• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Különleges növények a Tropicától INGYEN!

Szia!
Ne vegyél új szemüveget - sajnos inkább Attinak kellene... -, mert ezek a levelek bizony 5-6 cm-esek!:D

Bár az evolúció legnagyobb ajándéka, hogy ti mindent dupla akkorának láttok, mint mi, de én mégis neked hiszek... :D
...vagy annyira jól érzik magukat nálatok a növények, hogy tegnap óta ez is duplájára nőtt. ;)
 
Ma délután voltunk bent a GA-ban és elhoztunk néhányat az újdonságokból. A Najasból tettünk hightech és lowtech medencébe is, a Cabomba és a Ludwigia csak a hightech-be került.
Ígérjük, hogy jó kertész módjára fogunk velük bánni és hamarosan mások akváriumait is díszíthetik ezek az új növények.

View attachment 1060P1330116 by Lovas Attila, on Flickr
Szia! Ha valamelyikből lesz ritkítani való szivesen kipróbálom , hogyan viselkedik!
 
Ez egy kulonleges alkalom volt nem valoszinu hogy a kovetkezo idoszakban szamithatunk hasonlora

Soha ne mond, hogy soha, de valószínűleg ilyen tényleg nem lesz egy ideig.

Növény tesztelési program viszont ettől függetlenül lehetne, de oda meg inkább olyan tesztereket várnánk aki nem azt teszteli mi az a határ ahol még életben marad :) És persze fotózni is kellene.
Ha van rá igény hahózzatok vagy küldjétek el a neveteket privátban és kitalálunk valamit.
 
Engem érdekelne ez a lehetőség, még akkor is, ha viszonylag régen szóltak hozzá ehhez a fórumszálhoz!
Én nekem az Aponogetonok jönnek be és most is nevelgetek egy tőletek vásárolt Aponogeton Madagascariensis-t. Szépen hozza a hajtásokat és természetesen fényképeket is teszek fel róluk!:)Ha él a fent említett lehetőség, akkor én felajánlom a tőlem telhető segítséget, hogy mindenki láthassa mire képesek a növények?
 
Najs sp nincs valakinek pár tő? Anno nem jutott és most lenne helye. Mekkorára nő max., kiderült már? :)
 
Back
Oldal tetejére