• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Nagy Pofa, Hozzá nem értés, 300L

Sikerült hazavinni egy GA OW 120x45x45cm -es üveget...... 🤦‍♂️

Köszönöm itt is a türelmüket a raktárban dolgozóknak akikkel sikerült elhitetnem, hogy befér a személyautómba..... :D (nem fért.....)

Beüzemelése csak június környékén várható! :)
View attachment 165766
Drága barátom, most sikerült megingathatatlanná tenned, hogy mégiscsak az Oase scaperline 100 az én leendő új üvegem. Igaz, hogy ugyanolyan széles, mint a mostani, csak 10 centivel mélyebb. (drága lesz a lagzi, be kell annak férni) 😃
 
Sziasztok!

Köszönöm Nektek mégegyszer a rengeteg segítséget, hogy egy tökéletesre beállt akváriumot rakattatok velem össze, aminek a közel 2 éves működése pár héten belül leáll! :)

Rengeteget tanultam Tőletek azonban van még hova fejlődni. Az élet természetesen tesz róla, hogy ne tudjak annyit a témával foglalkozni mint amennyit kíván a szervezetem de nem adtam fel és már a napokban elindul az új üveg.(igaz ezt még nyárra terveztem....)
Remélem itt is akad majd azért elég gondom, hogy tudjak nektek írni :D ( Akváriumok Istene! ha ezt olvastad, akkor csak vicc volt ;) )
 
Sziasztok!

Köszönöm Nektek mégegyszer a rengeteg segítséget, hogy egy tökéletesre beállt akváriumot rakattatok velem össze, aminek a közel 2 éves működése pár héten belül leáll! :)

Rengeteget tanultam Tőletek azonban van még hova fejlődni. Az élet természetesen tesz róla, hogy ne tudjak annyit a témával foglalkozni mint amennyit kíván a szervezetem de nem adtam fel és már a napokban elindul az új üveg.(igaz ezt még nyárra terveztem....)
Remélem itt is akad majd azért elég gondom, hogy tudjak nektek írni :D ( Akváriumok Istene! ha ezt olvastad, akkor csak vicc volt ;) )
Ha tudok segíteni, csak szólj :) Remélem, nem adod fel, és az új akvárium még jobb lesz :)
 
Sziasztok!

Köszönöm Nektek mégegyszer a rengeteg segítséget, hogy egy tökéletesre beállt akváriumot rakattatok velem össze, aminek a közel 2 éves működése pár héten belül leáll! :)

Rengeteget tanultam Tőletek azonban van még hova fejlődni. Az élet természetesen tesz róla, hogy ne tudjak annyit a témával foglalkozni mint amennyit kíván a szervezetem de nem adtam fel és már a napokban elindul az új üveg.(igaz ezt még nyárra terveztem....)
Remélem itt is akad majd azért elég gondom, hogy tudjak nektek írni :D ( Akváriumok Istene! ha ezt olvastad, akkor csak vicc volt ;) )
vigyázz... nyáron indítani akváriumot, nagyon sz@r, dög meleg stb. én 2x szívtam vele. én már csat, tavasz, ősz, tél. 😀
 
Köszönöm, tényleg nagy szükségem van most itt mindenkire! Akinek van jó ötlete nevet illetően, ne tartsa magában!

A scape nagy részén változtatni már nem tudok, de akad még benne dolog ami mozog.
A növényesitést az elkövetkezendő hetekben tervezem. Most még a barnitás csökkenését és a viz "tökéletes" beállását várom.
Rengeteg segitséget kaptam @xman től! Tehát ha valami nem tetszik, az biztos miatta van :D

Képek:
~4nap alatt teásodik ennyit.
(Seachem Purigen még ázik)


(Köszönöm az érdeklődéseket! ) :)
 

Attachments

  • 20230220_221630.jpg
    20230220_221630.jpg
    278.7 KB · Megtekintések: 58
  • 20230308_194745.jpg
    20230308_194745.jpg
    220.9 KB · Megtekintések: 60
Köszönöm, tényleg nagy szükségem van most itt mindenkire! Akinek van jó ötlete nevet illetően, ne tartsa magában!

A scape nagy részén változtatni már nem tudok, de akad még benne dolog ami mozog.
A növényesitést az elkövetkezendő hetekben tervezem. Most még a barnitás csökkenését és a viz "tökéletes" beállását várom.
Rengeteg segitséget kaptam @xman től! Tehát ha valami nem tetszik, az biztos miatta van :D

Képek:
~4nap alatt teásodik ennyit.
(Seachem Purigen még ázik)


(Köszönöm az érdeklődéseket! ) :)
Ha már lehet ötletelni, én is csatlakoznék. Engem a fa egy rovar csáprágóira emlékeztet. Tehát a javaslatom:
Giant insect in brownish water
:)
 
Köszönöm, tényleg nagy szükségem van most itt mindenkire! Akinek van jó ötlete nevet illetően, ne tartsa magában!

A scape nagy részén változtatni már nem tudok, de akad még benne dolog ami mozog.
A növényesitést az elkövetkezendő hetekben tervezem. Most még a barnitás csökkenését és a viz "tökéletes" beállását várom.
Rengeteg segitséget kaptam @xman től! Tehát ha valami nem tetszik, az biztos miatta van :D

Képek:
~4nap alatt teásodik ennyit.
(Seachem Purigen még ázik)


(Köszönöm az érdeklődéseket! ) :)
Igazán jó scape lett! Fókusz pontot azt hiszem mindenki megtalálta 😉

- 120pee, avagy drágám hol a Seachem Purigen, és miért fura a tejbegríz?
(amúgy a tea sárga külön jól áll neki, így a bejáratós időre)

- Just did it!

Leld benne örömöd, sok sikert!
 
Back
Oldal tetejére