• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új Takashi Amano könyv

viktorlantos

Alapító
Admin
Bár Japánon kívüli terjesztést még nem láttam, de egy érdekes könyv található az ADA japán oldalán.

photobook.jpg


Amano elmúlt közel negyed évszázados munkáját felölelő könyv. Akváriumok a kezdetektől mostanáig. Sok akvárium napló szerűen megcsinálva benne.
Nem tudom megvásárolható lesz e a japán ADA boltban, és hogy angol nyelven vagy ez is csak japánul jelenik meg, de mindenképp valami amire figyelni érdemes.

http://adana.co.jp/photobook/index.html
 
Jó lett mindkét cikk amit a blogodra írtál Viktor. Valamiért nem tudok kommentet küldeni oda. De biztos én balfékesedek valamit :)
 
outro said:
Jó lett mindkét cikk amit a blogodra írtál Viktor. Valamiért nem tudok kommentet küldeni oda. De biztos én balfékesedek valamit :)

Köszi ;)
Szerintem most már ok. A regisztráció utáni első kommentet ha jóváhagyom már működik minden. Próbáld ki majd.
 
Sziasztok!

Tegnap én is megrendeltem ezt a remekművet Japánból. „Többször” ugyanis valamilyen technikai problémám adódott a fizetés teljesítése közben. A mai nap várom a válaszukat a levelemre az ADANA-tól a kérdésemre, hogy mi a probléma, de miközben várok a bankban is érdeklődöm majd a VISA kártyám fizetési sikertelensége felől.

Nem találkoztatok még velem a fórumon, de én rendszeres olvasója voltam, vagyok, leszek a fórumnak, Viktor na meg Nigro blogjának. Olvastam rengeteg cikket a növényes akvarisztikáról sok naplóbejegyzést elkészült vagy „befejezett” akváriumokról. Kijelentem, hogy elméleti akvarista ként (nincs akváriumom) rengeteg időt töltöttem ezen oldalak és hozzászólások tanulmányozásával mondhatni olvastam az „egész” fórumot, ami sok álmatlan éjszakával és két vörös szemmel járt.

Ahhoz, hogy az első hozzászólást pont ehhez a topikhoz írtam, talán mutatja nektek az utam a jövőbeni akváriumomhoz és annak a stílusáról. Egy jó barátom baropeter hívta fel a figyelmemet Amano munkáira és ezzel a saját szeretetét az akvarisztika iránt még jobban elültette a gondolataimban. Akkoriban még külföldről is nehezen beszerezhetőek voltak ADA tápok és felszerelések, de miután egy éve megnyílt a Green Aqua ezzel már Magyarországon is elérhetővé váltak ezek a termékek így megújult erővel készülhetek tervezgetni az új hobbimat. Itt megjegyzem, hogy nem csak az ADA termékek miatt, viszont nagyon színvonalasnak tartom a GA webáruházat, de a fórumot is minden fórumozó tagjával mert egy jó fórum legalább annyira fontos egy jó akvárium kialakításához, mint az összes kelléke A-Z-ig.

Üdv. Laci
 
Üdv a fertőző osztályon. A könyvet láttam Viktornál. A ma már szinte beszerezhetetlen Nature Aquarium Book trilógia legszebbjei benne vannak, Niigata legszebbjei is és rengeteg olyan, amelyek még az Aqua Journalokban sem jelentek meg. Szuper igényes kialakítású könyv.
 
Már voltam 2-3 éve orvosnál megállapított valami ADA H2N2 vírust gyógyítani egyszerű megírta rá a receptet most próbálom összeszedegetni hozzá a szereket.
Köszi, így még rosszabb a várakozás, még meg sem tudtam rendelni a könyvet.
Nem jártam sikerrel kiderült, hogy a bank nem enged, olyan átutalást ahol netes fizetéskor nem kérnek biztonsági kódot (CVV2). Csodálkoztam fizetés közben a dolgon, de különösebb jelentőséget akkor még nem tulajdonítottam neki. A bank részéről a fokozott biztonság szerencsére jó dolog, de most azért ez nem esett jól keresni kell valamilyen megoldást a problémára.
Épp most nézem, mikor indul járat Japánba. :lol:
 
Back
Oldal tetejére