• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes My Bad Nature in 89l

Szerintem Ő ugyanezt gondolja - fordítva. Na de így van ez jól.
Nekem az tetszik, hogy valahogy nagyon hasonlít a kettő egymásra, és hát mégsem hasonlít :) Kicsit sem érződik Sanyién a tiédnek a hatása.
 
Fú, így egymás mellett Sanyié sokkal jobb!

Jól írja Gergő! Minden dörgölőzés nélkül gondolom eredetibbnek a tiedet, már csak azért is mert az volt előbb. ;)

Nem járulok hozzá a jövőben, hogy egymás mellett szerepeljenek! :D

Pedig pont most akartam mutatni, hogy ha így megfordítom a tiedet, szerintem már meg sem tudod őket különböztetni, de szívesen rakom egymásra is, ha úgy jobb. :ROFLMAO:

upload_2018-6-1_22-45-8.png upload_2018-6-1_22-45-8.png

Nekem az tetszik, hogy valahogy nagyon hasonlít a kettő egymásra, és hát mégsem hasonlít :) kicsit sem érződik Sanyién a tiédnek a hatása.

Azért biztos nem véletlenül ugrott be neked sem, és hát mi tagadás, így már én is úgy gondolom, nem volt ez a scape annyira eredeti, mint gondoltam. :D
Legalább lenne annyi esze a tudatalattimnak, hogy nem egy ennyire közeli emberről másol! :p
 
Azért biztos nem véletlenül ugrott be neked sem
Persze hogy nem véletlenül, Zoli hozzászólása okozta.
Írtam, hogy mégsem hasonlít, majd ezt még egyszer megerősítettem a hátsó gondolatok elkerülése érdekében. Tudod, hogy nem szépítek, nem udvariasságból mondtam :) De úgy látszik, hiába, te csak jobban tudod :p:D
 
Persze hogy nem véletlenül, Zoli hozzászólása okozta.
Írtam, hogy mégsem hasonlít, majd ezt még egyszer megerősítettem a hátsó gondolatok elkerülése érdekében. Tudod, hogy nem szépítek, nem udvariasságból mondtam :) De úgy látszik, hiába, te csak jobban tudod :p:D

Már hiába magyarázkodsz! Beleültettétek az agyamba sörözés közben az ufokkal, amikor nem figyeltem. :alien:
Sőt nem csak az enyémbe, hanem (láss az összeesküvés elméletek mélyére) a két fényképészébe is!
Mekkora ez esélye, hogy egy 90 és egy 60 literes akváriumról ugyanolyan beállítású kép készüljön? :wideyed::bag:

upload_2018-6-1_23-9-55.png upload_2018-6-1_23-10-6.png
 
No de ha már a belemagyarázásnál tartunk, akkor robogjunk is tova, vagyis vissza a @Szaki által linkelt oldalra, mert bevallom az egészségesnél kissé jobban izgat a téma,
mármint hogy vajon bebizonyítható-e bármely akváriumról, hogy minket is kötnek a természet törvényei...
clip_image001.png
:)
Ezért a "Belemagyarázom a geometriát" sorozatom második részében ismét a saját akváriumomra húzok rá több alakzatot.

Először is, a talaj süllyedése után, a kövek törésvonalai, és élei most pont úgy állnak, hogy azok közül több egy pontba mutat,
1.jpg

ha pedig az akváriumra ráillesztek egy arány tartó Fibonachi spirált, annak fókuszpontja ettől a ponttól nem túl messze lesz:
2.jpg

Sőt, ha ugyanezt a spirált más méretekben is az akváriumra illesztem, úgy is nevezetes pontokat fednek le.
Véletlen lenne ez, vagy az Ufok és @Jopet műve? :D
3.jpg
4.jpg
 
Sőt, most hogy fel akartam rakni egy képet az összes vonallal együtt, vettem észre, hogy a fenti vonalak metszéspontja, pont rá esik a az előző bejegyzésemben lévő bal kétharmadot összekötő egyenesre, sőt igazából annak, és az alsó egyharmadnak a metszéspontjánál található!

5.jpg
És végezetül, álljon itt az összes vonal együtt. Ember, és Sándor György legyen a talpán, aki elmegy rajta! (aki nem ismeri link a nevén!)
6.jpg
Köszi mindenkinek aki elviselte az agymenésem, és elolvasta ezt egész idáig! :notworthy:
 
Utoljára módosított:
Akkor többet nem győzködlek, hogy igazából biztos megvannak. :(

Szeretnélek mindenki előtt megkövetni! Mondjuk nem tudom, hogy hol, de bujkálnak itt még páran.
Lekapcsolt világításnál már többször láttam egyet-kettőt. Viszont olyanok mint a szellemek, lámpagyújtásra eltűnnek.
Igaz, így kiszedni esélytelen őket, de remélem a Tetráknak ez épp olyan nehéz terep, mint nekem, és talán előbb útóbb túl nagy falatok lesznek. ;)
Mondjuk ha egy 4-5 darab előkerülne a 16-ból, én már egészen elégedett lennék... :rolleyes:
 
Sőt, most hogy fel akartam rakni egy képet az összes vonallal együtt, vettem észre, hogy a fenti vonalak metszéspontja, pont rá esik a az előző bejegyzésemben lévő bal kétharmadot összekötő egyenesre, sőt igazából annak, és az alsó egyharmadnak a metszéspontjánál található!

View attachment 56546
És végezetül, álljon itt az összes vonal együtt. Ember, és Sándor György legyen a talpán, aki elmegy rajta! (aki nem ismeri link a nevén!)
View attachment 56547
Köszi mindenkinek aki elviselte az agymenésem, és elolvasta ezt egész idáig! :notworthy:
Ő. En elolvastam. De el nem tudnam mondani csukott konyvel.
 
Rád azért számítottam ám, mert már a 10. emeleti böhöm akvárium sztori óta tudom, hogy igazán kitartó ember vagy. :)
Ugyanakkor, ha azt gondolnád, hogy ez az egész akár nekem is érthető, hát ki kell hogy ábrándítsalak. :ROFLMAO:
Rád azért számítottam ám, mert már a 10. emeleti böhöm akvárium sztori óta tudom, hogy igazán kitartó ember vagy. :)
Ugyanakkor, ha azt gondolnád, hogy ez az egész akár nekem is érthető, hát ki kell hogy ábrándítsalak. :ROFLMAO:
Ezert imadom ezt a forumot.. Az elet filmje ha leporogne, lenne benne minden, de ezt itt napi szinten atelhetem.
De ha mar temanal vagyunk, es szeretnel egy szep kihivast, es persze idod engedi, van egy komplet szettem ami all egy matrix panelbol, van hozza 2x1m smd szalagom, minden egyes led egyesevel vezerelheto, barmilyen szint kepes eloallitani, van hozza egy komplett vezerlo is, sd karira megy a program, es barmit megcsinal 4D-ben. Szoveget ir ki, vagy kepet jelenit meg akar. Ezt egy pixel vezerlovel csinalja. En azert vettem, hogy a panelt egy lampaba helyezem, es lemodellezem a chihiros rgb led szinkeszletet csak erosebben. Meghaladta a kepessegeimet..
Es ezt mind 4D-ben! A feny barmilyen szinben fut le, fel, jobbra, balra, ha fix fenyre allitod, tud fustolni, deformalodni is akar. Ja es szaga is van olyankor. Ami a kiakaszto, meg mindig mukodik, es dafke nem azt teszi amit akarok. Ha erzel ra keztetest, at dobom valamikor. Sokkal komolyabbnak nez ki mint amit ki tudtam hozni belole.
 

Attachments

  • IMG_20180603_215125_HDR.jpg
    IMG_20180603_215125_HDR.jpg
    314.2 KB · Megtekintések: 5
Ezert imadom ezt a forumot.. Az elet filmje ha leporogne, lenne benne minden, de ezt itt napi szinten atelhetem.
De ha mar temanal vagyunk, es szeretnel egy szep kihivast, es persze idod engedi, van egy komplet szettem ami all egy matrix panelbol, van hozza 2x1m smd szalagom, minden egyes led egyesevel vezerelheto, barmilyen szint kepes eloallitani, van hozza egy komplett vezerlo is, sd karira megy a program, es barmit megcsinal 4D-ben. Szoveget ir ki, vagy kepet jelenit meg akar. Ezt egy pixel vezerlovel csinalja. En azert vettem, hogy a panelt egy lampaba helyezem, es lemodellezem a chihiros rgb led szinkeszletet csak erosebben. Meghaladta a kepessegeimet..
Es ezt mind 4D-ben! A feny barmilyen szinben fut le, fel, jobbra, balra, ha fix fenyre allitod, tud fustolni, deformalodni is akar. Ja es szaga is van olyankor. Ami a kiakaszto, meg mindig mukodik, es dafke nem azt teszi amit akarok. Ha erzel ra keztetest, at dobom valamikor. Sokkal komolyabbnak nez ki mint amit ki tudtam hozni belole.

Úgy gondolod, jobb az, ha én teszem tönkre? Tudod a címem. Hozd csak nyugodtan. :p
Ez a füstöl, mikor bekötöm dolog izgalmasnak hallatszik, főleg egy tartós tesztnél! ;)
Hogy fognak örülni a szomszédok, amikor kigyullad a ház. :D
 
Úgy gondolod, jobb az, ha én teszem tönkre? Tudod a címem. Hozd csak nyugodtan. :p
Ez a füstöl, mikor bekötöm dolog izgalmasnak hallatszik, főleg egy tartós tesztnél! ;)
Hogy fognak örülni a szomszédok, amikor kigyullad a ház. :D
Huu de jo. Nem mindig fustol. Csak ha megallitom, hogy mozogjon vagy fussanak a fenyek. Olyan mintha nem tudna allni, vagy nem erre a celra lenne kitalalva. Atdobom akkor majd. Es nagyon koszi. Nem baj ha belehal. Eddig semmit sem csinalt amit szerettem volna.
 
Back
Oldal tetejére