• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes now or never

Elméletileg nem kényes. Halakkal jól elvan. Bátrak nem bújkálósak. Mókás ahogy néha a halak felé "kapnak" :) Olyan lassan csinálják, hogy az elöl még egy csiga is meglépne :)
 
Mostam még egy kis talajt. Estére megpróbálom feljebb emelni a jobb hátsó részt. Remélem nem csúszik le balra az egész.
A bal oldali fa is már csak egy kicsit akar lebegni, azt is megigazítom.
Van még két vasfám, belepróbálom valahova, és a dekor kavicsot is meg kellene valahogy "törni" kisebb kövekkel (ha találok).
A bolbitisnek is kellene valami jó helyet találni :)
 
Mostam még egy kis talajt. Estére megpróbálom feljebb emelni a jobb hátsó részt. Remélem nem csúszik le balra az egész.
A bal oldali fa is már csak egy kicsit akar lebegni, azt is megigazítom.
Van még két vasfám, belepróbálom valahova, és a dekor kavicsot is meg kellene valahogy "törni" kisebb kövekkel (ha találok).
A bolbitisnek is kellene valami jó helyet találni :)
Ha vannak kisebb köved amik nem gömbölyded forma, hanem több síklapu, és az aljzatból éppen kilóg,arra ha ráöntöd az emelést nem tud lecsúszni elvileg,persze ha nem annyira meredek.
 
Volt egy kis átrendezés hátul. Nem lett valami jó, de most már nem piszkálom egy darabig.
Egy-két növény is elszabadult, és egy kis kő eldőlt a difi mellett, ezt a hétvégi vízcserénél megigazítom.
A középső kő két oldala aljzatos lett, idővel helyrehozom.
Bekerült még egy vas fa.
Alga: minimális fonal, és egy kis pont vagy por az üvegen + ecset amit nem jól takarítottam le a dekorokról (de ez mintha pusztulna.
A Bucephalandra mini szerintem feladta.

24633212_993816945800a8f9be598fbedacb820e_xl.jpg
 
Back
Oldal tetejére