmaznak 120x45x45-ös akit is 8 mm-es üveggel... :?:
 
keymaker said:
Nem értem, hogy miért 10 mm-es opti üveget használnak 8 mm helyett a 90x45x45-ös akihoz... Simán forgalmaznak 120x45x45-ös akit is 8 mm-es üveggel... :?:

Biztos szeretnek nyugodtan aludni ;) Viccen kívül ártani nem árt. Lehet az angolok nem vállalják be a keskenyebb táblát. Mármint az összeszerelő üzem.
 
Nekem bármely üveges (még gyártó is) MINIMUM 10 mm-eset mondott a 120-asra...
 
..hehe most futottam össze egy újdonsült ismerősömmel, a 380 literese 6 mm-es üvegből van, vagy 5 éve üzemel.Mondtam is neki, hogy bátor vagy...
És ráadásul a nappaliban van.

De azért az Akvaristán néhány profinál csodálkozom, hogy milyen vékony üvegekkel dolgozik.
 
atti76 said:
Nekem bármely üveges (még gyártó is) MINIMUM 10 mm-eset mondott a 120-asra...

Persze bármilyen merevítés nélkülire vonatkozva írtam.
 
Mondjuk mondtam, hogy konkrétan zavar, hogy nem opti üvegnél már 6 mm fölötti vastagságnál érzem közel hajoláskor a torzítást, ezért gondolkodtam azon, hogy a 8 mm-es optival a 120x45x45 aki jó lenne. De a biztonsági meggondolásokat is figyelembe véve, lehet, hogy 10mm lesz a vége... V, mi a meglátásod?
 
Back
Oldal tetejére