• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

A háziinas, aki mindenkit köszönt az ajtóban :D

BTW, a madarak azt csipogják, hogy @ozzy is csatlakozik hozzánk 1-2 héten belül. Rock'n'roll!

View attachment 84094
Ezek a madarak tudnak valamit :cool: amint lejár a szerződésem a másik "kiadónál", ebbe a bandába igazolok át. Megtiszteltetés lesz Veletek muzsikálni.
Süssön Rátok -- és persze minden Szaktársra -- a Nap! 🌞
 
Még Japán előtt készült a következő vidi :)

Egy gondolat, azért szerintem próbáljatok ki full frame-en a 16-35 16mm-en kb azt a képet fogja adni mint APS-C-n egy pl EF-S10-22 10mm-en, nem lesz furcsa torzítás ;)
Ellenben alacsony ISO-n az APS-C gép előnyben lesz mert adott rekesz mellett a nagyobb lesz a mélységélesség APS-C vázzal. Persze magasabb ISO-n előbb lesz zajos, de makrózni, madárfotózásra most is APS-C vázat vennék, makrónál az 1:1 leképezésű obi mindjárt 1,6x nagyítás, a 400mm-es tele meg 640mm-nek felelne meg..
A 10mm gyutávból egyáltalán nem következik, hogy halszem effektus lenne, ez azért összetettebb. Ellenben 16mm-ből is van halszem, sokáig használtam ff vázon Zenitar 16mm-es halszemet.
 
Utoljára módosított:
Közben amíg mindenki - beleértve engem is - a Black Friday-ra volt ráfeszülve a boltban történt pár változás. Itt egy BiOrb volt, most picit megnőtt. Határozottan jobb lett ez a sarok tőle 👍

MK7A4883-2.jpg

A régi 90-es kocka helyére egy új üveget szabattunk. És az ADA galériában található installáció alapján elkészítjük a saját verziónkat. Csobogó, köd pára meg amit akartok.
Eleinte furán néztünk Balázsra az alacsony profil miatt, de megint neki lett igaza (Tomival ezt tökölték ki :) ). Tök jó lesz így belenézni a berendezésbe. Sokkal jobb mintha az eredeti kocka üvegben épült volna.

MK7A4870.jpg
 
Közben amíg mindenki - beleértve engem is - a Black Friday-ra volt ráfeszülve a boltban történt pár változás. Itt egy BiOrb volt, most picit megnőtt. Határozottan jobb lett ez a sarok tőle 👍

View attachment 84365

A régi 90-es kocka helyére egy új üveget szabattunk. És az ADA galériában található installáció alapján elkészítjük a saját verziónkat. Csobogó, köd pára meg amit akartok.
Eleinte furán néztünk Balázsra az alacsony profil miatt, de megint neki lett igaza (Tomival ezt tökölték ki :) ). Tök jó lesz így belenézni a berendezésbe. Sokkal jobb mintha az eredeti kocka üvegben épült volna.

View attachment 84366
Alig varom, hogy eloben is lathassam!
 
Imádom, hogy folyamatosan megújultok, sosem lehet megunni, mindig újat lát az ember, ha ellátogat hozzátok.
Ti vagytok az igazi inspiráció!👍

Videó lesz ezekről is?

Köszönjük :love:

Most csütörtökön Balázs nanoját láthatjátok. Épített egy kis akváriumot a boltban otthonra. Azt hiszem utoljára akkor volt akváriuma otthon, amikor megalapítottuk a GA-t. Most kedvet kapott egy konyhai kis akváriumhoz.

Kövi héten jön az álló palu.

Utána az új 90x90-es spec építés
 
Back
Oldal tetejére