• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

JÁTÉK - Mohakertész kerestetik! - SZAVAZZ MOST!

Szavazz, ki legyen a nyertes!

  • oRphEus

    Votes: 20 40.8%
  • Zoi

    Votes: 13 26.5%
  • Proci

    Votes: 16 32.7%

  • Total voters
    49
Re: JÁTÉK - Mohakertész kerestetik!

oRphEus said:
Lehet, hogy a határidőről már lecsúsztam, de most találtam ezt a régi képek között, gondoltam ide beszúrom. :)
004.jpg

Te mindig az utólsó pillanatban villantasz valamit!! :lol:
Nagyon brutál! :shock: :eek: :shock:
 
Re: JÁTÉK - Mohakertész kerestetik!

Gratulálok mindenkinek! Mennyi szép akváriumrészlet, mennyi egészséges moha! :)
Nézve a bubis Ricciákat, háááát, sokat kell még fényképeznem! :)

(....de jó, hogy nem került fel "túlszobrászkodott" mohaköltemény, mely elütne a természetességtől!)
 
Re: JÁTÉK - Mohakertész kerestetik!

Köszi a fotókat mindenkinek. Azért a végére csak beérkeztek azok a képek. :thumbup:
De ki lesz az a szerencsés, akit jövőhéten meglátogat a GA mikulás? ;)

Hamarosan kiderül... :angel:
 
Re: JÁTÉK - Mohakertész kerestetik!

Cecska said:
oRphEus said:
Lehet, hogy a határidőről már lecsúsztam, de most találtam ezt a régi képek között, gondoltam ide beszúrom. :)
Te mindig az utólsó pillanatban villantasz valamit!! :lol:
Nagyon brutál! :shock: :eek: :shock:
Poén a kép, mert ez még egy ezer éves első generációs HP kompakttal készült, ami elé egy nagyítót tartottam. :lol:
 
Re: JÁTÉK - Mohakertész kerestetik!

patzu said:
Gratulálok mindenkinek! Mennyi szép akváriumrészlet, mennyi egészséges moha! :)
Nézve a bubis Ricciákat, háááát, sokat kell még fényképeznem! :)

(....de jó, hogy nem került fel "túlszobrászkodott" mohaköltemény, mely elütne a természetességtől!)

Utolsó gondolatoddal kapcsolatban 2 dolog jutott az eszembe.

1. A mohákat nyírni, ápolni kell akváriumi körülmények között, mert szép kis szemetet tudnak összeszedni. Az alsó rétegek viszont elhalnak ha nem megfelelően van ápolva
2. Ha már egyébként is ápolni kell szerintem nem baj ha szabadjára engedjuk a fantáziánkat és esetleg valami fazont adunk nekik. Pl a sok szép angol stb kert sem úgy nézne ki ha magában növögetnének a növények.

Megérne egy külön topikot is ez a téma, természetesen gondolatébresztőnek írtam, nem kötekedés jelleggel. ;) :thumbup:
 
Re: JÁTÉK - Mohakertész kerestetik!

Igen, ez így van!
Nem akartam senkit megbántani aki esetleg , ahogy Te írod, kicsit "angol kertesre" nyírja a mohát.
Természetesen ki az ilyen ki az olyan stílust szereti, és nekem is tetszenek a "finoman" formázott mohaköltemények.
Az angol kertekkel pedig úgy vagyok, hogy egy megfelelő környezetben angol urak és hölgyek társaságában, egy kastély szomszédságában tökéletes, de nem tudok bennük elképzelni őzeket, rókákat,.....vadon élő állatokat. ....,és a mi medencéinkben bizony ott vannak a halak.
Sokszor hangzott el a fórumon, hogy "gratulálunk, sikerült egy nagyon szép természetesnek ható akit összehozni"
Hát én csak erre gondoltam, hogy talán a legjobb szobrász a természet, és ha "őt" próbáljuk utánozni, talán nagyot nem tévedhetünk!
Ilyen lehet akár a topic elején belinkelt "liánszerűen" fel avagy lefutó mohaköltemény.
Persze lehet mindezt "az én szubjektív véleményem" topicban kellett volna leírjam. :)
 
Re: JÁTÉK - Mohakertész kerestetik!

Noh akkor kéremszépen, hogy tovább fokozzuk a hangulatot csavarunk egyet a történeten.

Kiválasztottunk 3 moha fotót, és rátok bízzuk a döntést ;)
Természetesen a többi fotó is nagyon szép volt. Art fotója, mint fotó is elképesztő (itt a bubiktól nem látszódott a növény ;) ), de a többiek is szép képeket küldtek. Köszönjük mindenkinek.

Szavazzással döntsetek ki legyen az aki a nyereménnyel gazdagabb lesz.
A két mohakertész sem vesztesként távozik majd, ők tiszteletjegyet kapnak a jövő hónapi Terraplaza Budapest kiállításra.

És akkor a három moha amire szavazhattok.

oRphEus
004.jpg


Zoi
02.jpg


Proci
p2130005.jpg



Patzu, a fotód nekem személy szerint az egyik kedvencem. Nagyon természetes a lelógó, már már páfrányhoz hasonlító moha költemény. :thumbup:
ihletet adtál. :angel:
 
Re: JÁTÉK - Mohakertész kerestetik!

patzu said:
Igen, ez így van!
Nem akartam senkit megbántani aki esetleg , ahogy Te írod, kicsit "angol kertesre" nyírja a mohát.
Természetesen ki az ilyen ki az olyan stílust szereti, és nekem is tetszenek a "finoman" formázott mohaköltemények.
Az angol kertekkel pedig úgy vagyok, hogy egy megfelelő környezetben angol urak és hölgyek társaságában, egy kastély szomszédságában tökéletes, de nem tudok bennük elképzelni őzeket, rókákat,.....vadon élő állatokat. ....,és a mi medencéinkben bizony ott vannak a halak.
Sokszor hangzott el a fórumon, hogy "gratulálunk, sikerült egy nagyon szép természetesnek ható akit összehozni"
Hát én csak erre gondoltam, hogy talán a legjobb szobrász a természet, és ha "őt" próbáljuk utánozni, talán nagyot nem tévedhetünk!
Ilyen lehet akár a topic elején belinkelt "liánszerűen" fel avagy lefutó mohaköltemény.
Persze lehet mindezt "az én szubjektív véleményem" topicban kellett volna leírjam. :)

Igazad van, szerintem senkit nem bántottál meg. Nagyon szép mohát sikerült növesztened ahogy fent is írtam. Sőtt megkockáztatom, hogy ez a moha fajta nem is szép ha nyírva van amit küldtél.
Nálam favorit a fotód. :thumbup:
 
Nah a lényeget meg nem is mondtam.
A szavazást vasárnap este 8-kor "a napló után" lezárjuk. :lol:

Tehát aki most dolgozik és a ceruzát tördeli, hogy a vállalati hálózaton tiltva van az ilyen féle játék az se aggódjon. Hétvégén is le tudja adni a szavazatot.
Szavazni az oldal tetetjén lévő szavazó funkcióval tudtok. Mindenki 1 szavazat leadására jogosult.

Vasárnap este pedig kiderül kire szavazott a többség. ;)
 
Proci gratulálunk tiéd lett a célszerszám :thumbup: :clap: :clap:
És természetesen gratulálunk oRphEus és Zoinak is, szerintem mindhárom kép jó volt.
A többieknek pedig köszönjük, hogy részt vettek játékban. Eleinte féltem, hogy elhagyott titeket a játékos énetek. ;)

Játékok a jövőben is lesznek. Procinak gratulálunk! oRphEus és Zoi pedig gazdagabb lett egy tiszteletjeggyel a Terraplazara.

:angel: :wave:
 
viktorlantos said:
Proci gratulálunk tiéd lett a célszerszám :thumbup: :clap: :clap:
És természetesen gratulálunk oRphEus és Zoinak is, szerintem mindhárom kép jó volt.
A többieknek pedig köszönjük, hogy részt vettek játékban. Eleinte féltem, hogy elhagyott titeket a játékos énetek. ;)

Játékok a jövőben is lesznek. Procinak gratulálunk! oRphEus és Zoi pedig gazdagabb lett egy tiszteletjeggyel a Terraplazara.

:angel: :wave:
:D Elég szoros játék volt! Gratula mindenkinek, Proci használd egészséggel az ajándékot!!! :clap: :clap:
 
Gratula Proci! És természetesen neked is oRphEus, továbbá minden nevezőnek! Tényleg jóképű képek születtek, jó kis növény a moha (minden fajtája). A játék is jó volt, köszi a szervezőrendezőintéző team-nek, azaz nektek Viktor. A szavazással jól megleptetek. Nem egy ADA verseny volt ez, de azért sikerült lázban tartanotok a hétvégére, bár szombat délután (amikor utoljára ránéztem az eredményre) már sejtettem a végeredményt. (Hiába noszogattam az ismerősöket, hogy regisztráljanak gyorsan a fórumra és üssék a szavazatokat, nem jött be :lol:) Viszont a szavazás volt a legjobb módja a követhető és igazságos döntésnek, ezért köszönet mindenkinek, aki segített a sorrend kialakításában, egyszóval szavazott.

Köszönöm a tiszteletjegyet, remélem, hogy sikerül eljutnom a kiállításra.
 
Köszönöm szépen, hogy beválasztottátok a három közé. Nagy meglepetés volt, mert nem számítottam rá :)
Továbbá rendkívül köszönöm, hogy megtiszteltetek szavazatotokkal. Erre aztán végképp nem számítottam :oops:
Ígérem igyekszem viszonozni a csapatnak valahogyan.

Azonban had linkeljem be még egyszer, de most már linkként, mert utólag vettem észre a kisebb felbontású laptopomon, hogy ha olyan a képernyő, nem fér bele az oldalba és a jobb széle lemarad. Utólag már nem akartam módosítani.
Kép

No és hogy lesz-e munkája az ollónak? Az hiszem lesz :D
http://server.prociweb.hu/web/aqua/20100221/3.JPG

Természetesen Gratulálok oRphEusnak és zoinak, akikkel szinte fej-fej mellett haladtunk:) Bevallom nekem mindkettő tetszett és ahogy látom sokan voltak még ezzel így ;)

Még egyszer köszönöm szépen mindenkinek! :wave:
 
Proci said:
Köszönöm szépen, hogy beválasztottátok a három közé. Nagy meglepetés volt, mert nem számítottam rá :)
Továbbá rendkívül köszönöm, hogy megtiszteltetek szavazatotokkal. Erre aztán végképp nem számítottam :oops:
Ígérem igyekszem viszonozni a csapatnak valahogyan.

Azonban had linkeljem be még egyszer, de most már linkként, mert utólag vettem észre a kisebb felbontású laptopomon, hogy ha olyan a képernyő, nem fér bele az oldalba.
Kép

No és hogy lesz-e munkája az ollónak? Az hiszem lesz :D
http://server.prociweb.hu/web/aqua/20100221/3.JPG

Természetesen Gratulálok a oRphEusnak és zoinak, akikkel szinte fej-fej mellett haladtunk:) Bevallom nekem mindkettő tetszett és ahogy látom sokan voltak még ezzel így ;)

Még egyszer köszönöm szépen mindenkinek! :wave:
Az igen....hát lehet a nyírás után viheted köszörültetni is:D egyből...szép kis dzsungel lett :shock:
 
Feccc said:
Az igen....hát lehet a nyírás után viheted köszörültetni is:D egyből...szép kis dzsungel lett :shock:
Majdcsak bírja a strapát :D Egyébként az a kép még 2010 elején készült, csak a poén kedvéért dobtam be :) Ünnepek alatt kicsit megbokrosodtak a teendők és mellesleg a növények is :)
Itt még egy fokkal konszolidáltabb, de a HM-mel már itt sem bírtam. Szegény eleocharisomra vadul rámászott. kép
Most már csak eleocharis van a talajon, szép dús. Na azt már lehet nyírni, így pont kapóra jön egy ilyen girbe-görbe olló, mert simával nehézkes. Majd teszek fel róla képet.
 
Proci said:
Feccc said:
Az igen....hát lehet a nyírás után viheted köszörültetni is:D egyből...szép kis dzsungel lett :shock:
Majdcsak bírja a strapát :D Egyébként az a kép még 2010 elején készült, csak a poén kedvéért dobtam be :) Ünnepek alatt kicsit megbokrosodtak a teendők és mellesleg a növények is :)
Itt még egy fokkal konszolidáltabb, de a HM-mel már itt sem bírtam. Szegény eleocharisomra vadul rámászott. kép
Most már csak eleocharis van a talajon, szép dús. Na azt már lehet nyírni, így pont kapóra jön egy ilyen girbe-görbe olló, mert simával nehézkes. Majd teszek fel róla képet.
OFF: eleocharis ha lesz felesleg arra vevő lennék :oops:
Hát cudar állapotok vannak a kalitkában, kíváncsi vagyok mit faragsz ki belőle :)
 
Gartula a nyertesnek! Proci ahogy nézem az előző ollód elveszett :D
A többieknek nagy köszönet a részvételért. :clap: Aki most nem nyert, ne keseredjen el. Van még pár tiszteletjegy amit ki fogunk osztani. ;) Csak figyeljétek a fórumot. Hamarosan megint jövünk valamivel... :ugeek:
 
Back
Oldal tetejére