• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Találkozó/Meeting)

jojo

Kertész szaki
Hali!

Valaki gondolkodott már azon, hogy rendszeresen kéne egy "kötetlenebb" családias helyen összejönni?Gondolok ilyenre mint valamelyikünk háza, lakása, kertje?Vagy akár más hely.
Nem titkolom, egy másik fórumon (aki ott van ,tudja) indítottunk, egy ilyet sikerrel.Megfigyelésem szerint a tapasztalatokat, észrevételeket, és tanácstalanságokat ott jobban meg lehet beszélni.Mondjuk, úgy havonta.
Azt is meg lehetne beszélni, hogy ne legyünk a vendéglátónk terhére, mindenki azt eszik, iszik amit visz.Persze ha valamelyik házigazda úgy dönt, hogy utólag benyújtja a részletes számlát ha esetleg főz valami egyszerűbbet, pl. bográcsban, vagy valami grillt, és annak költségeit elosztjuk az sem gáz sztem.Ezt előre a rendező 3-4 héttel a találka előtt feldobja és akkor mindenkinek van rá ideje szervezni, és visszajelezni.Senki ne vegye tolakodásnak, de elsőnek felajánlom én.Semmi hátsó szándék, semmi dicsekvés csak szeretném ha megismernénk egymást, ne csak a GA nyílt napon.Ennyi.

Természetesen alkoholt is lehet fogyasztani, ne legyünk álszentek, ebből még nem volt probléma, de nem összetévesztendő ez alkalom az ivászattal, de gondolom ez mondanom sem kell itt azért mindenki érett fejjel gondolkodik.(ebben a mondatban semmi cinizmus, és burkolt mondanivaló, v. kérés nem volt!!)
 
Nem rossz kezdeményezés. Mikorra gondoltad? Hány embert tudnál fogadni? Egyéb részletek?
Esetleg egy jelentekzési lista lehetne vagy ilyesmi. A következő helyszínt vállalom ;)
 
Hali!

Szombati napok talán mindenkinek jók, úgy du.2-körül.Sztem.10-15 fő elfér a kertben.A dátumot pontosítjuk.Talán aug.16. ???? Bár ez közel van, de megpróbálhatjuk.

Úgy gondoltam, hogy az esemény előtt 3-4 héttel meg hirdetjük, mert úgy vettem észre, hogy ennyi idő kell az embereknek szervezésre.
Mindenki, maga hozz, ropit csipszet, kekszet, nasit, üdítőt, alkoholt,bármit, amit maga elfogyaszt.Persze miután senki nem fogja magához szorítani amit visz az is előfordulhat, hogy a máséból vesz de remélem ez nem probléma.Ugyan ez lehet az alkohollal is.

A főkaját egy "bogrács" erejéig állom, de sajna a vegetáriánusokra nem tudok készülni.
Mindenki jelezhetné itt, hogy jön e.Nem kell percre pontosan jönni, akár 1-2 órás késéssel is lehet érkezni.
Este 8-9 óráig tartana, hangulattól függően.
Ha valakinek a felesége féltékeny, hát hozza, csak meg ne ölje az unalom.Amennyiben lehet kisgyerek ne jöjjön, a kötetlen beszélgetés miatt, meg hogy ne történjen baleset.(tóba esés és ilyesmi).
Nyugodtan lehet jelentkezni, közvetlen az egész családom.
Talán ha pontosítva lesz a dátum akkor mindenkinek lehetne egy kör e-mail, v. pü-t küldeni asszem ezt az adminok megoldhatnák.
 
inadsz said:
Értettem ;) :lol: :lol:


Dani, hát nem rád gondoltam, hanem kisgyerekekre.Te már határeset vagy, de még nem is felnőtt.... ismerve a iskolásokat, azt hiszem, hogy újat már nemigen fogsz hallani a "kötetlen beszélgetéseknél".:)
 
Nos aki szeretne Jojohoz menni egy kis kötetlen akvarista csevegésre és egy jóféle bográcsozásra, írja fel magát a listára:

1. Nigro
2.
3.
4.

Jojo majd egy pontos címet vagy ide, vagy privátban küldj
 
Nigro said:
Nos aki szeretne Jojohoz menni egy kis kötetlen akvarista csevegésre és egy jóféle bográcsozásra, írja fel magát a listára:

1. Nigro
2. oRphEus
3.
4.
 
Nigro said:
Nos aki szeretne Jojohoz menni egy kis kötetlen akvarista csevegésre és egy jóféle bográcsozásra, írja fel magát a listára:

1. Nigro
2.
3.
4.

Jojo majd egy pontos címet vagy ide, vagy privátban küldj
Hali!

A cím és telszám. priviben küldöm.
 
Hali!

Minden tolakodás nélkül kérdezem , hogy a találka senkit nem érdekel Nigro-n és oRphEus-on kívül? Senki nem akar eljönni?
 
Természetesen szeptember is jó, de már megfigyeltem, hogy egy találkát, főleg ha új ismerősökről van szó nehezebb összekovácsolni, 4-6 hét is kell hozzá, de ha nincs rá igény, nem erőltetem.Bár innen még senki nem távozott rossz élménnyel........
 
Nekem az augusztusom teljesen be van táblázva, a szeptember akvarisztikai szempontból megint csak erős lesz szerintem. Pl. Ame-napok, talán a horgászós buli is le lesz addigra szervezve, meg ilyesmik...
 
jojo said:
Hali!

Minden tolakodás nélkül kérdezem , hogy a találka senkit nem érdekel Nigro-n és oRphEus-on kívül? Senki nem akar eljönni?

Én szívesen elmennék egy ilyen összejövetelre, viszont csak szeptembertől fogok feljárni Bp-re és akkor sem lesz már kollégiumom. Legkésőbb egy 19-19:30-as vonatot el kell csípjek a hazajutás érdekében. Ha ősszel lesz és nem bánjátok, hogy hamarabb távozok, örömmel megyek:)
 
Hali!

Mikortól lehet érkezni?
Egyedül mennék, de lehet párom is elkísér.

Üdv
 
Én is mennék, ha már van rá lehetőség ;) .
Ebben a pár hónapban annyit jártam már fel Pestre, mint tavaly egész évben.
:lol:
 
Hali!

Örülök, hogy egyre többen jelentkeztek, de azért jó lenne, ha egy szombati napot dátum szerint megjelölnénk.Asszem. nekem minden szombat jó, bár ezt már írtam.Holnapután gondolom túl korán van nem?Bár ha mindenki pánikszerűen igent mond, akkor lelke rajta.
Mint írtam 14 órától --kb.21 óráig de ez nem szentírás.
 
Én most szombatból indultam ki az eredeti post alapján. :)

Ha nem az, akkor szerintem tólni kéne szeptemberre, mivel augusztusból már csak kettő 7vége van, egyik hosszú 7vége, sok ember betervezte, másik meg munkanap.

Szóval részemről igen a szombatra. (08.15)

jojo said:
Hali!

Örülök, hogy egyre többen jelentkeztek, de azért jó lenne, ha egy szombati napot dátum szerint megjelölnénk.Asszem. nekem minden szombat jó, bár ezt már írtam.Holnapután gondolom túl korán van nem?Bár ha mindenki pánikszerűen igent mond, akkor lelke rajta.
Mint írtam 14 órától --kb.21 óráig de ez nem szentírás.
 
Hali!

Már csak félve említem, hogy szombaton találkozó lesz, 14.órakor, igaz a többség tengeris lesz, de azért mindenkit várok aki nem riad vissza a beígért rossz időtől, és a "tengermély" dumától.Azért lehet beszélgetni az édes víziről is....
 
Back
Oldal tetejére