• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényfej sörözés

Léhűtőben voltunk ma, elég hangos a zene és elég speckó sörök vannak elég speckó árakon. A Public Pub élt és virult. Gondoltam bemegyek asztalt foglalni, de nem tudtam hogy áll a fórum. Szerintem az az akvárium gödör jó lehet.
 
Ez a Gödör tényleg jó hely lehet, mert ma például Quimby koncert lesz. :D

Ezért újabb változást elszeltünk ki, nekifutunk mégis a PublicPub-nak, tehát

18:00 PublicPub!!



 
Idén még nem volt akvakertész sörözés! (?)
Mit szólnátok egyhez jövő hét vége felé? Nekem a szombat nem OK, @Luigi13-éknak a péntek. Vagyis csütörtök, vasárnap, hétfő jönnének szóba...
@BlackOut te se maradj ki végre!
 
Nekem a csütörtök nem jó.
-----------------------------

Szombat napközben lenne esetleg kedve valamelyikőtöknek segíteni arrébb pakolni az akváriumokat? Egy max két ember tökéletesen elég lenne és max egy-két órát venne igénybe. Ez nem ilyen művészkedős berendezős party, hanem amolyan költözős bénáskodás lenne.
Esetleg kölcsön hevedert elfogadnék, bár még nincs konkrét tervem, hogyan is nézne ki a produkció.
 
Utoljára módosított:
Idén még nem volt akvakertész sörözés! (?)
Mit szólnátok egyhez jövő hét vége felé? Nekem a szombat nem OK, @Luigi13-éknak a péntek. Vagyis csütörtök, vasárnap, hétfő jönnének szóba...
@BlackOut te se maradj ki végre!
Hétfő kivételével jó. Van törzshely?


Szombat napközben
Mennyire napközbenre gondolsz? Kell mennünk majd boltokba, de van gurtni is, meg segítő szándék is.
 
Ez vicces, gyakorlatilag mind a négy szóba jöhető napot kilőttük. :)


Mennyire napközbenre gondolsz? Kell mennünk majd boltokba, de van gurtni is, meg segítő szándék is.

Olyan koradélutánra gondolok, ebéd után, ilyesmi, nincs konkrét terv. Én az egész napot erre szánom, de a középén kell csak segítség a több kezes mutatványokhoz.
 
Ez vicces, gyakorlatilag mind a négy szóba jöhető napot kilőttük. :)




Olyan koradélutánra gondolok, ebéd után, ilyesmi, nincs konkrét terv. Én az egész napot erre szánom, de a középén kell csak segítség a több kezes mutatványokhoz.
Ha nem lesz más jelentkező, nekem is szólhatsz ;)
 
Ez vicces, gyakorlatilag mind a négy szóba jöhető napot kilőttük. :)
Olyan koradélutánra gondolok, ebéd után, ilyesmi, nincs konkrét terv. Én az egész napot erre szánom, de a középén kell csak segítség a több kezes mutatványokhoz.
Vasárnap kinek nem jó? Szóval lesz ebéd is, rögtön jobban hangzik. Majd írj.
 
Nekünk jó a vasárnap a sörözésre!
Szombaton délután valamikor jó lehet az akvárium pakolás is, de nem tudjuk, hogy pontosan mikor, mert a fiúnknak lesz Judo versenye...!

Niki,Attila
 
A vasárnap elkerülte a figyelmemet, bár nekem az sem az igazi. Inkább én nem válogatok a napok között, mert bizonytalanok a programjaim a hétvégén. Ha úgy alakul, hogy tudok menni, akkor megyek természetesen.
___________

Közben kiderült, hogy mégis jó nekem a csütörtök. :) :censored:
 
Utoljára módosított:
A csütörtök csak azért volt opció, mert a hosszú hétvégéken sokan gyakran elutaznak. Amúgy jobban preferálom az olyan napokat, amikor a másnap nem munkanap. Ezért szerintem a hétfőt célozzuk meg. De bőven van még addig idő, remélem mások is csatlakoznak.
@TZ Szombat kivételével én is szívesen segítek költözködni.
 
A csütörtök csak azért volt opció, mert a hosszú hétvégéken sokan gyakran elutaznak. Amúgy jobban preferálom az olyan napokat, amikor a másnap nem munkanap. Ezért szerintem a hétfőt célozzuk meg. De bőven van még addig idő, remélem mások is csatlakoznak.
@TZ Szombat kivételével én is szívesen segítek költözködni.
A hétfő is jó nekünk! Mindegy melyik nap csak igyunk mááá! (Akarom mondani találkozzunk már végre!):ROFLMAO:
 
Kialakult a nap? Egyéb ivászatokban is részt kell vennem, aztán nehogy józan maradjak a sok napos hétvége alatt egy pillanatra is. :D
 
Akkor pontosítsunk, hogy kinek melyik nap jó és amelyik nap a legtöbbször szerepel, aznap találkozunk. @TZ vállalod az összesítést?
Nekünk jó a vasárnap, hétfő, kedd.
 
Back
Oldal tetejére