• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Annyira friss és üde ez az akvárium, nagyon szép. Tök jó, hogy sötétben vetted fel, hogy izoláld a témát, tetszik a kontraszt.

Köszike :) Bent maradtam zárás után, minden lekapcs mozgásérzékelős lámpák stb. Egész jó lett. Igaz addig Gáborunk a karbantartó kolléga tök sötétben végezte a dolgát mellettem, de hát ő már csukott szemmel is :)
 
Ez megint nagyon odacsapott a világnak és öregbítette a hírnevetek az akvakertész közösségekben!
Tőlem természetesen ment rá a like!;)
 
Ez megint nagyon odacsapott a világnak és öregbítette a hírnevetek az akvakertész közösségekben!
Tőlem természetesen ment rá a like!;)

Néha eszembe jut honnan is indult ez az egész anno.... És hol tartunk most 10 évvel később....
Hogy most nap végén lekapcsolom a hangárban a fényeket, felkapcsolom csak azt az egy akváriumot mint egy múzeumban, felveszem az anyagot és pár nap múlva már Ausztráliában irogatnak, hogy hé megint jót csináltatok pacsi! De kár, hogy ilyen messze vagytok... :) Vagy mikor csinálunk már közös bolotot kanadában, usában stb?....

Akkor még nem volt insta, face, youtube ahogy most. Beröffentem a vidit és 2 óra múlva lapátolni kell a visszajelzéseket. Non-stop csipog a telefon stb.
10 éve ilyenkor Attival szerintem még a blog felett beszélgettünk, hogy mi legyen. Talán bevágtam magam az autóba és elmentem a szüleihez budaörsre, ahol épp tanyáztak (a költözés miatt) és ott néztem meg azt a bizonyos Riccia akváriumot, miközben nemrég született Samu fia kúszott mászott a lábunknál :)

Most meg bemegy az ember a boltba ott vannak ezek a brutál akváriumok, a tér, a hangulat, egy baromi jó csapat, és lassan egy TV stúdiónyi cucc ezekhez a forgatásokhoz.
Elrepült ez a 10 év és jó, hogy akkor bevágtam magam az autóba és elmentem Attihoz :):)
 
Emlékszem, amikor bő 6 éve rátaláltam nigro blogjára és lépésről lépésre kirajzolódott előttem, hogyan is indult ez az egész. Hogyan lett a blogból ez a fórum és mellette hogyan nőtte ki magát a bolt. Számomra akkor Ti voltatok a hivatásos "hobbisták". Őszintén szólva eléggé irigyeltelek titeket, hogy a munkátok tényleg a hobbitok lett.
Aztán mostanra valamilyen szinten azt is látom, hogy mennyi energia és fáradhatatlanság kell ahhoz, hogy ez működjön és pláne ilyen szinten. Számomra a tortán a hab pedig, hogy eddig minden évben kijöttetek valami újjal a közösség számára. Tartsátok meg eme jó tulajdonságotokat a jövőben is és sok sikert a következő 10 évre!
 
Néha eszembe jut honnan is indult ez az egész anno.... És hol tartunk most 10 évvel később....
Hogy most nap végén lekapcsolom a hangárban a fényeket, felkapcsolom csak azt az egy akváriumot mint egy múzeumban, felveszem az anyagot és pár nap múlva már Ausztráliában irogatnak, hogy hé megint jót csináltatok pacsi! De kár, hogy ilyen messze vagytok... :) Vagy mikor csinálunk már közös bolotot kanadában, usában stb?....

Akkor még nem volt insta, face, youtube ahogy most. Beröffentem a vidit és 2 óra múlva lapátolni kell a visszajelzéseket. Non-stop csipog a telefon stb.
10 éve ilyenkor Attival szerintem még a blog felett beszélgettünk, hogy mi legyen. Talán bevágtam magam az autóba és elmentem a szüleihez budaörsre, ahol épp tanyáztak (a költözés miatt) és ott néztem meg azt a bizonyos Riccia akváriumot, miközben nemrég született Samu fia kúszott mászott a lábunknál :)

Most meg bemegy az ember a boltba ott vannak ezek a brutál akváriumok, a tér, a hangulat, egy baromi jó csapat, és lassan egy TV stúdiónyi cucc ezekhez a forgatásokhoz.
Elrepült ez a 10 év és jó, hogy akkor bevágtam magam az autóba és elmentem Attihoz :):)

No, azért volt face, hiszen 12+ éve regeltem ott, még mielőtt a magyar verziót elindították volna.
Kb. annyi ideje ismerem Néder Bandit és Nigrot is. Veled meg még akkor találkoztam, amikor még álom sem volt a GA. Szóval külső szemlélőként megvan az a távlati rálátásom, ami sok fórumtársnak nincs meg sajnos.
Mert tudom, miből lett a cserebogár. Örömmel és büszkeséggel tölt el, hogy egy olyan dolgot hoztatok létre, amivel mind akkor, és mind a mai napig megelőzitek a hazaiakat. (Ebben a mondatban vastagon benne van a kereskedelmi és marketinges énem is.)
Az, hogy akkor kocsiba vágtad Magad, a Te életed sorsfordító pillanata volt, Vik. De nézd csak meg, hány aktív tag volt/van itt a fórumon.
Mindannyian kedvezményezettjei vagyunk annak a pillanatnak, @viktorlantos . :)
 
10 éve ilyenkor Attival szerintem még a blog felett beszélgettünk, hogy mi legyen. Talán bevágtam magam az autóba és elmentem a szüleihez budaörsre, ahol épp tanyáztak (a költözés miatt) és ott néztem meg azt a bizonyos Riccia akváriumot, miközben nemrég született Samu fia kúszott mászott a lábunknál :)
@viktorlantos jó ez a visszaemlékezés...;) Szeretem az ilyen merengéseket...:)
Én is még 2009-ben valamit kotorásztam a neten, amikor szembejött az oldalatok. Leseggeltem tőle és regisztráltam azonnal.:love: A legdurvább sügeres korszakomban, amikor 4 m3 feletti vízmennyiségben stabilan 20-25 afrikai sügér faj élt, cseperedett, szaporodott az akváriumaimban! Akkoriban kezdett összeállni a halas szobám... (2007-2010 között volt az első nagy durrantás:))
Aztán jó sokáig nem jártam erre, de a bogár mocorgott nálam is. Most már bent is marad, még ha vissza is kanyarodtam a kedves sügereimhez. Két növényes akvárium tuti stabilan lesz ezután már mindig. Minimum!;)
 
No, azért volt face, hiszen 12+ éve regeltem ott, még mielőtt a magyar verziót elindították volna.

Magyarországon akkor még inkább az iwiw korszak ment. Persze léteztek ezek a szolgáltatások, de nem a mai formájukban, hogy a reggeli kávé mellé már a fél ország az oldalakon lóg és a napi hírfolyamot nézi okosórán, tableten, iphone-on vagy valami más okostelón. Milyen fura, hogy ezek közül akkor még egyik sem létezett. (2009). Talán valamelyik Sony Ericcson telóval rohangáltam (sony ericsson 990i)
Az iwiw-re mire mindenki megérkezett volna 2008-2009 a meghívásos időszakok végén...épp ki is fulladt kb 2010-re...

Jó azért nem postagalambot kellett használnunk Attival :) csak mint érdekesség írtam, hogy csak 10 év, de a környezetünk stb mennyire megváltozott.
 
Back
Oldal tetejére