• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Segítség a képek beillesztéséhez

Hát elviekben innen nem veszik el. De a fórum motorban is egy rakat változás volt így ebben nem vagyok biztos.
Megnézem majd.
 
Hát elviekben innen nem veszik el. De a fórum motorban is egy rakat változás volt így ebben nem vagyok biztos.
Megnézem majd.
Ha ez segít: én saját felhőből tettem be képeket az Unexpected naplómba eleinte, és amikor ott véletlenül átmozgattam a fájlokat, akkor a fórumról is eltűntek a képek.
 
Ha ez segít: én saját felhőből tettem be képeket az Unexpected naplómba eleinte, és amikor ott véletlenül átmozgattam a fájlokat, akkor a fórumról is eltűntek a képek.

Ez mostanaban volt? Mert elmeletileg helyben eltaroljuk a mentes utan
 
Például ebben és ebben a kommentben most jól látszik, hogy az eredeti helyéről szeretné behúzni a képeket, csak elérhetetlenné tettem.

A működés az lenne, hogy ha IMG-re kattintva beszúrod a képet, a képet csatolmánnyá alakítja a rendszer és elmenti.
Pl a GA fotó topikba az összes flickr kép ilyen.

Jó lenne látni, hogy ebben a bejegyzésben mi történt, mert a bbcode sem ok. A posztot szerkesztve nem látszik semmi. Kiveszi a rendszer a régi kódot.
 
A működés az lenne, hogy ha IMG-re kattintva beszúrod a képet, a képet csatolmánnyá alakítja a rendszer és elmenti.
Pl a GA fotó topikba az összes flickr kép ilyen.

Jó lenne látni, hogy ebben a bejegyzésben mi történt, mert a bbcode sem ok. A posztot szerkesztve nem látszik semmi. Kiveszi a rendszer a régi kódot.

Így szúrtam be, ahogy te is írtad.
 
Például ebben és ebben a kommentben most jól látszik, hogy az eredeti helyéről szeretné behúzni a képeket, csak elérhetetlenné tettem.

Ok közben megnéztem itt valószínűleg a korábban használt URL formátuma miatt nem tudta konvertálni:
https://seafile.ekemate.hu/f/5eea9463ea0a4ae88e3b/?dl=1

A flickr képek esetén megtörtént a konvertálás.

Így erre a kérdésre

Előfizetni biztosan nem fogok. De mi lesz itt a fórumon, ha a Flickr törli a képeimet?

azt mondanám a fórumon megmaradnak. már át lettek konvertálva. az utolsó 2 naplódat megnéztem, hogy biztos legyek benne.
 
Ok közben megnéztem itt valószínűleg a korábban használt URL formátuma miatt nem tudta konvertálni:
https://seafile.ekemate.hu/f/5eea9463ea0a4ae88e3b/?dl=1

A flickr képek esetén megtörtént a konvertálás.

Így erre a kérdésre



azt mondanám a fórumon megmaradnak. már át lettek konvertálva. az utolsó 2 naplódat megnéztem, hogy biztos legyek benne.

Világos, köszi. Gondolom mások nem nagyon fognak ilyenbe futni, nem a leggyakoribb dolog a Seafile.
 
Egy kis segítséget kérnék
Előzőekben olvastam, hogy képet lehet feltölteni közvetlenül a gépemről. A menüsorban csak linkes lehetőséget látok. Ez is kezdői korlát?
 
Egy kis segítséget kérnék
Előzőekben olvastam, hogy képet lehet feltölteni közvetlenül a gépemről. A menüsorban csak linkes lehetőséget látok. Ez is kezdői korlát?
Szerintem igen. LINK Biztos választ viszont csak az adminok tudnak adni.
Próbáld meg esetleg simán behúzni a képet (Drag&drop) a szövegmezőbe, vagy nyomj Ctrl+P-t (ez a képbeillesztés kombinációja). Ha egyik sem működik, akkor szerintem tudjuk a választ :)
Külső megosztóra (pl. google drive) feltöltött képet linkkel beilleszteni viszont biztosan tudsz, korlátozástól függetlenül.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére