1. Külső szűrőt keresel?

Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

Tudtad, hogy az EHEIM 2075-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

Értesítés elrejtése
  2. FONTOS! FÓRUM FRISSÍTÉS A LÁTHATÁRON!

Egy ideje halogatjuk már a fórum motor frissítést. Nagy verzió váltás van, ami azzal is jár, hogy sok új funkció érkezik, de több bővítménnyel használt funkció nem biztos, hogy megmarad ebben a formában. Most már elég sok idő eltelt, hogy a stabil verzió miatt váltsunk. Akinek fontos bookmark, privát üzenete volt, mentse le. Ezeket az alap funkciókat visszahozzuk, de az adat migrálás miatt, az adatok lehet elvesznek majd. Pláne, hogy a jelenlegi üzenetkezelő is csak egy bővítmény ami nem a fórum motor része. Gondoljátok át és nekiesünk valamikor. Az átállás után biztosan lesz majd felület igazítás stb, de a motor sok új dolgot tartalmaz ami elsősorban nektek lesz jobb élmény. Köszi a megértést.
    Értesítés elrejtése
  3. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Nagy Eheim Classic (2260 vagy 2262) hack

Kategória: 'Az akvárium szűrése, szűrők és szűrőanyagok', témanyitó: beo1329, téma nyitása: Okt 16, 2018.

1. beo1329
    Épp nem fórumozik ...

beo1329 Kertész szaki

Tag:
    Júni 9, 2010
    Kedvelik:
    32
    Hely:
    Biatorbágy
    Szeretem ezt a szűrőt, de sajnos a nagy szívóágat nem. Ronda a cső és a hozzá tartozó szívórész is.
    Üvegből csináltattam greenaqua - val, de eltört (saját hibámból) és azóta üveget nem is használok.
    Tavaly lecseréltem a nyomó ágat 16/22 - es rozsdamentes acélra és múlt héten módosítottam a szívóágat úgy, hogy a 25mm belső átmérőjű csövet két irányba tereltem egy T idommal és így két 16/22-es rozsdamentes acél szívóág lett belőle. Az egyik skimmer funkciót is ellát.
    Tökéletesen működik.

rutilans, elektrorudi, oRphEus és 2 mások kedvelik ezt.
  2. beo1329
    Épp nem fórumozik ...

beo1329 Kertész szaki

Tag:
    Júni 9, 2010
    Kedvelik:
    32
    Hely:
    Biatorbágy
    Fotók csatolva.

Mellékletek:

ZaCK, gcsabai, evavigh és 4 mások kedvelik ezt.
  3. viktorlantos
    Épp nem fórumozik ...

viktorlantos Alapító Admin

Tag:
    Ápr 15, 2009
    Kedvelik:
    58,470
    Hely:
    Budapest
    Map
    Nem rossz! :) Köszi, hogy megosztottad.

beo1329 kedveli.

Aktuális oldal megosztása

1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata
    Értesítés elrejtése