• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Segítség nano akvárium indításában

TheOry

Új regisztrált
Kedves fórumtársak!
Segítséget szeretnék kérni az első akváriumommal kapcsolatban.
Az akvárium amit kinéztem az egy Sera Biotop Nano Cube 60 les, mérete 40,3x46x44,5 cm, 750-1400l/h belső szűrővel.
A kérdésem az lenne hogy elég a 2x18wos t5 fénycső, ha a képekhez hasonlót szeretnék alkotni? Tudom hogy 1w/l az ideális, nekem 0,6w/l lenne így, de mivel eléggé fent van az aki tetején a növény, plusz relatív alacsony a magassága is.
Szeretnék bele garnélát, és ha úgy alakul pár halat.
Ehhez most még co2t nem szeretnék($) használni, ezért is érdekelne hogy megoldható lenne ez így ennyi világítással, vagy felejtsem el, és inkább iwugami stílus legyen?

Köszönöm előre is mindenki segítségét.

filipe_syrah1.jpg

1_PinheiroManso_2008.jpg

img]
 
Kicsit rég jártam erre utoljára:)
Eljött az idő az aki beindítására. A főbb dolgok már megvannak, lassan elkezdem összerakni.
Ide írjam le vagy indítsak új topikot neki? Lesz benne DIY is, abba a témába is leírjam, vagy csak elég belinkelni? Nem ismerem az erre vonatkozó szabályokat:)
 
Kicsit rég jártam erre utoljára:)
Eljött az idő az aki beindítására. A főbb dolgok már megvannak, lassan elkezdem összerakni.
Ide írjam le vagy indítsak új topikot neki? Lesz benne DIY is, abba a témába is leírjam, vagy csak elég belinkelni? Nem ismerem az erre vonatkozó szabályokat:)


Szia!

Ha új akit indítasz csak nevezd át az akid nevére vagy ahogy neked szimpatikus. Ha DIY akkor a DIY-rovatban a helye. Szinte minden témának van topic-ja ennek megfelelően kell elhelyezned őket.
De bogarászd át a fórum szabályzatot, illetve az új tagoknak szóló topicot rengeteg hasznos infót találsz.

Üdv:w-rig
 
Szia!

Ha új akit indítasz csak nevezd át az akid nevére vagy ahogy neked szimpatikus. Ha DIY akkor a DIY-rovatban a helye. Szinte minden témának van topic-ja ennek megfelelően kell elhelyezned őket.
De bogarászd át a fórum szabályzatot, illetve az új tagoknak szóló topicot rengeteg hasznos infót találsz.

Üdv:w-rig

Köszi.
Amúgy arra gondoltam hogy magát az akit ide, a lámpa lesz Diy, és hogy csak abba rovatba vagy az egészet?
 
Köszi.
Amúgy arra gondoltam hogy magát az akit ide, a lámpa lesz Diy, és hogy csak abba rovatba vagy az egészet?


Igen az akit ide a naplóba, ami pedig DIY, jelen esetben a lámpa, azt pedig a DIY topicba.
 
Back
Oldal tetejére