• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

És nem csak neked. Mostanában több a videó mint a kép. Na de azzal offoljátok a topicot, aminek fotóözön a címe

Ennek leginkább az az oka, hogy egy ilyen fotó sorozat 6-8 óra is lehet.
Egy dolog lefotózni amihez általában több dolog sikeres együttállása is kell. Szép téma, szép állapot, esetleg segítség a fotózáshoz, szabadidő stb.
Majd otthon az utómunka, feltöltés megosztás stb.

Talán emiatt ritkábbak a képek. De azért most direkt megnéztem novemberben és októberben is közel 50-50 fotót toltam csak flickr-re. :)

Viszont halas, garnélás fotókból tényleg nincs túl sok.
 
Fúúj megette az algát. :) Szinte semmire nem szoktam undorral reagálni. megeszem a sült bogarat is, de az előző akvárium pucolással párosítva ez most nagyon ütött.

8:05-nél az a zöld DC egy jó szín? Olyannak kell lennie? Ezt sosem tudom eldönteni. Én azt hittem az túl sötét.
 
Elkészült az új vidi. Most a halas részlegről... :)

Halas szempontból nagyon nagy csalódás a videó: nem több egy GA stock listánál AM reklámmal megspékelve. :(
Sokkal több mindent el lehetett volna mondani: miért ugrik ki egy bizonyos hal az akvából, a félénk hal mellé miért célszerű "bátrabb" halat társítani, stb.
Szó sem esett arról, hogy milyen szempontokat érdemes figyelembe venni szkép- és technika-kompatibilis halfajválasztásról, stb.
Csak remélni merem, hogy a jövőben egyszer készül egy olyan videó, akár videósorozat, ami(k) révén valóban ismeretekkel gazdagodhatnak a nézők.
 
Halas szempontból nagyon nagy csalódás a videó: nem több egy GA stock listánál AM reklámmal megspékelve. :(
Sokkal több mindent el lehetett volna mondani: miért ugrik ki egy bizonyos hal az akvából, a félénk hal mellé miért célszerű "bátrabb" halat társítani, stb.
Szó sem esett arról, hogy milyen szempontokat érdemes figyelembe venni szkép- és technika-kompatibilis halfajválasztásról, stb.
Csak remélni merem, hogy a jövőben egyszer készül egy olyan videó, akár videósorozat, ami(k) révén valóban ismeretekkel gazdagodhatnak a nézők.

Másrészről ezt ugyanazzal a könnyedséggel kell venni, mint a többi videót. Ott sem versenyakváriumot építünk, hanem könnyen emészthető gyors ismeretterjesztés megy.
Fogadjuk el, hogy ennek a videónak egyetlen célja volt. Vizuálisan megmutatni néhány halat, megismerni a nevét esetleg egy két plusz információt eldurrantani közben, hogy ne csak működő akváriumban lássák díszletként őket. Vagy ott sem, mert épp soha nem használjuk őket.

A mai napig a vásárlóink többsége a növény neveket sem tudja megjegyezni. Valahol el kell indítani ezt is.

Annál szomorúbbnak tartom, hogy 2019 küszöbén szerettem volna pl akvárium magazin, vagy Pasaréti anyagot linkelni a videóba de nincs a YouTube-on semmi.
Szóval van mit bepótolni. És lehet nagyon messziről kell indulni pont ilyen dolgok miatt.

Valószínűleg később visszatérünk egy komolyabb anyaggal is ha a témára van érdeklődés (y)

Közben az egyik első kommentek egyike a videóra, ami szépen összefoglalja miért készült:

Interesting video, great information thank you introduced me to some fish I have never heard of before.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére