• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás ShrimpPack

Most nézem, telefonon még so-so elmentek a képek, de monitoron valami botrányosan okádékok.

Bocsánat mindenkitől.
 
Pffff... Elmesélem mi történt ma.

Nézegetem a taiwanos akvát, mondom hopp, ott van egy nagyon bébi garnéla, fura a színe. Kiveszem pipával, na mondom ez egy taitibee!
Hogy a fenébe lehet ez? Nincs tigris az akvában, tiszta taiwan vérvonal.

Nézem, nézem a felnőtteket.
Hopp az a yellow king kong gyanús.
Hopp! Az egy tangerine tiger!

Amikor a növényeket ide-oda rakosgattam, szerintem egy bébi tangerine bekerült a taiwanos akvába az egyik növénnyel. Felcseperedett, elbújt a ykkok között, és most megejtett pár petés taiwant.

Kikaptam a tangerinet, meg amit láttam 5 taitibee babát. Mennek a nagy akvába.

A következő hetek programja: az összes taitibee babát áthalászni a 300 literesbe a pure taiwan akvából...

Szépek egyébként a taitibeek, de nem akarom bekeverni a pure taiwan akva vérvonalát.
 
Ja és hogy mennyivel agresszívabb szaporodás ügyileg a tangerine tiger mint a taiwan: szerintem már kiszedtem kb. 50 tangtaitibee babát, lassan elfogynak most már szerintem a taiwanos akvából. Ezt egyetlen hím tangerine szexualizálta össze. :D
Bezzeg nálam nem akarnak keveredni.
Ha lesz belőlük eladó csapat, engem érdekel majd, én pont ilyenekre vágytam.
 
Tuti lesz, még nagyon picik, de amint olyan min. másfél centisek lesznek vihetsz belőlük bátran. Majd rád írok ha cseperedtek kicsit!
 
Csődört elköltöztettem haver tangerine akvájába, ott kufircoljon. :)
Pedig beszoríthattál volna valamelyik sarokba egy tangtaitibee kockát is!:LOL:
Egy német tenyésztőnél láttam hirdetést, amiben swingerclub néven futottak az ilyen mindenkivel összekufricolt utódok. Képzeld, kevertél volna bele még kis calceot, pintot és létrehozol egy új típust te is: taiwan Etele!
 
Utolsó "új szerzemény" infó. :D
Most egy jóóóóóóóóóóóóóóóó darabig nem lesz új faj, se időm, se akváriumom hozzá. De ma megjött az utolsó caridina upgrade: blue dragonblood csapat. :)

Fotók holnap ha beszoktattam őket.
 
Utolsó "új szerzemény" infó. :D
Most egy jóóóóóóóóóóóóóóóó darabig nem lesz új faj, se időm, se akváriumom hozzá. De ma megjött az utolsó caridina upgrade: blue dragonblood csapat. :)

Fotók holnap ha beszoktattam őket.

Grat hozza
Boaa azok lesznek nekem is[emoji12]
 
Back
Oldal tetejére