• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Mini Amazonia

Sgábor

Kertész szaki
Nos a Francia Nano végleg befejezte a pàlyafutàsàt!Egy ilyen pici aki nagyon érzékeny,mint ezt jol tudjàtok,elég csak egyszer megmozgatni(felkeverni)a talajt,és elont az alga!+amikor olyan (végtelenul egyszeru)novényeket rendelsz(nem Tropica)amik talàn sosem talàlkoztak életuk soràn Co2-val,csak pislogsz,mikor naprol napra bomlanak le a levelei,és a novény egyszer csak elpusztul!
Ugy hogy egy végtelenul egyszeru,de szerintem pofàs kis megoldàst talàltam a kis aki megmentésére,fàval,egy kis mohàval,és szimplàn csak parvulàval!Egy hetes most az aki,a parvula szépen fejlodik és màr kerult a jobb oldalra is!5db Amano garnéla és egy pici Ancistrus kerult bele vissza!

15983763_cbfedc3e7d7e03c97a70b1b96c544192_m.jpg

15983765_ce495a43972638240f91d93b01abbfe0_m.jpg

15983769_abbeaa4af35d589249f39da2ed585eca_m.jpg
 
Érdekes elrendezés, régebben mint ha Inadsz csinált volna hasonlót a 60-asában!
Nekem egy bajom van evvel, hogy mi lesz a gyökér alatti üres résszel??
Ha a helyedben lennék, én egy sziklás mohás anubias peite-s dolgot tennék abba a sörét részre!!;)

Jól tudom én is milyen egy kis akváriummal játszani, sokkal finomabban kell bánni vele, mint egy akár 60-as, 90-es akival!!:cool:
 
Csatlakozom Cecska mesterhez. Jól nézne ki a bal oldal némi kővel és anubiassal, de lehet a sötét foltot adó fából is ki kellene kanyarintani kicsit. Csak az a baj innen nem látsziklehet-e?
 
Koszonom az észrevételt!Ultettem màr Parvulàt a jobb oldali részre is,és meglepodve làttam,hogy a Tropica csak 0.25w-os fényigényt ir a Parvulàra!Igy ha majd el kezd terjeszkedni,kiderul majd,hogy mely részek maradnak uresen!Még vàrok vele egy kicsit!De meg van igy is a természetessége,mert mind a természetben is,ahol egy àg éppen nem takar dusabb az élet,és vannak homàlyosabb rejtett részek is!Ha elotte ulsz,meg van a varàzsa!Amint a Parvula megindul,teszek fel uj képeket!;)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére