• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nature Aquarium szeminárium 2009 videók

ebből van is egy DVD ahol a díjkiosztó is benne van, végigtekernek pár akin és elemzik a nagyok :) csak aza baj hogy oroszra le van fordítva... "Prirodniy.akvariym.Taka.Takawi.Amano.2010"
 
Nagyszerű videók, ha én egyszer elkerűlhetnék oda!!
Hihetetlen milyen kis trükkök és praktikákat használ Amano, pl. hogy lefotózza az öszeállítást , hogy utánna össztudja rakni újra. ;)
 
Amit a mai napig nem tudok felfogni, hogy egy ekkora akiba mennyi növényt ültetnek.
Most őszintén a Ryuboku akváriumba legalább 100-150 növény ment be. És ez egy kicsi aki.

De az ültetés maga is elképesztő.
 
viktorlantos said:
Amit a mai napig nem tudok felfogni, hogy egy ekkora akiba mennyi növényt ültetnek.
Most őszintén a Ryuboku akváriumba legalább 100-150 növény ment be. És ez egy kicsi aki.

De az ültetés maga is elképesztő.

Megelőzött Vik.

Mondjuk én is szeretnék így ültetni, hogy 10-en lesik a kívánságom...
Egyedül a söradagoló rabszolgát hiányoltam. :)
 
Mikor az ilyen videókat nézem, mindig úgy érzem, mintha a világ egy szép hely lenne. Egyébként nagyon érdekes, információ dús videó volt, annak ellenére, hogy nem értettem mit motyog a kommentátor. :)
Rengeteg észrevételem is van, de most rohannom kell, pedig megérne egy kisregényt. :D
 
Én is csak pilláztam,és egy picit irigykedve figyeltem a felhasznált növények mennyiségét. :eek:
A minőségét már nem is említem. :thumbup:
 
Mit valami orvos csapat....szikét.....csipeszt.....érfogót.
....és olyan lazán csinálja.Csak úgy nyomogatja a talajba a növényeket,feltöltékor meg szinte kész.A növények így gyorsan benövik az akit.
Persze a növény mennyiségen kiakadtam én is.
 
Imádom az ilyen videókat :D :thumbup:
Az első videón 00:27-nél hogy "betámadja" az amano garnéla a CRS-t :eek:
 
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de ezek a videók számomra demoralizálóak... az Öreg megfog 5 követ, berakja az akváriumba, megnézi, állít rajta egyet, aztán jó lesz az egész!!! :clap:

Nem is tudom minek agyal annyit mindenki mindenen látva ezeket a videókat :crazy: :D :lol:

Agyalás meg próbálkozás nélkül már nem is hobbi... :lol:

Viszont egy nyugtat: teniszt sem Federer szintjén játszom, mégis élvezem! :silent:
 
300-400 akvárium után szerintem már neked sem kellene sokat filóznod azon hogy milyen legyen. Az öreg ennél szerintem lényegesen több akváriumot épített már.

Nem baj ha 24 óra alatt csinálja meg ugyanezt az ember, de legyen jó én amondó vagyok. :angel:

szerk: de az egyik interjúban ő is elárulta, hogy korábban álmatlan éjszakái voltak egy egy berendezés után. és volt hogy másnap felkelve teljesen gáznak érezte az akit ezért megint átalakította. mostanában ránéz a kövekre és már látja milyen formát fog építeni belőlük.
 
viktorlantos said:
szerk: de az egyik interjúban ő is elárulta, hogy korábban álmatlan éjszakái voltak egy egy berendezés után. és volt hogy másnap felkelve teljesen gáznak érezte az akit ezért megint átalakította. mostanában ránéz a kövekre és már látja milyen formát fog építeni belőlük.

:thumbup: :wave: ;)
 
Back
Oldal tetejére