• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Terrapláza Budapest október 16.

Vasárnap Terraplaza!

Holnap elkezdjük a kiköltözést este, hogy teljes pompában várjunk titeket vasárnap.

Lesznek kedvezmények, tombola, csinos hostessek, fess akvakertészek és sok sok akvárium körülöttünk.

A tyúkhúslevest tegyétek félre és gyertek Terrára vasárnap délre?!? pfff ;) :mrgreen:

10-től nyit a rendezvény várunk mindenkit. :thumbup:
 
viktorlantos said:
Vasárnap Terraplaza!

Holnap elkezdjük a kiköltözést este, hogy teljes pompában várjunk titeket vasárnap.

Lesznek kedvezmények, tombola, csinos hostessek, fess akvakertészek és sok sok akvárium körülöttünk.

A tyúkhúslevest tegyétek félre és gyertek Terrára vasárnap délre?!? pfff ;) :mrgreen:

10-től nyit a rendezvény várunk mindenkit. :thumbup:

Vasárnap akkor csak 10-re megyünk ;)
 
Hehe, mi februárban már szombaton ott voltunk... :lol:
Nem baj, legalább volt egy vicces 15 perce a portán lévő két úriembernek :? :lol:
 
Üdv !

Lesznek a GA főhadiszálláson nano szettek eladók? Úgy értem a növényeken kívül technika is lesz?
 
Gondolom majdnem mindenki visz ki fényképezőgépaparátust, légyszi bőszen csattogtassatok vele. ;) Azoknak, akik sajnos nem tudnak kimenni, ott lenni... :?
 
stv79 said:
Üdv !

Lesznek a GA főhadiszálláson nano szettek eladók? Úgy értem a növényeken kívül technika is lesz?

Eheim Nano szettet vittünk ki és nyerni is lehet ;)
Talán még Wave lesz kint ha reggel nem felejtik el a srácok.
 
Hát túl vagyunk a bepakoláson és a nem igazán zökkenőmentes akvárium kiszállításon is. :roll:

Megint bebizonyosodott, hogy ezt a rendezvény már kinőttük. Nincs idő standépítésre és óriási kapkodás és egy logisztikai káosz megoldani a standot.
3 nano akit nem is tudtunk kihozni, így ezekkel kevesebb lesz, de azért így is van mit nézni. ;)

Holnap hajnalban folyt köv, hogy mire jöttök szépek legyünk a lehetőségekhez mérten. :angel:
 
Nagyon érdekelt volna, de sajnos nem volt időm végig állni azt a 45-60 perces sort, ami 3/4-ed 11-kor kígyózott a bejárat előtt. Ráadásul alig jött valaki kifelé, képzelem mi lehetett odabent. Tényleg nagyon sajnálom, mert eddig még nem voltam Terraplázán (pedig nekem csak 10 km háztól házig), de ez a tömeg vállalhatatlan... :?

Szóval én is kíváncsian várom a képeket :)

Jó börzézést kívánok annak, akinek van rá ideje és bejut :thumbup:
 
én eredeti tervemmel ellentétben végül kimentem 10-re és akkor sor nélkül jutottam be. Visszafelé már keményen állt a sor.

Személyes vélemény: a GA-n kivül most akvarisztikailag gyengének éreztem a felhozatalt (eddig az összesen voltam).

Viszont külön pont a GA szórólaposztó kislánynak és a bejáratnál a baloldali jegypultnál :silent: :shifty: :wtf: :wave: lévő lányoknak! Nagyon tetszettek! :mrgreen: :geek: :ugeek:
 
Én először voltam kint de valószínűleg utoljára is.
A sorban állás valóban nem egyszerű, de ami bent van az sem. Minden pult előtt kb. 1m vastag embertömeg. Lehetetlen bármit is megnézni.
Szerencsétlen állatok is azokba a kis dobozokba. Csodálom hogy az állatvédők nem tiltakoznak odakint.
Na mind1, szerintem színvonalon aluli volt.
Természetesen tisztelet a kivételnek.
 
Jó szórakozást mindenkinek. Majd fényképes beszámolót kérnénk. :thumbup: :wave:
 
Jelentem én hazaértem egészben. A kínálatot én sem éreztem túl erősnek, azért mégis sikerült elszórni némi pénzt. :) A hüllő részleg viszont nagyon erős volt, és a legtöbb helyen tényleg szép, egészséges állatokat lehetett látni. Ez az akvarisztikai részlegre nem kimondottan igaz. Ott viszont a GA aratott a standjával. :)
Azért azt ne felejtsük el, hogy ez egy börze, otthon szerintem egyik tenyésztő sem fagyisdobozban tárolja a hüllőit, rákjait. Bár egy-két helyen tényleg elég drasztikusak voltak a körülmények.
Alapvetően nem lett volna rossz, kár hogy nagyon sietettek hazafelé az útitársak. Szerintem a tömeg sem volt annyira vészes, évente egyszer-kétszer kibírható. Bár reggel már megállapítottuk Szentgyo-val, hogy lehet érdemes lenne már valami nagyobb területre költöztetni a rendezvényt.
Később rakok pár képet, bár fotózgatni sajnos nem nagyon volt helyem se, kezem se. :wave:

U.I.: A nap poénja: Fent a bejáratnál láttam egy magyar vizslát. Nagyon értelmes jószág lehet: egy Book of Ada-t cipelészett a szájában. :) Lefotózni nem sikerült sajnos.
 
A vizslát én is láttam ;)!

Szerintem egy élmény volt a TP, végre sok arc is került a nick-ek mögé.

Kedves Inadsz! A jó Isten áldja meg az arany kezeidet, hogy átnyújtottál egy példányt a Tropica Aquarium Plants kiadványából, mert le se tudom tenni azóta :)!
 
Ő volt? :p

319290_1538635162200_1724547994_750046_177860466_n.jpg
 
boermate said:
Nagyon érdekelt volna, de sajnos nem volt időm végig állni azt a 45-60 perces sort, ami 3/4-ed 11-kor kígyózott a bejárat előtt. Ráadásul alig jött valaki kifelé, képzelem mi lehetett odabent. Tényleg nagyon sajnálom, mert eddig még nem voltam Terraplázán (pedig nekem csak 10 km háztól házig), de ez a tömeg vállalhatatlan... :?

Szóval én is kíváncsian várom a képeket :)

Jó börzézést kívánok annak, akinek van rá ideje és bejut :thumbup:
Kb mi 11-re értünk oda, gyanítom ugyanazt a sort láthattuk. Kb max 30 perc alatt sorra kerültünk, de szerintem annyi sem volt. Volt nálunk egy nagy sport táska amit alig tudtunk letenni, mert máris léphettünk előre. Elég jó tempóval haladt a sor. Bent lenni pedig megérte ;)
Pont 1 éve voltam ősszel, így tudtam mire lehet számítani. A tömeg kezelhető, ha rászánja az ember a napot és nem sietve akarja letudni az egészet, hanem szép komótosan.
A GA-nak köszönet a szép Red Moor fáét & kövekért, na meg a tropica katalógusnak. Hazafele a vonaton Párommal jól átnéztük :)
Ja, a poszter is már a falon lóg ;) Szintén köszi!
Én azt mondom jó volt. Több színvonal, márka képviseltette magát. Volt pl. egyszerűbb olcsóbb növény, volt prémium minőség is. Aki akart, tudott mit venni. Aki nem akart, az is. Ezek voltunk kb mi : 2 szatyornyi cuccal tértünk haza. Red Moorok, kövek, növények, nyeremény szűrő, poszter stb.
No, jófajta volt ez. Köszönet a szervezőknek & résztvevőknek :wave:
 
Néhány fotó ... remélem valaki jobb fotókkal is készült én csak az esemény végefelé csattintgattam.

Szecsei Tibi akváriuma még a kiálllítás előtt a boltban. Szerintem nem csak én lepődtem meg a méretén.... valahogy olyan nanónak tűnt minden fotón, pedig érzetre nem kicsi.

6251254574_aae152ffa7_z.jpg


Nigro 1907-es akváriuma igazi kuriózum volt. schruz kollega pedig igazán stílusos belsőt adott neki még szombaton a boltban. :clap: :thumbup:
ADA vasfa, dragon kő és némi ADA nile Sand. Mintha a belső is 100 éves lenne. ;)

6251255848_72d954d808_z.jpg


Kinyomtuk az ADA verseny fotóit itt még szombaton a boltban az akváriumok előtt. A kiállításon sokan nézegették. :angel:

6251257978_4c794b620d_z.jpg


6251260348_335bbdce1d_z.jpg


Sorsoltunk akváriumot a látogatóink között, ebben a csinos hostess lányokon kívűl az akvakertészek címlap modellje Nigro segített ;)

6251261420_25be728e67_z.jpg


Az akvárium pedig egy lelkes fiatal látogatóhoz került, aminek nagyon örültünk mi is.

6250735513_9c19391efa_z.jpg


schruz elhozta nekünk japánt brilliáns wabi táljával. Azt hiszem ebben most ő Bruce Lee idehaza :p

6250736645_53b61b1877_z.jpg


6250737901_8fd9c904f3_z.jpg


A kis ADA nanót is sokan nézegették a kiállításon...

6250740261_1aba0acd0e_z.jpg


Igaz a kiállítás sztárvendége Tibi akváriuma volt

6250743025_3d24861885_z.jpg


Ő pedig csendben gyűjtötte a bókokat és a hitetlen tekinteteket.... 1907

6250745329_0c64c5f627_z.jpg


Iszonyat fáradtság van most, hogy már hazaértünk, de mindenkinek szeretném megköszönni, aki meglátogatott minket és ránk köszönt. Nagyon sok fórumossal találkoztunk de sok volt az új látogató is. Ismét sikerült pár nick név mögé arcot párosítani. ;)

Köszönjük a szervezőknek, mert lehet kicsi a hely és óriási a tömeg, de legalább van egy rendezvény, ahol sok a látnivaló és egy összefogott tartalmas programot lehet találni egy délutánra.

Köszi mindenkinek aki segített nekünk. Nélkületek ez ma nem ment volna. Köszi Tibi (Cecska), Meli, halas petya, Hunor (Orpheus), Dani (inadsz), Andris (schruz) és köszönjük a hostess lányoknak is. :clap: :clap: :thumbup:

Ha készítettetek fotókat ne kíméljetek ;)
 
Back
Oldal tetejére