• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Lávakő domb.

Szia
Mágnesszelepre ráapplikáltam egy fecskendőt, amibe a flakon összenyomásával belenyomom a napi adagot. Egy külön időzítő működteti a szelepet és így mindíg a lámpával egy időben megy be a carbo. Nem kell otthon lennem ahhoz,hogy carbozzak. Egy percig van működtetve a azelep. A szelepen alul van egy cső, az meg a befolyó elé van vezetve,oda engedi be a carbot.
Ha kell lerajzolom.

Tapatalkkal küldve az én SM-G390F eszközömről
 
Csak egy kérdésem lenne[emoji1]
A műszaki rajzon lévő igen szerény növényzet az az üveg lapba van ültetve? [emoji33]
Boccs az off-ért [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
Ööö.... Igazából nincs is a talajban egy szál növényem se. [emoji12]

Tapatalkkal küldve az én SM-G390F eszközömről
 
Szia
Mágnesszelepre ráapplikáltam egy fecskendőt, amibe a flakon összenyomásával belenyomom a napi adagot. Egy külön időzítő működteti a szelepet és így mindíg a lámpával egy időben megy be a carbo. Nem kell otthon lennem ahhoz,hogy carbozzak. Egy percig van működtetve a azelep. A szelepen alul van egy cső, az meg a befolyó elé van vezetve,oda engedi be a carbot.
Ha kell lerajzolom.

Tapatalkkal küldve az én SM-G390F eszközömről
Aha, akkor ez egy félautomata adagoló.
 
Most,hogy nap mint nap látom az akváriumot nem igazán tűnik fel a változás. De holnap el kell utaznom 2 hétre. Ha hazaérek biztos nagy különbség lesz. Asszonypajti betanítva, kivéve vízcsere. Remélem nem lesz gond.

Tapatalkkal küldve az én SM-G390F eszközömről
 
Szia!

Kicsit sötét lett a kép, de így is látszik, milyen szépen fejlődik a domb.
A legtetején lévő microsorum(?) nagyon elvonja a tekintetet, meg kicsit is kilóg a sorból, egyébként szuperül alakul.(y)
 
Sziasztok
Minde növényem rendben van,csak a vízicsillag nem érzi jól magát igazán.
Valaki tudna segíteni,hogy mi lehet a gond.?

Köszi8fa5dd9cf40e30a6d15636633c1804bc.jpg
 
Back
Oldal tetejére